Ordinace: Heluš při fingovaném přepadení sejme Boba
13.12.

Ukázka z Ordinace: Heluš sejme Boba šutrem! To se může stát jen u Švarců

Heluš se jen tak něčeho nezalekne, ani přepadení na ulici. Švarcův plánovaný hrdinský čin tak nevyjde. Místo toho, aby ji zachránil a ona se do něj znovu zamilovala, od ní všichni zúčstnění dostanou nakládačku! Musíte vidět :-).

Ordinace: Heluš
aktualizováno 03.12.

Znáte ztřeštěnou Heluš z Ordinace fakt dobře? Proklepne si vás ona sama! VIDEO KVÍZ

Devět otázek ve video kvízu prověří, jak znáte postavu bláznivé Heluš Švarcové z Ordinace v růžové zahradě 2. Vyzkouší si vás ona sama, hraje se o čas a na tužku zapomeňte. Hlavním cílem jsou správně odpovědi a pobavení, proto jsou odpovědi okořeněny o fórky i vzpomínky. Pohodlně se usaďte, jdeme na to.

Ordinace: Najdete všechny rozdíly na fotce žárlivé scény Heluš s Bobem? - 3
09.11.

Jsou fikané a na místech, kde je nečekáte. Najdete na momentce z bitky Heluš a Boba všechny ROZDÍLY?

Aby z vás byli ti nejbdělejší diváci, mohli jste lámat rekordy ve všech testech a kvízech na webu Ordinace a užívali si sledování se všemi zajímavými detaily, je potřeba trénovat v tradičních testech pozornosti :-). Na řadu jdou opět rozdíly, tak kolik jich vidíte na první dobrou?

Ordinace: Bláznivý a krvavý sen Heluš - 2
09.10.

Galerie: Bláznivý a krvavý sen Heluš

Heluš z Ordinace se zdá noční můra, jak ji Bobo s Valérii operují zaživa!

Ordinace: Natáčení žárlivé scény Heluš a Boba
aktualizováno 03.10.

Zajímavosti z natáčení: Randová vázou sejmula tu nejdražší věc a hlava Zounara vskutku utrpěla

Heluš v ateliéru malířky Valérie zjišťuje, že vnadná umělkyně strávila noc s jejím manželem Bobem. Rozzuří se a začne po ní házet vše, co jí přijde pod ruku. Akt žárlivosti doplní o průtok nadávek a ve finále rozbije obraz o Bobovu hlavu. Při natáčení byl Martin Zounar vskutku omlácen a Randová vázou sejmula to jediné, co neměla.

Ordinace: Heluš s Bobem a Hugem
08.02.

Chutná to jako štěrk a neodstředí to ani míchačka na beton. Co je to? Heluš vaří! VTIPNÉ VIDEO

Bobo dostane další ze svých šílených nápadů, jak se v Mraveništi hezky zapsat a neztratit pověst, která by mohla být velmi rychle ohrožena. A tak uvrtá Heluš do zdravého vaření a napovídá v komunitním centru, že je veganský i vegetariánský mistr. To, co pak Heluš v kuchyni předvede, to je opravdu mistrovské dílo! Pobavte se!

Ordinace: Randová a Zounar o natáčení se zvířaty
28.01.

Co se v TV nedozvíte: Válečku v kozím chlívku odnesla Randová 2x! Co jí po dotočení kolegové provedli?

Natáčení se zvířaty většinou nikdy nejde podle plánu. Ať už mají dvě nohy a křídla nebo čtyři a rohy, nezáleží na tom, mohou se zachovat neočekávaně. Své o tom ví především představitelé seriálové dvojky Boba a Heluš. Co se skutečně stalo Randové v kozím chlívku? A k jakému střetu dojde mezi Zounarem a beranem? Zákulisní povídání ve videu.

Ordinace: Randová coby Heluš ze zákulisí
23.01.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Co to tady smrdí?! To jsem já, přiznává Heluš! Když točíte na hnoji a s úsměvem

Dokonce si Heluščin pád v kozím chlívku její představitelka Martina užila s úsměvem na rtech, není to žádná "barbína" a dokonce si umí vystřelit i sama ze sebe! Podívejte se v zákulisním videu a zjistěte, co Heluš ještě čeká.

Ordinace: Rvačky Boba Švarce
aktualizováno 23.01.

RVAČKY BOBA ŠVARCE: Byl pořádné kvítko! Vskutku se změnil?

Když do Kamenické nemocnice Bobo Švarc před více jak šesti lety nastoupil, byl to grázl od kosti. Podvody, lsti, intriky a podrazy pro něj byly denním chlebem, a tak není divu, že nejednu ránu dostal i schytal. Bratr hejtmana Milana Švarce je však příkladem toho, že se lidé mohou změnit k lepšímu... Vskutku?

Ordinace: Herec Marek Holý
28.12.

Nová posila v Ordinaci Marek Holý: Točit s Bobem a Heluš je fakt těžký! Proč a co od něj čekat? VIDEO

Herec Marek Holý se v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 představí jako Vavřinec Kolečko, který vstoupí do života známé manželské dvojici Bobovi a Heluš. Natáčet s jejich představiteli je pro Marka náročné kvůli jedné jediné věci, jaké? Proč se bál intimní scény s představitelkou Heluš a co diváky s Vavřincem čeká? O všem povypráví, seznamte se.

Ordinace: Randová a Zounar
23.12.

Pane Zounare, neposlouchejte: Martina prozrazuje, co vám koupila za dárek. Je to inspirace!

Vánoce už klepou na dveře, a kdo se nechce spoléhat na Ježíška, obstará dárky pro své blízké sám :-). Představitelka Heluš z Ordinace má zatím jenom jeden vánoční dárek, a to pro svého dobrého parťáka Martina Zounara, kterým mu doufá udělat radost. Co je to?

Ordinace: Bobo s Heluš
12.12.

To bolí: Jak Bobo s Heluš zjistí, že je podvedl a okradl vlastní syn? Náhodou

Bobo s Heluš omylem najdou Hugův tajný mobil, který ho usvědčí z podvodu. Jak zareagují rodiče, když zjistí, že jejich milované dítko zfingovalo vlastní únos kvůli penězům? Podívejte se na prvotní reakce. "Výprask" Huga, který nezůstane bez následků, už sledujte v dnešním díle.