Publikováno 10. 10. 2017

VIDEO: Emotivní setkání Mariky s Adamem! Kdo jim pomůže a co si poví?

Zdroj: Nova.cz

Poslední setkání na dlouhou dobu... První setkání po životním rozhodnutí... Adam s Marikou tváří v tvář sobě i svým vlastním pocitům a svědomí. Mají málo času a tolik by si toho chtěli říct, padnou proto jen zásadní slova a otázky. Sledujte jejich chvíli plnou silných emocí!

Přehrát poslední dílAdam je ve vyšetřovací vazbě, bere na sebe vinu z celé nehody, kdy s Marikou srazili Snítila, který zraněním v nemocnici podlehl. I když policista Janák, jeho otec i Kovář tuší, že neřídil on, trvá sina svém a přesvědčuje je o opaku. Mariku do toho nechce vtáhnout, musí ji ale ještě vidět! Simuluje proto žaludeční vřed a je odvezen do nemocnice, kde odprosí Otu Kováře, aby mu setkání s Marikou zajistil! A Ota to udělá. Marika je nervózní, nesvá a vyrovnanému Adamovi položí jednu zásadní otázku. Na co se ho zeptá? Podívejte se v ukázce z dnešního dílu.

Ordinace: Setkání Mariky s Adamem
Zdroj: Nova.cz

Tím jejich rozhovor nekončí, na něco velmi důležitého se potřebuje zeptat i Adam. A odpověď dostane. Změní posléze svou výpověď, nebo zpytuje svědomí Marika? Co se bude dít dál, to už si nenechte ujít v úterním 761. díle Ordinace v růžové zahradě 2, od 20:20 na Nově.

Ordinace: Setkání Mariky s Adamem
Zdroj: Nova.cz

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.