Ordinace: Co je s Markem po výstřelu?
aktualizováno 16.10.

Odhalení z Ordinace: Co je s Markem po přestřelce, žije? Odpověď ve VIDEU!

Pátrání dostalo Marka s Innou do nebezpečí života. Loukota je načapal, jak u něj doma slídí a strhla se rvačka, která skončila přestřelkou! Loukota vypálil po Markovi a pak se na konci 841. dílu už jen ozval výkřik Inny. Zaplatil Marek za její bezpečí cenu nejvyšší a schytal za ni kulku? Padla rána do jeho těla, nebo Loukota minul? Odpoví ukázka zcela v předpremiéře!

Ordinace: Inně a Markovi jde o život - 4
aktualizováno 15.10.

Dramatická úterní Ordinace: Ukončí výstřelem Loukota Markův život? Pátrání se vymyká. VIDEO

Marek s Innou se dostávají k Loukotovi nebezpečně blízko, na dosah jeho výstřelu! Zaplatí Marek za bezpečí Inny cenu nejvyšší? A přeroste rozvíjející přátelský vztah Hanáka a Denisy v něco víc? Úterní díl by si fanoušci Ordinace rozhodně neměli nechat ujít.

Ordinace: Petr Buchta o roli Pavla Prchala
27.05.

Týral ženu, zabil doktorku. Odpověď Petra Buchty, proč hraje takové parchanty, polechtá bránice

Gamblery, feťáky i násilníky. Záporáckých rolí má na svém hereckém kontě třiatřicetiletý Petr Buchta už několik, ale že povýší na vraha hlavní postavy, tak to je zkušenost zcela nová, překvapivá, trochu obávaná, avšak profesně výživná. Jen si na ulici za Pavla Prchala občas poslechnete: „Ty vrahu!“ Skutečnost je jiná, milá a zábavná. Podívejte se.

Ordinace: Natáčení smrti Andry nebylo snadné
26.05.

Pohřbívání zaživa, pád z výšky a nakonec zastřelení: Smrt Andrey zasáhla celý štáb. Morávková plakala už doma

Herečka Dana Morávková uronila slzu už při čtení scénáře, pro Martina Stránského bylo zase obtížné vidět kolegyni, kterou zná léta, na smrtelné posteli, i když je to jenom jako. Natáčení umírání prostě není jen tak.

Ordinace: Ze zákulisí natáčení přestřelky Andrey
24.05.

VIDEO: Mám ji rád, ale zabít jsem ji musel! Směje se Prchal v ZÁKULISÍ s Andreou

Hrát parchanta, který ukončí život hlavní a oblíbené postavě, není tak snadné, jak by se mohlo zdát. Všichni vás nesnáší! Své o tom ví představitel Prchala, kterého samotného násilná smrt Andrey překvapila! A divákům se omlouvá. Podívejte se do zákulisí na den, kdy Andree vpálil dvě kulky do břicha. Bolelo to hodně? A jak se něco takového vlastně točí?

Ordinace: Hanákovi umírá žena
24.05.

Ukázka z Ordinace: Peklo pro Hanáka. Poslední chvíle umírající a milované ženy nezvládá

Petrovi Hanákovi umírá milovaná manželka, co víc k tomu ještě říct? Je jasné, že ho zoufalost semele, pocit bezmoci pohltí, vztek zaútočí a smutek s bolestí zahalí... Podívejte se v ukázce jednoho z nejsilnějších dílů.

Ordinace: Andrea Hanáková umírá
aktualizováno 24.05.

Nejsmutnější letošní díl Ordinace: Život Andrey dnes pohasne! Přijde i magická chvíle, výběr jména a odhalení

Jeden z nejsilnějších dílů historie seriálu čeká diváky Ordinace v růžové zahradě 2 už dnes! Dnešním dnem se totiž uzavře příběh záchranářky Andrey Hanákové. Zprvu nebyla v oblibě, nakonec si získala srdce všech. A to její dnes přestane tlouct...

Ordinace: Zákulisí přestřelky a operace Andrey
aktualizováno 23.05.

ZAJÍMAVOSTI Z PŘESTŘELKY A OPERACE: Po čem chutná krev Andrey a z čeho měla břicho?

Proč se Andreina filmová krev ochutnávala, není zcela jasné :-), ale chuťově stojí za to! Průstřel břicha vyšel naopak – zevnitř ven. A zraněné břicho se na operačním sále muselo vyrobit. Z čeho? Podívejte se na zajímavosti z natáčení Ordinace. Tohle v TV jen tak neuvidíte.

Ordinace: Ze zákulisí přestřelky a operace Andrey - 2
aktualizováno 24.05.

FOTO: Ze zákulisí natáčení přestřelky a operace Andrey

Speciální efekty, filmová krev, vepřová kůže, taky úsměvy a pusa. Poslední natáčení si představitelka Andrey užívala a kolegové s ní.

Ordinace: 819. díl, Andrea zachrání Martinu a schytá za ní kulky
22.05.

Celý 819. díl Ordinace: Miluju tě, zašeptá z posledních sil umírající Andrea své lásce

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Andreo, bojuj!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Martina děkuje Andree za život
aktualizováno 22.05.

VIDEO: Je konec, Andrea umírá! Co jí na smrtelné posteli pověděla zachráněná Martina?

Co říct člověku, který se obětavě vrhnul před kulku určenou vám? Martinu čekal opravdu těžký hovor, který jí vehnal slzy do očí stejně jako divákům. Stihla se s Andreou rozloučit?

Ordinace: Andrea zachrání život Martině tím svým
aktualizováno 22.05.

DĚSIVÝ MOMENT v Ordinaci: Andrea se nechá zastřelit! VIDEO

Smrt jedné z nejoblíbenějších postav se blíží. Osud Andrey Hanákové je zpečetěn. V dnešním 819. díle Ordinace promluví do děje naposledy. I když trpí nevyléčitelnou nemocí, zemže za mnohem dramatičtějších okolností, než by kdokoliv předpokládal. Bude zastřelena, podívejte se na moment, kdy ví, že udělá osudovou věc...