Ordinace: Alena s Mázlem
aktualizováno 21.11.

Se Sašou a Mázlem se to zvrtne, prozrazuje víc seriálová Alena. VIDEO

Manželství Mázlových se brzy zatřese kvůli půvabné Saše. Seriálová Alena a vítězka páté řady show Tvoje tvář má známý hlas Michaela Badinková se při živém chatu rozpovídala o tom, co diváky Ordinace s její postavou v nových dílech čeká. Promluvila i o líbání s Peterem Rychlým, natáčení i milé výhře.

Ordinace: Život Jarmily
20.11.

VIDEO: Jako Jarmila bude brzy zachraňovat dceru. A v životě nyní diktuje tam, kde byste nečekali

Herečka Jana Paulová alias sex koučka Jarmila Kočková se rozpovídala o tom, na co se mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 těšit. V rozhovoru ve Snídani s Novou prozradila, že kromě záchrany pošramoceného vztahu manželů Švarcových, bude dávat do kupy i manželství své seriálové dcery Míši Badinkové alias Aleny Mázlové. A taky leccos prozradila o sobě.

Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář
aktualizováno 16.09.

TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí

Dva projekty, dva týmy, dva štáby a jeden cíl. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se na chvíli přenese do právě probíhající show Tvoje tvář má známý hlas. Týkat se to bude Marka, Bibi, Inny i Vojty. Přítomen bude i Ondřej Sokol, moderátor Tváře, který je divákům Ordinace však znám jako doktor Prokop Hrubý, tak jak to bude? A jak dopadne netradiční propojení dvou projektů a postav? Podívejte se na natáčení už nyní.

Ordinace: Alena a Čestmír Mázlovi
29.06.

Tajemství Aleniných náušnic: Všimli jste si jich? Nyní odkrývají svůj příběh. VIDEO

Seriálová Alena často nosí jedny a ty samé náušnice v bledě modré barvě, jak diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jistě zaznamenali. Má je ráda a bere si je i na významné události, měla je dokonce na své svatbě s Čestmírem Mázlem. Patří přímo herečce Michaele Badinkové a nejsou jen tak ledajaké, mají pro ni význam. Poslechněte si ve videu.

Ordinace: Ze zákulisí porodu Aleny - 11
aktualizováno 19.06.

ZAJÍMAVOSTI: Jak se točí porod? Bez gatěk a hekání ani ránu. Badinková o intimní scéně. VIDEO

Natáčení porodu je velmi choulostivou záležitostí, i když jste ostřílenou nejen seriálovou rodičkou. O to víc vznik takovýchto scén diváky zajímá a o to víc se na ně web Ordinace zaměřuje. A tak s námi zjistěte, co prožívá herečka, když má nohy do praku před kolegy a co má tam dole...

Ordinace: reportáž o svatbě
aktualizováno 11.06.

ZÁKULISÍ SVATBY: Rychlý přežil natáčení v trenkách díky jisté věci. Živý kůň zlobil a Etzler plakal. VIDEO

Svatba Čestmíra a Aleny se v Ordinaci nezadržitelně blíží, a to s pořádným překvapením a několika trabli. A takové bylo i natáčení životního okamžiku. Herci se na place rozhodně nenudili! To musíte vidět.

Ordinace: Bude mít Alena Rytířová holku, nebo kluka?
aktualizováno 15.03.

Tipujte: Čeká těhotná Alena Rytířová z Ordinace holku, nebo kluka? Odpověď přijde brzy

Už příští týden uslyší Alena Rytířová z úst už jen svého gynekologa Čestmíra Mázla pohlaví svého dítěte. Co myslíte, bude mít druhou dceru, nebo prvního syna?

Michaela Badinková
aktualizováno 25.01.

JE TO VENKU! Michaela Badinková původně nebyla Michaela Badinková! Rodiče jí jméno museli změnit

Herečka Michaela Badinková je v poslední době nejvíce vidět v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje doktorku Alenu Rytířovou, která momentálně neví, s kým čeká dítě. A jak vypadá soukromý život herečky, také skrývá nejedno tajemství!

Ordinace: Zoufalá Alena
16.01.

Čakry a vesmírná energie, Aleně stojí vlasy hrůzou z gynekoložky Vladany!

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se v 783. díle setkali s jednou z nových postav, do děje vstoupila herečka Ivana Andrlová coby svérázná MUDr. Vladana Synková, alternativní lékařka těhotné Aleny, která je z ní hned zprvu na prášky! Mrkněte se ve videu.

Ordinace: Zoufalá Alena
aktualizováno 28.11.

Ty si s ním spala? Uhodil Mázl bolestně na Alenu! Jak moc se zjištění vyhrotilo?

V momentě, kdy před vámi stojí milovaný partner a ptá se vás se zoufalstvím v očích na nevěru, vám dojde, jak obrovskou chybu jste udělali... Vrátit se to už nedá, co bude dál?

Ordinace: Alena Rytířová
aktualizováno 09.11.

PŘIZNAT NEVĚRU: Jaký názor zastáváte vy? A měla by to Alena z Ordinace udělat? Hlasujte!

Přiznat partnerovi, že jste mu byli nevěrní, nebo zatloukat do konce života? Jakého jste názoru vy a co byste poradili Aleně Rytířové, která se dopustila úletu se svým bývalým manželem? Její matka jí doporučuje mlčet. Co když se to ale jednoho dne provalí…

Ordinace: Herečka Michaela Badinková coby Alena Rytířová
aktualizováno 13.10.

Blíží se konec doktorky Rytířové?! Herečka Michaela Badinková prozrazuje

Herečka Micheala Badinková, kterou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 znají jako doktorku Alenu Rytířovou a přítelkyni Čestmíra Mázla, si během natáčení dalších epizod oblíbeného seriálu našla chvilku a odpovídala fanouškům na zvídavé dotazy ve videochatu. Co prozradila z chystaných dílu?