ZE ZÁKULISÍ: Co se stalo představitelce Emy během natáčení na JIP? To neuhodnete

Aktualizováno 17.10. 2017 21:27
Ordinace: Ema na pokraji smrti, Alena krok od zhroucení - 12
Zdroj: TV Nova

Zaintubovaná, napojená na přístroje a připoutaná na nemocniční lůžko. Takový pohled se naskytl divákům Ordinace v růžové zahradě 2 na jinak půvabnou Simonu Lewandowskou. Její postava Emy Rytířové svoji touhu po štíhlé postavě dovedla až na samou hranici života a smrti. Na natáčení na jednotce intenzivní péče představitelka Emy a její seriálová maminka Michaela Badinková jen tak nezapomenou.

Přehrát poslední díl

 

"Nebylo to nic příjemného. Byla jsem přikurtovaná k lůžku a ta trubice v puse dost tlačila. A protože by bylo komplikované mě po každém obraze od těch všech přístrojů odpojovat a zase zapojovat, ležela jsem tam takhle skoro celý den. Na druhou stranu jsem si takhle na place už dlouho neodpočinula. Navíc jsem se nemusela učit žádný text, a protože v tom pokoji pod peřinou bylo docela vedro, myslím, že jsem párkrát i usnula,“ vzpomíná na natáčení na JIPce Simona Lewandowská (18) coby Ema Rytířová, na kterou během natáčení dohlížel odborný poradce z řad skutečných lékařů, aby působila v bezvědomí věrohodně. Koneckonců i Simonina maminka je lékařka, a tak měla Simona dokonalé školení.

115

GALERIE: Boj o život seriálové dcery Michaely Badinkové a Miroslava Etzlera

Zdroj: TV Nova

Boj o život seriálové dcery Michaely Badinkové a Miroslava Etzlera - 2

Hodnocení:Přestože Simona pár diet ve svém životě už taky držela (živí se také modelingem), takhle daleko by to nikdy zajít nenechala. „Na to se mám až moc ráda. Navíc miluju sladký, a to bych si asi nedokázala úplně odepřít. A taky ryby a brambory, ty sice nejsou kalorické, ale dokážu jich sníst opravdu hodně," směje se herečka.

Simona Lewandowská
Zdroj: Instagram

O anorexii ale leccos ví. „Mám kamarádku, která anorexií trpěla, takže o tom trochu vím a také mi hodně pomáhala Míša Badinková, protože jsem točila nejvíc s ní a Mirkem Etzlerem. Vyprávěla mi různé historky, co o tom ví,“ dodala mladá herečka.

Seriálová maminka neměla s emočně vypjatými scénami problém, herečka Michaela Badinková (38) má dvě dcery, Emílii (4) a Evelýnu (7), takže vtělit se do vyděšené matky bylo snadné. Ovšem, aby to tak zůstalo, musí se pracovní emoce včas vypnout. „Sama jsem maminka, a tak jsem se do té situace uměla dostat jednoduše. Šlo o to zahrát tu emoci, ve které se odráží ta skutečnost, že mi odchází dítě a já se ho jako matka snažím za každou cenu zachránit. Do toho se umím vžít, aniž bych k tomu potřebovala stejný vlastní prožitek," vysvětlila Badinková, která v následujících dílech jako Alena prolije mnoho slz.

Ordinace: Ema na pokraji smrti, Alena krok od zhroucení - 10
Zdroj: TV Nova

763. DÍL, VE KTERÉM DOŠLO KE KOLAPSU, SLEDUJTE ZDE.

 

Nova.cz