VIDEO z dramatické Ordinace: Ema na pokraji smrti!

Publikováno 16. 10. 2017
Zdroj: TV Nova

Anorexie Emy udeřila naplno, její mladé tělo už nezvládlo strádání, které mu způsobuje nedostatkem jídla a živin. Hádka plná slz a emočního vypětí se tak stala poslední kapkou před kolapsem, kdy jí selhalo srdce!

Přehrát poslední díl

 

Ema se kvůli nemoci úplně změnila a v poslední době jí záleží jen na tom, aby nemusela jíst. Jakubovi dochází, že jejich vztah nemá budoucnost, dokud se nezačne léčit. Karel Rytíř prověří jeho šokujíc informaci o tom, že si Ema schovává jídlo pod postel. Je jasné, že Ema se všeho zbavila a rozehrála další divadlo v podobě žárlivosti Jakuba, který ji z odmítání jídla ovlivnil neprávem, aby jí ublížil, protože už má jiného kluka. Obavy rodičů však zůstávají a celá rodina řeší, co s Emou dál i přes její zapírání. Dochází jim, že je vážně nemocná a celou dobu jim zřejmě jenom lže. Karel má jedno řešení, kvůli kterému se Ema zběsní! Chce ji zavřít do psychiatrické kliniky.


Ordinace: Zhroucená Ema
Zdroj: Nova.cz

Způsobí to prudkou hádku, která se stane poslední kapkou vyčerpání. Ema následně zkolabuje! RZ ji před očima vyděšené matky a otce půl hodiny oživuje! Prožijí si chvíle hrůzy, které tím ovšem neskončí, Emin stav je opravdu vážný...

Jak vše dopadlo? To už jste mohli sledovat v dramatickém 763. díle Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Poslední kapka zde.

 


 

Nova.cz