Aktualizováno 6.1. 2017 02:34

ZKAŽENÁ KLAPKA ORDINACE: „Nebuď trapnej!“ zpraží Marika Jáchyma. Neuvěříte proč!

Zdroj: TV Nova

Herečtí představitelé oblíbených seriálových postav si během natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 užijí spoustu legrace. Zvlášť, když někdo z nich splete text, nebo třeba netrefí správnou cestu!

Ctižádostivá a sexy lékařka Marika, která do seriálu přišla s Jáchymem, rozvířila již několikrát celkem poklidné osudy několika postav kamenické nemocnice. Nejdříve zlomila srdce Jáchymovi, který do ní byl poprvé a upřímně zamilovaný, a pak málem rozbila rodinu Oty Kováře. Jenže touhá po primářském křesle a zářivé kariéře je silnější než nějaké city a Marika si jde v seriálu tvrdě za svým.

Ordinace: Andrea Kerestešová jako Marika Lukáčová
Zdroj: Archiv TV Nova

Mladý a pohledný doktor Jáchym Kalina miluje ženy a ženy milují jeho. Preferuje krátkodobé známosti, protože se opravdového vztahu bojí. Život je pro něj hra, dokud nepřijdou opravdové problémy. Do Mariky se zamiloval na první pohled, nicméně jeho láska nebyla opětována nezištně. Marika očekávala jisté výhody.

Ordinace: Lukáš Hejlík alias MUDr. Jáchym Kalina
Zdroj: Archiv TV Nova

Jak to ale vypadá na place, když se scéna, který měla být původně vážná tak trošku nepovede? Na to se můžete podívat ve videu.

ČTĚTE TAKÉ:

CO NEBYLO V TV: ´Co tam říkám?´ ´To ti nepovím!´ Jak to vypadá, když to Darek a Vilík trochu popletou?

PRVNÍ ODHALENÍ: Tato kráska vstoupí do děje jako milenka jednoho z hrdinů. A pár lidí pěkně naštve!

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama