Ordinace: Jan Sekora
23.12.

Zlomové Vánoce Jana Hájka: Konečně podědí zásadní věc. A kde ho během svátků potkáte?

Tradice k vánočním svátkům neodmyslitelně patří a ty v rodině ještě o něco víc. Slavnostní stůl se tak neobejde bez jistých tradičních pokrmů, které si ideálně žádají osvědčené recepty od maminek a babiček. Představitel Jana Sekory z Ordinace má z letošních Vánoc ještě o něco větší radost, neboť mu jeho máma konečně předá rodinný recept na bramborový salát. A ten od mámy je ten nejchutnější na světě, což všichni známe a culení Jana Hájka při vyprávění to jen potvrzuje. Více ve videu.

Ordinace: Natáčení Vánoc
11.11.

Natáčení Vánoc u Švarců: Vyžunknuté pití provází smích, stejně jako trabl s pouštěním lodiček. VIDEO

Nejkrásnější svátky v roce se pomalu blíží, však v ateliérech Ordinace v růžové zahradě 2 purpura už nějakou dobu voní, stromky stojí a herci i štáb mají boule za ušima od mlsání perníčků i cukroví. Natáčí se s předstihem a vánoční čas tak probíhá se svítícím sluncem a padajícím listím. S o to větší pílí všichni pracují a nesmí opomenout žádné sváteční detaily. A tady vzniká prostor k úsměvným momentům, podívejte se.

Ordinace: Najdete 7 rozdílů na vánoční fotce? - 1
25.12.

7 UKRYTÝCH ROZDÍLŮ: Najdete je na vánoční fotce s Mázlem a dětmi z Ordinace hravě?

Zavzpomínejte během svátků na dětství a s Ordinací se na chvíli zabavte. Vánoční fotografie Mázla s Mikym a Magdičkou ukrývá sedm rozdílů, najdete je všechny hned? :-)

Ordinace: Vánoční zdravice
24.12.

VESELÉ A ŠŤASTNÉ VÁNOCE PŘEJÍ OBLÍBENCI Z ORDINACE!

Milý diváci, mějte kouzelné Vánoce plné splněných přání, zdraví, úsměvů a těch, se kterými chcete být. Děkujeme vám za přízeň. Těšíme se na vás v novém roce, ať se stane tím nejlepším. A teď už se podívejte na přání herců z Ordinace v růžové zahradě 2 :-).

Ordinace: Randová a Zounar
23.12.

Pane Zounare, neposlouchejte: Martina prozrazuje, co vám koupila za dárek. Je to inspirace!

Vánoce už klepou na dveře, a kdo se nechce spoléhat na Ježíška, obstará dárky pro své blízké sám :-). Představitelka Heluš z Ordinace má zatím jenom jeden vánoční dárek, a to pro svého dobrého parťáka Martina Zounara, kterým mu doufá udělat radost. Co je to?

Sofie a Gabriela Filippi
23.12.

Vánoce bez cukroví? Jsou na to dva triky! Sofie a Gabriela Filippi se podělí

Jeden osvědčen „recept“ na to nejskvělejší cukroví pod sluncem známe my všichni, jsou to babičky! Napečou různé druhy, po kterých se jen olizujete a před svými známými je můžete vydávat za své . A ten druhý? Je opravdu snadný! Podělí se o něj s vámi Gabriela Filippi s dcerou Sofií coby Klárou z Ordinace.

Ordinace: Milan Peroutka
22.12.

ZATÍM HO NEUKÁZAL: Milan Peroutka tráví Vánoce se svým malým mazlíkem!

Tři vánoční stromky a cukroví v březnu! Poctivé svátky Milana Peroutky a s mazlíkem, kdo je to? Rozpovídal se.

Ordinace: Herečka Veronika Arichteva
aktualizováno 22.12.

Vánoční ´dobrota´ Sylvy z Ordinace: Pochutnává si na rodinném receptu, černé omáčce! Cože?

Každý příchozí musí tuto neobvyklou omáčku, která je u herečky Veroniky Arichteva snad jedinou dodržovanou tradicí, zdolat! To je vážně tak... zvláštní?

Ordinace: Martin Stránský
aktualizováno 21.12.

Vánoce Martina Stránského naruby? Stromeček bude mít letos na stropě!

Jak bude trávit vánoční svátky český doktor House? Martin Stránský překvapil reportérku informací o tom, kde má s rodinou umístěný stromeček. Jak je to u vás?

Ordinace: Vánoce u Květy
19.12.

Ukázka z Ordinace: Vánoční dárek pro Františku. V krabici není, přesto se splní!

Věřit na Ježíška je krásné a nejen Františce Hrzánové dá v dnešním díle důkaz o své existenci... Vánoční díl přichází a s ním splněná přání!

Ordinace: K 780. dílu
18.12.

VÁNOČNÍ ČAS V ORDINACI: Vilík s Květou se políbí! A odpustí Mázl Aleně? VIDEO

Poslední letošní díl Ordinace v růžové zahradě 2 se ponese v duchu Vánoc! Jedno velké přání se splní Vilíkovi, konečně dostane polibek od milované Květy! Znovu propukne stará láska u Jakuba a Emy! Obdrží se nečekané zprávy a přijde zarážející setkání. Diváci zatnou slzu, budou se i usmívat. Co víc přinese úterní díl?

Ordinace: Natáčení Vánoc
16.12.

PŘÍMO Z PLACU: Jak se točí seriálové Vánoce? Někteří herci propadají velkým zmatkům! VIDEO

Vánoce prožívají jak diváci, tak také hrdinové oblíbených seriálů. Vánoční epizody jsou však natáčeny s dvouměsíčním předstihem a právě kvůli tomu se natáčení může pěkně zkomplikovat. Co se děje na place? Reportáž odpoví!