856. díl - Anděl má volný ruce

Vojta se bojí o svou přítelkyni: Inna se ztratila a možná už není naživu. Jonášovi hrozí prozrazení, že kradl v nemocnici léky.

855. díl - Tohle je tvůj konec

Tereza se přizná, že zabila pacientku. Inna opustila Vojtu: odešla bez rozloučení. Ta se ale probudí v pekle, v rukách krutého násilníka...

855. díl - Tohle je tvůj konec

Tereza se přizná, že zabila pacientku. Inna opustila Vojtu: odešla bez rozloučení a Mára coby nový ředitel nemocnice nastoluje svá pravidla...

854. díl - Matka tygřice

Mára chce zničit Terezu i Eduarda: dá Charlotte důkazy o tom, že Tereza zabila pacientku. Vojta a Inna jedou na natáčení pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

853. díl - Nejlepší nápad

Čestmír Mázl má problém: Saša odhalí, kdo je její láska z chatu. Do nemocnice přivezou Adama Svobodu. Tereze s Eduardem začínají kruté časy...

852. díl - Cesta do pekel

Marika chce zůstat v Kamenici s Honzou Sekorou. Adam jí ale nedá zapomenout na minulost. Miluje ji a stále kryje její zločin. A terezu čeká velké prozření...

851. díl - Nová strategie

Sekora je v šoku: Marika slíbila, že bude u soudu svědčit o nevinně Adama Svobody. Bobo Švarc vymýšlí kuriózní způsoby, jak dokázat, že je Heluš špatná matka.

850. díl - Jsme na to dva

U Terezy začíná předčasný porod. Nikdo neví, jestli se dítě narodí živé. Policie zjistí, že do výroby drog byl zapleten někdo z kamenické nemocnice.

849. díl - Smím prosit?

Radost i smutek v rodině Valšíkových: Jindřich a Aloisie mají svatbu, Terezino dítě však ztrácí naději na přežití… A definitivní tečka za vztahem Bibi s Vojtou, rozvádí se.

848. díl - Spravedlnost

Hanák se znovu setká s Andreiným vrahem! V nemocnici by mu měli zachránit život. Mázl se skrývá před zamilovanou Sašou.

847. díl - Láska pro Rytíře

Marika má strach o život Adama. Ví, že kdyby zemřel, bude to její vina. Saša se konečně setká s pravým Rytířem.

846. díl - Já to zvládnu sám

Čestmír se nebezpečně sbližuje s nápadnicí pro Rytíře. Marika se dozví šokující zprávu o Adamovi, v cele si sáhl na život!