Aktualizováno 20.3. 2017 14:34

ZOUFALÝ ČIN V ORDINACI: Pediatrie v ohrožení, Běla zavírá Růžovku! Co myslíte, že bude dál?

Ordinace: Běla je na dně
Zdroj: Archiv TV Nova

Z technických důvodů máme zavřeno. Růžovka neordinuje! Tak taková situace tady ještě nebyla. Běla je bez sil, v úzkých. Opravdu vzdá svůj boj a nechá ladem to, co tolik miluje? Zavřou se dveře Růžovky definitivně? Kdo pomůže, co myslíte? Hlasujte.

Přehrát poslední díl

Reklama

 


Běle je mizerně a dá se to pochopit. Je na dně z recidivy rakoviny prsu. Jen co si myslela, že to nejhorší zažehnala, rakovina krutě vrací úder. Běla se hroutí, nemá na nic sílu. A dolů sebou táhne i to, na čem jí celý život záleželo – pediatrii. Zřejmě si to nyní neuvědomuje a jiné řešení nevidí. Eduard totiž převzal Kamenickou nemocnici, Bibi je podle ní neschopná. Takže se neordinuje a nad budoucností pediatrie visí otazník. Běle se to snad ani nedá zazlívat, jenomže aby se nedopustila chyby, kterou si sama neodpustí a bude se cítit ještě hůř…
 


V úterním díle Běla, po zavření Růžovky, dokonce ani doma nevyšetří pacientku, která za ní přijde s nemocnou dcerou Vendy a velkou prosbou. Běla neudělá nic, což je pro ni dost nezvyklé chování a pošle je do nemocnice, což je ovšem také v pořádku. Tam však bude muset zasáhnout Eda, protože Vendy má zánět slepého střeva a operace přichází opravdu na poslední chvíli. 

Ordiance: Běla s pacientkou
Zdroj: Archiv TV Nova


Je jasné, že Běla je na tom opravdu špatně. Jak fyzicky, tak psychicky. Otázkou je, co bude dál? Vzdá Běla všechno, nebo v sobě znovu najde sílu? Kdo jí pomůže? A kdo znovu otevře dveře pediatrie?

Anketa

Co myslíte, zavře se Růžovka definitivně?

Hlasovalo 914 lidí.


17

FOTO: Dojemná scéna, Běla říká o rakovině Edovi

Zdroj: Nova.cz

Ordinace: Běla se svěřuje Edovi o rakovině - 7

Hodnocení:


 

 

PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:
ORDINACE TENTO TÝDEN: Vilíkovo zděšení! A syn Hanáka v rukou Šárky

VIDEO z úterní Ordinace: Zoufalá Lucie hledá Darka, který zmizel

NEŠTĚSTÍ V ORDINACI příští týden: Vilík se zhroutí pod tíhou svého činu! Co když...

Nejtěžší natáčení vůbec: Zlata Adamovská prozradila, jak je potřeba hrát ženu, která má rakovinu

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama