Aktualizováno 11.9. 2017 19:13

VIDEO: Jsi barbína a někdo to odskáče! Marek dál ničí Bibi

Zdroj: TV Nova

Marek dává Bibi čím dál víc najevo svou averzi. Nechce ji v týmu, protože v ní vidí nejslabší článek, který brzy přinese problémy. Do toho je čeká náročná záchranná akce tonoucího. Ema šílí, protože ji chtějí poslat k psychologovi.

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Ema se přestává kontrolovat při komunikaci s bližními. Její výstupy Rytíře i Alenu šokují, takhle svou dceru neznají. Nelíbí se jí, že musí bydlet s otcem pod dozorem a už vůbec, že by měla navštěvovat psychologa. Pomoc rozhodně potřebuje, nemoc ji pohlcuje dál a víc. Sice ji nakonec dokážou přemluvit, Ema už má v hlavě ale další nebezpečný plán...

Ordinace: K 753. dílu
Zdroj: Nova.cz


Bibi stojí před velkou zkouškou, ji a kolegy Hanáka s Markem čeká dramatický výjezd k tonoucím. Zvládne ho? Křivdy ze strany Marka, který se jí chce zbavit a plně jí to dává najevo, ji na sebedůvěře moc nepřidávají. Udělá chybu, na kteoru on tak dlouho a chtivě čeká? Nebo naopak obstojí a všem vytře zrak? Bobo Švarc bude Huga učit dělat taháky do školy, pak vyrazí na paintball! Rodinka se začíná sbližovat. A Eduard s Bělou budou řešit velmi složitý případ malého miminka. 

Jak vše dopadlo, co dál se odehrálo, sledujte v 753. díle zde.


 
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama