Aktualizováno 18.9. 2017 18:46

VIDEO z dramatické úterní Ordinace: Peklo pro Adama s Marikou!

Zdroj: TV Nova

Jeden moment, jedna chyba, následky na celý život. V úterním díle se Adamovi s Marikou obrátí život naruby. Přejedou autem nedopatřením člověka a zachovají se tak, jak nečekáte! Podívejte se ve videu.

Přehrát poslední díl

 

Adam je po uši zamilovaný do Mariky, a tak učiní krok, kterým si doteď nebyl jistý - definitivně se rozejde s Nicky! Po deseti letech jí dává sbohem kvůli ženě, která o něj ani nestojí. A dá mu to jednoznačně najevo, Adam se hroutí a opíjí v hospodě mimo Kamenici. Odtud volá Marice a vyznává ji lásku! Obsluha potelefonu žádá Mariku, aby si pro Adama přijela. A ta ho vyzvedne. Cestou zpět se Adam po Marice v autě sápe, ta nezvládne řízení a srazí chodce! Zemře na místě? Jak se dvojice lékařů zachová? Co se bude dít? Martynčák prosí Zdenu o setkání, i když ji okolí odrazuje, tak souhlasí. Andrejovi dá na schůzce rázně najevo, že je definitivní konec. Martynčák to ale odmítá přijmout. Zdena se posléze v nemocniciujímá dvanáctiletého Jardy Říhy, pacienta s dětskou mozkovou obrnou, který si při pádu z vozíku zlomil nohu. A dovolí jeho matce vylepit v nemocnici letáček s informací o sbírce na Jardův nový vozík. Napíše na něj jako kontakt svoje jméno a číslo. Martynčák, který Zdenu v nemocnici opět hledá, si letáčku všimne a vycítí svoji šanci. Učiní konečně krok, na který bude Zdena hrdá? Změní své chování a bude se snažit být lepším člověkem? Nebo se stane opak?Květa nastupuje jako nová vrchní. Hned první den je konfrontována s rebelií sester, které odmítají plnit její příkazy, a dál se řídí pravidly zavedenými Babetou. Květa pracuje do noci, domů přichází zoufalá a vyčerpaná. Udělá chybu, na kterou doplatí? Nebo zabojuje o respekt?

Dramatický 755. díl byste si neměli nechat ujít, podívejte se na něj zde.
 

 

Nova.cz

Diskuze

19.9. | 00:59 matyk18
1
Náhlasit nevhodný komentář
a co se týče Zdeny? Dana Morávková je pěkná ženská a super herečka ale kvůli tomu, že se s tím debilním Andrejem dá zase dohromady, tak se mi protiví :-/ (omlouvám se za to slovo, nemohu si pomoct :-D)
19.9. | 00:57 matyk18
0
Náhlasit nevhodný komentář
Adam a Marika se k sobě opravdu velice hodí :-) dokážu si je představit jako pár a za to, jak se Niky poslední dobou chovala, jakože si myslela že má něco s Marikou a pravda byla úplně někde jinde, tak být na Adamově místě, jí pošlu do pr.. !
18.9. | 18:42 ugofantozz
1
Náhlasit nevhodný komentář
Adam je pěkný vůl, zahodil vztah z Niky kvůli marice.
reklama