Proměny pro rok 2019 jsou kompletní! V hvězdném charitativním kalendáři se v samém konci proměnili Chantal Poullain a Josef Trojan - 3
15.05.

Ukázka z Ordinace: Jonáš seřve zástupkyni nemocnice! Jak draze zaplatí?

Takhle to vypadá, když pro svou lásku uděláte vše. Zamilovaný Jonáš si kvůli Denise došlápne rovnou na zástupkyni majitele nemocnice Charlotte Moreau! K čemu mezi nimi dojde? Podívejte se v ukázce.

Ordinace: malá herečka Viktorka Rybová coby Františka Hrzánová - 6
aktualizováno 23.09.

VIDEO: Roztomilá představitelka Františky o tom, jak se k roli dostala. Nebylo to jen tak!

V Ordinaci v růžové zahradě 2 se to od podzimní sezony jen hemží novými postavami. A tak je na čase, abychom vám blíže představili nováčky, kteří začínají míchat kartami, nebo jsou prostě moc kouzelní!

Ordinace: Zástupkyně majitele Charlotte a sestry
14.09.

VIDEO: Chantal Poullain dnes poprvé v Ordinaci! A Babetě přináší velmi špatné zprávy! O co jde?

V Ordinaci v růžové zahradě 2 budou dneska všichni na nohou! Nejen hromadný příjem, ale především příjezd zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Charlotte Moreau, nenechá zdravotnický personál kamenické nemocnice ani chvilku v klidu. Nekompromisní manažerka v podání herečky Chantal Poullain výrazně ovlivní osudy oblíbených postav. Jako první její kroky pocítí Babeta!

Herečka Chantal Poullain
aktualizováno 04.08.

Chantal Poullain o nové roli v Ordinaci! Z natáčení se jí točila hlava, kdo a co za to může?

Zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Francouzka Charlotte Moreau, je ženou na svém místě – manažerka, která si pevně jde za svými cíly. V nemocnici rychle pochopí, že s touto madam legrace v žádném případě nebude. Do smíchu nebylo první natáčecí den ani její představitelce, nestárnoucí dámě, herečce s francouzskou krví Chantal Poullain.

Ordinace: Ke 13. sezoně
aktualizováno 01.08.

DETAILNĚ ODHALENO z podzimní Ordinace: Syn Švarce, zakřiknutá Zdena, nemocná Ema i tragédie a další NOVÉ ZVRATY!

Bobo Švarc zjistí, že má syna! Marika je po rozchodu s Otou v nemilosti všech a jediný, kdo pro ni má pochopení, je Adam. Ještě víc je semkne tragické tajemství! Bibi nastoupí na záchranku a kdo ví, třeba s novou prací přijde i nová láska s novým kolegou. U Mázlových budou na nohou kvůli Emě, začíná se chovat divně. Vilík bude bojovat o náklonnost Květy a Zdena přijede z Ameriky s nemilosrdným Andrejem za zády... Co vás čeká a nemine v nové třinácté sezoně Ordinace v růžové zahradě 2? Zjistěte!

Ordinace: Nové postavy ve 13. sezoně
aktualizováno 01.08.

A je to venku! NOVÉ POSTAVY v ORDINACI: Benoni, Poullain, Slováčková a další! Kdo a jak?

Otvíráme třináctou sezónu dlouhodobě nejúspěšnějšího seriálu Česka! Třináctka je podle numerologie magická, a přesně taková bude i letošní Ordinace! Okouzlující ženy, učarovaní muži a dojde na skutečná kouzla, ale i čarování s emocemi. A o nové zvraty se zaslouží tyto nové posily.