Publikováno 6. 12. 2017

Ze čtvrteční Ordinace: Zdena v ohrožení života! A rozhovor Bibi se sokyní Innou. VIDEO

Zdroj: Nova.cz

Andreje Martynčáka obviní ze zanedbání péče jeho malého hokejového svěřence. Všechnu zlost a frustraci si opět vybije na i tak ztlučené Zdeně, která je doma uvězněná a má namále... Co přinese nový díl Ordinace?

Přehrát poslední díl

 

Kovář s Eduardem, Suchým a Naďou mají jednání kvůli hokejovému juniorovi, na jehož zranění má svůj podíl jako trenér Martynčák. Zdena se ovšem nedostaví, Martynčak ji zbitou drží doma násilím. Suchý tuší problémy a snaží se Zdenu navštívit, což mu ale Martynčák neumožní. Ten si na Zdeně vylévá zlost, protože ho v oddíle odvolali z funkce trenéra. Zdena prožívá děsivé a bolestivé chvíle, které neskončí...


Bibi je rozhozená z přítomnosti Inny, Markovy ukrajinské manželky. Ke všemu ji pozná jako citlivou bytost, když Inna pomůže starému pacientovi. Bibi vyčítá Markovi, že strká hlavu do písku a situaci neřeší, jejich obnovený vztah tak opět prožívá krizi.
Ordinace: Inna a Bibi tváří v tvář
Zdroj: Nova.cz

Vilík si po vyhazovu z nemocnice našel práci při roznášce pizzy a obědů. Shodou okolností pomůže při autonehodě hejtmanovi Švarcovi, který si ale vezl v krabici od jídla milionový úplatek. A dojde k záměně krabic!

Dramatický premiérový 777. díl - s názvem Život se s námi nemazlí - sledujte 7. prosince od 20.20 na Nově.

 


 

Nova.cz

Diskuze

8.12. | 22:54 stanislav333
1
Náhlasit nevhodný komentář
Doktorka, tedy s vysokým IQ a to ji nenapadne, když je doma sama a zamčená, aby otevřela okno a volala o pomoc. Ten kdo píše scénář asi nemá patřičné IQ.