Publikováno 14. 3. 2017

VIDEO z natáčení Ordinace: Legrační kostým Emy rozchechtal štáb a zasloužil se o bouli

Zdroj: TV Nova

Že povolání herce někdy nebývá snadné, tak to jistě slýcháváte poměrně často, tohle zákulisní video vás o tom přesvědčí. Zkuste sami opakovaně narážet do zdi a běhat po place v nepohodlném kostýmu. A i když se představitelka Emy nasmála a rozchechtala celý štáb, přesto utržila malou bouli...

Přehrát poslední díl

 

Ema si našla brigádu jako hosteska, jenomže hned první den se zasloužila o pořádny trapas, kdy ji při roznášení prášků na potenci praskl příliš těsný kostýmek přímo na zadku. Domluvila si proto serióznější job, ze kterého se vyklubal reklamní poutač v nemocnici. Ema v neforemném kostýmu tuby vitamínu C, k nepoznání, po sérii různých pádů a žďuchanců porazí na chodbě Alenu a sama vzápětí končí pádem na sklo japonské zahrady, rozhodne se proto, že práce zdravotní sestry bude přeci jen lepší. Ani natáčení těchto scén se neobešlo bez několik eskapád.

115

FOTO ze zákulisí natáčení: Simona Lewandowská řádí v kostýmu vitaminu C

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Zákulisí natáčení Emy v tubě - 15

Hodnocení:„V tom tubusu bylo příšerné dusno a vcelku blbě se v tom běží. Měla jsem to napálit do zdi a jednou jsem se do toho položila víc, odrazila jsem se a dopadla jsem na hlavu. I když byl ten tubus molitanový a ránu zbrzdil, docela to bolelo,“ vzpomíná na natáčení půvabná herečka Simona Lewandowská s tím, že samotným zážitkem bylo oblékání kostýmu vitamínu. „Obléct to ještě docela šlo, ale dostat se z toho ven bylo horší. Ten den jsem se zapotila,“ směje se. A že to neměla jednoduché, na to se podívejte ve videu. 

NENECHTE SI UJÍT:

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama