Aktualizováno 12.9. 2017 12:49

Z Ordinace: Fiala s Benonim mrznou v Sázavě a Anna Slováčková nastupuje!

Ordinace: K 753. dílu
Zdroj: Archiv TV Nova

V dnešním díle Ordinace půjde o život! Adrenalinové bylo i samotné natáčení. Jak zákeřná může být řeka, na vlastní kůži pocítili Radim Fiala (46) a Štěpán Benoni (33) v rolích záchranářů Petra Hanáka a Marka Doležala.

Přehrát poslední díl

Reklama

 

V 753. díle Ordinace v růžové zahradě 2 jste mohli vidět dramatický výjezd záchranky. Záchranáři Petr, Marek a půvabná Bibi (Marika Šoposká, 27) před sebou měli nelehký úkol. Vytáhnout z vody dvě bezvládná těla vodáků a pokusit se o jejich záchranu. Poprat se s řekou, kluzkým povrchem ale nebyla legrace ani pro samotné herce.

121

GALERIE: Natáčení dramatické záchranné akce s Fialaou, Benonim a Šoposkou na Sázavě

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Natáčení dramatické záchranné akce na Sázavě - 19

Hodnocení:Zatímco rolí vodáků se chopili zkušení kaskadéři, herci Fiala a Benoni šli do akce bez dubléra. A s jasnou instrukcí. Tohle by mělo klapnout napoprvé! Pro Štěpána Benoniho to byla navíc první akční scéna v Ordinaci. A jen tak na ni nezapomene. „Tahle akční scéna měla být o tom, že dva záchranáři zachraňují tonoucího. Ve finále jsme s Radimem měli co dělat, aby nakonec nemuseli zachraňovat nás dva. Brodili jsme se po kolena v Sázavě a příšerně to klouzalo. Navíc ten tonoucí byl snad dvoumetrový kaskadér. I když jsme s Radimem docela silní, nejsme vysocí, takže dostat ho na břeh nebyla legrace. Teda pro nás ne, štáb se asi bavil víc,“ vzpomíná na natáčení Štěpán Benoni.

Kdo se ukázal na tiskové konferenci k podzimnímu programovému schématu - Anna Slováčková
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml


Tento díl do děje vnesl aké novou postavu. Kamenická nemocnice přijímá novou posilu sesterny – sestřičku Radku v podání Anny Slováčkové

Podařilo se kamenickým záchranářům vodáky oživit? A jak si vedla nová posila sesterny, Anna Slováčková? To sledujte v 753. díle zde.PODÍVEJTE SE TAKÉ NA: 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama