Aktualizováno 3.3. 2017 17:08

ŽÁDOST O RUKU V ORDINACI! Proběhne už brzy, kdo se bude brát? TIPUJTE

Ordinace: Ota s Marikou
Zdroj: Archiv TV Nova

V první půlce března dojde v Ordinaci v růžové zahradě 2 k zásnubám! Požádá snad Mázl Alenu o ruku? Nebo se nám konečně rozhoupe Ota Kovář? Ve hře je hned několik oblíbených dvojic!

Přehrát poslední díl

 

Jeden z těchto párů nás velmi brzy pořádně překvapí! Co myslíte, který to bude?


Čestmír Mázl a Alena Rytířová

Ordinace: Mázl s Alenou
Zdroj: Nova.cz

Mázlík je po dlouhé době opět konečně šťastný! Po boku má skvělou ženskou, se kterou si rozumí a miluje ji. Překonali už několik peripetií a stále zvládají rodinné trable hezky pospolu. Nedávno se v Kamenici objevil Aleniny bývalý manžel, Čestmír tak možná vycítil obavy a bude jednat.
 
 

 

Ota Kovář a Marika Lukáčová

Ordinace: Ota podvedl Kateřinu s Marikou
Zdroj: Nova.cz

Je jí absolutně okouzlen, a to natolik, že podvádí tu, kterou miluje. Jenomže čert by se v něm teď vyznal, možná už Ota miluje právě Mariku. A brzy mu to dojde...

 Ota Kovář a Kateřina Vránová

Ordinace: Ota s Kateřinou
Zdroj: Archiv TV Nova

Zažít svatbu téhle dvojky, to byste si moc přáli, že? V poslední době, bohužel kvůli Otově poměru s Marikou, vidíme spíš rozpadající se vztah této dvojice. Nic ale nemusí být ztraceno, třeba si Ota konečně a definitivně uvědomí, se kterou ženou chce strávit zbytek života. Možná mu k tomu dopomůže jistá situace, co mu otevře oči...

 Lada Hrůzová a Standa

Ordinace: Lada Hrůzová
Zdroj: Archiv TV Nova

Nesmělá sestřička a nesmělý dispečer. Už nás ale oba dva dokázali pořádně překvapit! A všimli jste si, jak je Lada najednou odvážnější, veselejší, víc o sebe dbá? Že by měla v plánu požádala o ruku ona jeho?

 

 

Adam Svoboda a Nicky

Ordinace: Adam a Nicky
Zdroj: Archiv TV Nova

Jsou krásným párem. A okolí jdou vzorným příkladem. Jen zřídkakdy se pohádají, vše spolu dokážou řešit a vyřešit. Prostě se našli! Takže, posunou vztah dál?

 

 

Bobo Švarc a Heluš 

Ordinace: Bobo s Heluš
Zdroj: Archiv TV Nova

Už jednou manželé byli, ona si ho brala z prestiže, on ji pro peníze. Záhy zjistili, jaká pravda je a v ten moment pro ně byla hodně krutá. A tak započala éra "nesnáším tě" a samých naschválů. Nakonec došlo na rozvod, samozřejmě to nebylo jen tak, byla za ním opět vidina peněz. Bobo poté vstoupil do svazku manželského s milionářkou Babákovou. Jenomže příští týden bude všechno jinak! Dojde na základě těchto událostí k znovuobnovení vztahu Boba a Heluš?

 

 

 

Jakub Mázl a Ema Rytířová

Ordinace: Jakub a Ema
Zdroj: Archiv TV Nova

Jsou mladí a zamilovaní. Ema nyní musela kvůli škole odjet do Brna k otci, aby znovu nastoupila na medicínu, on jí v tom má pomoci. Jakub zůstal v Praze, kvůli dcerce i svému vlastnímu studiu medicíny. Odlukou jim může ledacos dojít, a třeba se Jakub bude bát, že by ji ztratil a rozhodne se k tomuto kroku.
 

Anketa

Co myslíte, kdo se bude brzy brát?

Hlasovalo 7363 lidí.

 

Ordinace: Z natáčení svatby
Zdroj: Archiv TV Nova

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama