Publikováno 10. 5. 2014

TRIKY MASKÉRŮ: Takhle vzniká průstřel hlavy! Podívejte se do zákulisí natáčení sebevraždy

Zdroj: Nova.cz
Témata:

Jak se točí seriálová sebevražda? Jak se maskuje průstřel hlavy? Kdo na place hlídá zbraně? Kdo je nemá rád? A komu se bude stýskat po kom? Zjistíte v naší reportáži.

Přehrát poslední díl

 

Pan Zajíc tak moc zatoužil po pomstě, až se mu to vymklo z kontroly. Ředitel nemocnice Hofman jeho rodinu podvodem přivedl na mizinu. Následně mu zemřela manželka, on to viděl tak, že se prostě utrápila. Důvodem však byla rakovina. Zajíc chtěl, aby se o podvodu Hofmana všichni dozvěděli a dovolal se tak spravedlnosti. Jenomže to nevyšlo, proto se rozhodl ke kroku zcela radikálnímu, unesl jeho vnučku Kláru a chtěl ji zastřelit, aby se Hofman trápil tak, jako on, když zemřela jeho milovaná žena. Jenomže Kláru zabít nedokázal. A pod tíhou toho všeho spáchal sebevraždu, zastřelil se.

120

ZE ZÁKULISÍ natáčení únosu a sebevraždy Zajíce

Zdroj: Archiv TV Nova

Ordinace: Zákulisí únosu - Režisér Marián Kleis a herec Jiří Wohanka

Hodnocení:


Jak konání své postavy vnímá její představitel herec Jiří Wohanka? „Vymklo se mu to z rukou. Nevěděl, co dělá. Tím, že Hofmanovi nedokázal odpustit, tak na to nakonec sám doplatil,“ říká herec.

A jak mluví o spolupráci s Jiřím Wohankou Braňo Holiček, který hraje jeho syna? A jak to vypadá při natáčení dramatických scén? To a více ve videu!

 

 

CELÁ EPIZODA ORDINACE ZDARMA: Tomášův otec spáchal sebevraždu!
Kočka týdne: Svůdné FOTO Ireny Máchové
Video: Renata se vyspala s Mázlem!

 

Nova.cz

Diskuze

12.5. | 16:04 lukas372
0
Náhlasit nevhodný komentář
Aspon vim jak :D
10.5. | 19:03 CZ Movies
0
Náhlasit nevhodný komentář
:-)
reklama