Publikováno 12. 10. 2017

VIDEO: Květa z Ordinace prožije noční můru každé matky! Co je s dcerou Františkou?

Zdroj: TV Nova

Na vrchní sestru Květu je toho v poslední době moc, v práci kvůli rebelujícím sestrám nestíhá, pracuje do večera a hlavu má plnou starostí. Její dcerka Františka chápe, že toho má mamka teď moc, a tak když pro ni nepřijde ke škole, odjede na slíbený výlet sama! Na určené místo už ale nedorazí... Květu dnes večer čekají okamžiky plné hrůzy.

Přehrát poslední díl

 

Vrchní sestra Květa Hrzánová má v nemocnici práce a starostí nad hlavu, sestry ji nerespektují a pokračují dělat naschvály. Od matky malého pacienta jí hrozí kontrola z hygieny a vše se jí sype pod rukama. Je unavená a zapomene včas vyzvednout dceru Františku ze školy! Slíbila jí výlet do jízdárny, a jelikož přijde pozdě, Františka za koňmi vyrazí sama v domění, že máma už nepřijde. Do jízdárny však nedorazí! Nikde u školy není, v práci u mámy se také neobjevila, je evidentní, že se ztratila! Květa si to nemůže odpustit, pochopitelně... 

Ordinace: Zoufalá Květa
Zdroj: Nova.cz

Jak to s Františkou dopadne? Pochopí konečně sestry, že by měli své chování vůči Květě zjemnit? To už sledujte v novém úterním díle Ordinace v růžové zahradě 2 dnes od 20:20 na Nově.

 

 


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.