Publikováno 24. 8. 2017

Ze zákulisí natáčení: Jak vyvolat zvracení v seriálu? Představitelka Emy pozřela tyhle dvě věci!

Ordinace: Ema Rytířová
Zdroj: Archiv TV Nova

Odmítání jídla, zvracení, podvýživa, vyčerpání organismu, hazard se zdravím a životem – zaobaleno do jednoho slova anorexie. Tuto svízelnou nemoc předepisuje scénář mladé herečce Simoně Lewandowské, coby Ema Rytířová bude v Ordinaci propadat odporu k jídlu čím dál víc, což sebou přináší i zvracení. A to potrápí i herečku, ládovat se totiž musí něčím, co nesnáší, aby vše bylo věrohodné…

Přehrát poslední díl

 

Neúspěch ve škole, nepovedené přijímačky na medicínu, vysoké nároky otce a vztek. To vše se během prázdnin podepsalo na mladé Emě, která by rodičům chtěla dokázat, že i ona dokáže být schopnou lékařkou, ale nejde to. Potvrdily to i maléry na praxi u Mázla. Nechuť k jídlu rychle přerostla v jeho odmítání. Ema má nyní jiný cíl, zhubnout, pořádně! Nedostatek živin ji přivedl ke kolapsu, což ji nezastavilo, po příjezdu z nemocnice pokračuje ve svém plánu, a že je ďábelský si neuvědomuje, ubližovat si bude čím dál víc…

121

FOTO: Velký problém Emy Rytířové a jejích blízkých, anorexie

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Problémy Emy a blízkých s anorexií - 5

Hodnocení:

Když už se nic jiného nepovedlo, chce být Ema alespoň krásná a především štíhlá. A je ochotná pro to udělat všechno. Její představitelka Simona Lewandowská tak prostřednictvím své postavy Emy prožívá to, co tisíce dívek v Česku. Peklo jménem anorexie. „Sama jsem anorexii nepoznala, neměla jsem nikdy potřebu se trýznit, mám se ráda. Když jsem byla v modelingové agentuře, držela jsem dietu, ale když to začínalo být na hraně, nechala jsem toho,“ přiznává herečka. „Kvůli natáčení jsem žádnou speciální dietu nedržela, štíhlou postavu jsem měla vždycky, kromě herectví se věnuji i modelingu, proto musím být štíhlá. Celý červenec jsem fotila v Aténách, bylo to skvělý," dodává.

Simona Lewandowská
Zdroj: Facebook official


Kvůli natáčení musela podstoupit jiné nepříjemnosti. „Když jsme točili první scénu, ve které jde Ema vyzvracet všechno, co snědla, namíchali mi lečo s minerálkou, kterým jsem se musela nacpat. Nemám ráda lečo, natož s minerálkou, takže předstírat nevolnost nebyl vůbec problém,“ vzpomíná na nepříjemné natáčení půvabná herečka, na níž se vyřádili nejen rekvizitáři, ale i kostymérky a maskérky. Herečka je přirozeně velmi štíhlá, televize ale jak známo přidává, a tak je potřeba její postavě ještě trochu pomoct. Volí se volnější oblečení a tmavé barvy, v nichž se postava tzv. ztrácí.

Kam až Emina touha po štíhlé postavě zajde, sledujte v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 každé úterý a čtvrtek od 20:20 na Nově.

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama