VIDEO z úterní Ordinace: Zuřivý útok na Marka! Jak dopadne? A co od něj schytá Bibi?

Aktualizováno 13.11. 2017 16:24
Zdroj: TV Nova

Z Vilíka se na chvíli stane otec! Bibi čeká bolestivé zklamání a Marka rvačka, ze které tentokrát vyjde jako oběť... Úterní díl Ordinace v růžové zahradě 2 toho přinese ještě víc, podívejte se.

Přehrát poslední díl

 

Bibi je po vášnivé noci s Markem šťastná, připravuje mu snídani a doufá, že tak začíná její nový vztah. Marek ji ale hluboce zasáhne slovy, že se vázat nechce! Návštěva jeho další slečny Bibi jen víc zarmoutí a naštve. Už to nedokáže snášet a bude se chtít odstěhovat. Odmítne dokonce s Markem jezdit na výjezdy. Marek pochopí, že udělal chybu. Mezitím si ho najdou naštvaní Rusové, které zmlátil, v přesile ho napadnou a zbijí! Domů sice dojde, ale zraněním se nevyhne! Jak moc vážná budou a obměkčí to Bibi?

17

FOTO: Bibi s Markem po společné noci

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Bibi s Markem - 1

Hodnocení:Běla v Růžovce ošetřuje chlapce se zlomeným zápěstím a podivnými škrábanci na těle, které jeho otec považuje za stopy po týrání v rodině matky, se kterou se rozvedl. Chce syna do vlastní péče, a proto žádá Bělu, aby upozornila sociálku. Běla posílá Kubíka do nemocnice na vyšetření s tím, že sociálku má zavolat Tereza. Ta však místo toho sama kontaktuje rodinu a zjišťuje, že k přivolání sociálky nejsou důvody. Večer tak ve vile dojde mezi Bělou a Terezou k ostrému konfliktu. Tím však případ nekončí…Františka se v obchodě pokusí ukrást kouzelnický set, který jí máma odmítla koupit. Je přistižena a na pomoc volá Vilíka! Ten vystupuje jako její otec a průšvih vyžehlí. S Františkou je to víc spřátelí a dcera Květy mu slíbí, že když ji naučí kouzla, ona jeho naučí, jak sbalit její mámu. Květě se nelíbí, že se Vilík s Františkou tak přátelí a na jejich aférku v obchodě přijde...

770. díl Ordinace v růžové zahradě 2 sledujte v TV 14. listopadu od 20:20 na Nově.

 


 

 

Nova.cz