Publikováno 12. 9. 2017

Zákulisí náročné scény: Šoposká se odbourala svou neschopností, což Braňo vtipně okomentoval! VIDEO

Zdroj: Nova.cz

Natáčení dramatické scény, kdy Radim Fiala, Štěpán Benoni a Marika Šoposká coby trojice záchranářů pomáhají tonoucím vodákům, se neslo ve zcela jiném duchu. Humor měl zelenou! Představitelka Bibi nemohla pacientovi nasadit límec, nad čímž se štáb pobavil a režisér Braňo Holiček vše okořenil ještě svou hláškou. Následný výstup trojice z erzety dobrou náladu na place jen potvrdí, podívejte se.

Přehrát poslední díl

Reklama

 

Trojice záchranářů spěchá na pomoc dvěma tonoucím se vodákům, jednoho ihned oživují, pro druhého se vrhají do řeky. Pohotovostí a schopností jsou dva životy zachráněny. Byť natáčení této jedné scény zabralo šest hodiny, voda měla jen pár stupňů, neboť se natáčelo v květnu, tak panovala na place velmi dobrá nálada, čehož teď můžete být svědkem.

121

GALERIE: Natáčení dramatické záchranné akce s Fialaou, Benonim a Šoposkou na Sázavě

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Natáčení dramatické záchranné akce na Sázavě - 19

Hodnocení:

O veselou historku se tam postarala Marika Šoposká, která coby záchranářka Bibi Mrázková měla tonoucího na břehu resuscitovat. Leccos ji ale nešlo. „Jestli neumře sám, Marika mu rozhodně pomůže,“ vtipkoval režisér Braňo Holiček při první zkoušce scény, kdy představitelka snaživé Bibi bojovala s nasazením krčního límce vodákovi. Podívejte se ve videu ze zákulisí s autentickým zvukem i obrazem (natáčeno na tablet). A vyčkejte až do konce :-).

Ordinace: Ze zákulisí natáčení se Šoposkou, Fialou a Benonim
Zdroj: Nova.cz


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama