Ordinace: Jindřich žádá Aloisii o ruku!
01.05.

Ukázka z Ordinace: Jindřich vyrazí Aloisii dech žádostí o ruku! Co mu na to řekne?

Jindřichovy city k Aloisii se pomalu začínají prohlubovat. Rád by s ní trávil více času, a proto přijde s nečekaným návrhem. Požádá ji o ruku!

Ordinace: Mázl žádá Alenu o ruku - 3
aktualizováno 10.04.

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Mázl žádá Alenu o ruku!

V novém díle Ordinace v růžové zahradě 2 dojde k žádosti o ruku! Další veselka se rýsuje, neboť Čestmír Mázl se rozhoupe k romantickému gestu a zeptá se své milé Aleny, zda si ho vezme za muže. Podívejte se na to v předpremiéře.

Ordinace: Vojta žádá Bibi o ruku! A Marek to vidí
15.03.

Marek svědkem zasnoubení Bibi s Vojtou! Zabojuje o ni konečně a zasáhne?

Pokud ji miluje, jak se ukazuje čím dál víc, dostane šanci, možná úplně tu poslední, aby se projevil. Marek se totiž stane svědkem, pro něj velmi bolestivé chvíle, pro ostatní nadšené, kdy Vojta požádá Bibi o ruku. Jeho Bibi! Probere se a zasáhne? Tipujte, co se stane.

Žádost o ruku v Ordinaci
aktualizováno 14.03.

ŽIVOTNÍ KROK V ORDINACI: Dopadne žádost o ruku kladnou odpovědí "ANO"?

Byť se jeden z oblíbenců odhodlal k zásadní životní události, vzít si svou přítelkyni za manželku, a požádal ji o ruku, ještě to automaticky neznamená, že se mu na jeho otázku: „Vezmeš si mě?“ dostane kladné odpovědi „Ano“. Může totiž přijít v opravdu nevhodnou chvíli, dotyčnou zaskočit, nebo odhalit zjištění, že ona to tak ještě necítí. Takže?

Ordinace: Kdo koho požádá o ruku?
aktualizováno 13.03.

Nečekaná ŽÁDOST O RUKU ve čtvrteční Ordinaci! Párů je ve hře víc, odpověď jenom jedna

Okolnosti tomu v poslední době moc nenasvědčovaly, ale již v příštím díle dojde k romantickému gestu! Před kterou dámu poklekne zamilovaný muž a požádá ji o její ruku i srdce? Jde o jeden z favoritních párů. Je jím ten, o kterém právě přemýšlíte? Odpověď najdete v článku.

Ordinace: Bobo Švarc žádá o ruku
aktualizováno 28.11.

Zásnuby v Ordinaci! Takhle Švarc šokoval nejen Babákovou

Touha Boba Švarce po milionech na smrt nemocné Romany Babákové je tak velká, že se nezastaví naprosto před ničím! Svůj plán na cestu k jejímu účtu hodlá dotáhnout do konce stůj co stůj!

Zásnuby Švarce a Babáková v Ordinaci - 6
28.11.

GALERIE: Zásnuby Švarce a Babákové v Ordinaci

Zásnuby Švarce a Babáková v Ordinaci