Aktualizováno 13.9. 2017 16:07

VIDEO: Vyděšená Zdena, násilník Andrej se z ničeho nic objevuje v Kamenici!

Zdroj: TV Nova

Zdena Suchá se vrací do nemocnice! Z návratu do práce má obavy, bát by se však měla něčeho jiného, Andreje! Ten za ní i po rozchodu a bez upozornění přijíždí! Co dál přinese premiérový díl ve čtvrtek?

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Zdena nastupuje zpátky na oddělení do Kamenické nemocnice - po téměř roční pauze se ale cítí nejistá. Suchý se jí proto ujme a pomůže s prvním pacientem. V Nadě se ozývá nejistota a potřebuje od Suchého slyšet, zda Zdenu pořád miluje, nebo už ne. Obavy Zdeny z návratu do práce střídá strach z příjezdu Andreje, ten se nečekaně a bez ohlášení vrací z Ameriky a přichází za ní! Odprosí Zdenu, aby se k němu vrátila? Udělá to? Změnil se?

Vilík organizuje jako vedoucí nově vzniklých odborů stávku sester. Dorazí kvůli tomu i zástupce majitele paní Charlotte Moreau v podání herečky Chantal Poullain. Zprvu nechce slyšet o požadavku na zvýšení počtu sester, pod dojmem hromadného příjmu ovšem navýšení slíbí. Avšak bude to mít ošklivý dopad pro někoho, kdo to vůbec nečeká... Co se odehraje?

Matýskova diagnóza poruchy imunity vyžaduje urgentní nalezení nezvěstného otce jako jediného vhodného dárce k transplantaci kostní dřeně, jeho matka ale ví jen křestní jméno muže, se kterým se vyspala na pláži při dovolené na Kanárských ostrovech. Pátrání se ujímá Bibi. K překvapení všech jí začne pomáhat i Marek! Sblíží tento případ rozhádanou dvojici, nebo je čeká další konflikt?

Premiérový 754. díl s názvem Tři desetiny sestry si nenechte ujít ve čtvrtek 14. září od 20:20 na Nově.

 


Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama