Ordinace: Herci Láďa Ondřej a Milan Peroutka
aktualizováno 11.07.

DVA TÝPCI Z ORDINACE: Jakub a Jonáš v boji o titul diváckého miláčka. Tak který? Hlasujte

Oba jsou mladí, perspektivní, pohlední, pohodoví a s krásným úsměvem. Jsou si tak podobní, přitom tolik rozdílní. Spojuje je číslo 13 a přízeň Ordinačních diváků, avšak s rozdílem několika "věrných" let. Tak ruku na srdce, vyhraje v pomyslném žebříčku sympatického týpka seriálová stálice, nebo nováček uplynulé sezony?

Ordinace: Benjamin, syn Aleny a Karla Rytíře - 1
aktualizováno 14.06.

Alena DNES porodí. Podívejte se na PRVNÍ FOTO Benjamina z Ordinace!

Ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2, posledním před prázdninami, přijde na svět klubko štěstí, Aleně se narodí syn Benjamin! Podívejte se zcela exkluzivně na první fotky s ním! Je nádherný.

Ordinace: Jakub se obuje do Rytíře
12.04.

Ukázka z Ordinace: O co ti jako jde? Obuje se Jakub do Rytíře! A pořádně ho setře

Jakub se toho nebojí! Když se střetne s Rytířem u nich doma, který přijde vyzvednout Alenu, aby zajeli na úřad a zapsali ho oficiálně jako otce jejich dítěte, na plnou pusu se do něj pustí.

Ordinace: Trable u Mázlů
05.04.

Ukázka z Ordinace: Zmrzačení a kopačky! Trable u Mázlů začínají

Trápení pro Jakuba nastává, stejně jako pro jeho tátu Čestmíra. Jeden řeší odchod lásky, druhý zdrcující obvinění. Pánové to nebudou mít dnes vůbec snadné...

Ordinace: Záchvat smíchu Jakuba Mázla!
16.01.

VIDEO: Jakub se neudrží a vyprskne před tátou smíchy! Proč?

Konverzaci dvou Mázlů, na závažné téma ohledně dítěte Aleny, nečekaně přeruší Jakubův záchvat smíchu. Tohle snad ani není hrané :-). Co ho tak dostane? Vás zcela jistě nakažlivý smích Ládi Ondřeje!

Ordinace: Špatné zprávy pro Rytířovi a Mázlovi
17.10.

EMA BERE DROGY?! Další příšerná zpráva málem zdrtila její rodinu

Ještě se třepou z toho, že viděli svou dceru téměř umírat a vzápětí dostávají další ránu, s Emou je to mnohem horší, než si mysleli… Pro Emu i její rodinu nastávají těžké časy.

Ordinace: Ema bojuje o život, zastavilo se jí srdce! - 6
aktualizováno 13.10.

BOJ O ŽIVOT V ORDINACI: Podvyživené Emě selhalo srdce!

Ema si "dohrála", její experimentování s léky, nejedením a drastickým hubnutím si vzalo svou daň – zkolabovala se zástavou srdce! Půl hodinu ji RZ oživovala, prognóza bude děsivá! Poslechněte si...

Ordinace: David Suchý se synem
aktualizováno 17.09.

NEJLEPŠÍ TÁTA Z ORDINACE: Kdo to je? Podpořte ho!

Každý den bojují o životy druhých a ve svém povolání se snaží být nejlepší. A těmi nejlepšími chtějí být i doma, v očích svých ratolestí, zastávají totiž i role otců. A jako tátové jsou skvělí, ať už jsou ostřílení, či se ji teprve učí. Který tatínek z Ordinace v růžové zahradě 2 je vám nejsympatičtější? Kdo si ve vašich očích zaslouží titul "NEJ táta"? Dejte mu hlas!

Herec Láďa Ondřej
aktualizováno 15.09.

DEN S NOVOU: Ladislav Ondřej z Ordinace si vyzkoušel novou roli!

V sobotu 9. září se v pražské Hostivaři uskutečnil Den s Novou. Tuto akci přichystala televize Nova pro své fanoušky, kteří si mohli užít den plný zábavy. Návštěvníci se mimo jiné podívali do ateliérů, kde se natáčí seriál Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě 2. A právě v ateliérech, kde se sžívá s rolí Jakuba Mázla se jeho představitel Láďa Ondřej zhostil jisté úlohy, o co šlo? Poslechněte si.

Ladislav Ondřej
07.08.

VIDEO: POZNÁTE POTÁPĚČE? Je to vtipálek a seriálový taťka!

Tento herec, co miluje výzvy i adrenalin, vás provádí seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 od jeho úplného začátku. V současné době vychovává svého potomka, studuje medicínu a žije v domě s Čestmírem Mázlem! Už tušíte, o kom je řeč?

Ordinace: Láďa Ondřej a Klára Cibulková
aktualizováno 24.07.

To byste neuhádli: Co mají společného Láďa Ondřej a Klára Cibulková z Ordinace?

Herec a herečka, muž a žena, oba v Ordinaci v růžové zahradě 2 představují oblíbené postavy a dokonce spolu mají společného víc než jen účast v tomto seriále, a rodinné pouto to není. Uhádnete, co je sbližuje?

Ladislav Ondřej
aktualizováno 07.07.

TO SE POVEDLO: Ladislav Ondřej a jeho podivná přikrývka hlavy! Nestačila se divit ani jeho přítelkyně

Ladislav Ondřej je velký vtipálek, což dokazuje i na sociálních sítích. Herec z Ordinace v růžové zahradě 2 si dal na hlavu hodně zajímavou část oblečení. Co provedl?