Aktualizováno 5.7. 2017 16:30

FOTO: Vzpomínáte na půvabnou zrzku Báru z Ordinace? Neuvěříte, jak se změnila a co DNES dělá!

Ordinace: Nikol Heřmánková (Kouklová) coby sestřička Báry Barešová - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Pamatujete na krásnou a sympatickou zrzku Báru, kterou potkal smutný osud? V Ordinaci v růžové zahradě 2 o svou velkou lásku přišla, jak to ale má ve skutečnosti? A co dnes dělá? Podívejte se, jak moc se změnila!

Sympatická herečka Nikol Kouklová se divákům seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 poprvé představila ve 180. díle nazvaném Dárek k narozeninám. Hrála sestřičku Báru, která přišla o svého milého – doktora Šamberu. Tenkrát herečka o své roli řekla, že se s postavou Báry sžila: „Je to holka v mém věku, taky má trable s láskou a prožívá nedorozumění s rodiči, je to role přesně pro mě a velká příležitost," pochvalovala si.

Reklama

Ordinace: Nikol Heřmánková (Kouklová) coby sestřička Báry Barešová - 4
Zdroj: Archiv TV Nova

Dnes se Nikol věnuje jak herectví, příležitostně modelingu, tak i svému blogu. Právě na něm rozebírá své názory, módu, cestování a nejrůznější tipy. Dnes už je ale také i ve svém nízkém věku vdanou paní. Za Karla Heřmánka mladšího se provdala před dvěma lety, svatbu měli malou, v přírodě a pouze za přítomnosti nejbližší rodiny a přátel. A co víc, jejího manžela znáte z Ordinace také – jako Radka Pokorného.


 

Nikol Kouklová - 2
Zdroj: Profimedia/instagram/facebook

S Karlem se Nikol znala už od školy, chodili spolu na DAMU. A jak jim to dnes klape? Pořád je mladý pár šťastný, zamilovaný a plný elánu?

Kájovy Vary: Karel Heřmánek ml.
Zdroj: Nova.cz

Ano! Oba dva si právě nyní užívají na karlovarské promenádě, kde Karel Heřmánek natáčí online pořad Kájovy Vary. Ten přibližuje lidem, kteří se festivalu ve Varech účastnit nemohou, jak vlastně tato akce probíhá. S kamerou snímá festivalové zákulisí a je určen i těm, kteří sice ve Varech jsou, ale chtějí je zažít jinak. Jak je vidět z videí, Nikol si vybrala nejen pořádného fešáka, ale také vtipálka. Ostatně na jednotlivé díly, které spolu v Karlových Varech natáčejí, se můžete podívat ZDE a přesvědčit se sami!

Nikol Kouklová - 10
Zdroj: Profimedia/instagram/facebook

Nikol se od doby, kdy hrála v Ordinaci v růžové zahradě 2 hodně změnila. Ze zakřiknuté sestřičky z kamenické nemocnice je zkrátka pravá femme fatale. Co říkáte?


 


 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama