Publikováno 7. 1. 2017

Jakub Mázl

Jak šel čas s Ladislavem Ondřejem - 19
Zdroj: TV Nova
Témata:

Jakubovi bych přál, aby dodělal tu medicínu, aby na něj táta mohl být hrdý. A aby neumřel třeba po pádu na dlaždičkách :-)

Syn Čestmíra Mázla, který až příliš brzy poznal otcovské povinnosti. Z jeho studentské lásky s Lindou Kalinovou vzešla krásná holčička Magdička a nebýt Čestmíra, zůstal by na její výchovu sám. Se svým otcem má společného víc, než by si chtěl přiznat. Ani Jakub to s holkami zatím moc nevychytal a teď se rozhodl jít dokonce i v otcových profesních šlépějích. Navíc se zdá, že snad konečně potkal tu pravou…

LADISLAV ONDŘEJ o Jakubovi Mázlovi

S Jakubem už kroutíme dvanáctý rok a pořád je to zábava. Mám ho rád a vždycky jsem měl. Zezačátku s ním byla sice větší sranda, býval to docela floutek a puberta s ním třískala, teď má dítě, na které je chudák sám a stal se z něj starostlivý otec a svědomitý kluk, který žehlí průšvihy svého táty Čestmíra. Ale jsem rád, že neztratil smysl pro humor, baví mě, jak si dobírá otce. Za to mu odpustím, že mě lidi pořádně neznají jménem. Slyším na Láďu, ale i na Ondru, na Jakuba i na Mázla.
 

 

Nova.cz

Diskuze

14.3. | 16:42 jana--markova
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Mě zase připadá, že je zbytečně namachrovanej, občas vidím ty starší díly, tam byl celkem normální, ale čím je starší, tím je mě protivnější !!!!!!!!!!!!!!!!
24.2. | 15:27 kikin1231
4
Náhlasit nevhodný komentář
Ten je super!!! Hraje to moooooc dobře!!