Syn Ondřeje Rychlého Tobiáš
aktualizováno 27.11.

Krásné zprávy v Ordinaci: Narodilo se nové štěstí. Jmenuje se Tobiáš a jeho táta slaví s dědou

Ordinací se šíří krásná zpráva, na svět přišel 21. listopadu Tobiášek a v těchto dnech se radostnou zprávou na sociálních sítích chlubí jeho rodiče i prarodiče, které moc dobře znáte. Gratulujeme a přejeme pevné zdraví a nekončící úsměvy.

Jan Čenský s manželkou Danou a synem Matyášem - 3
29.10.

Tip na vánoční dárek: Jan Čenský vydal knihu. Na křtu představil celou rodinu, i přítelkyni syna

Vánoce se blíží a web Ordinace přináší jeden zajímavý tip. Věděli jste, že Jan Čenský je také lektorem? Nejen svou tváří, také příkladným chováním i komunikací je známý. Svá korektní moudra nyní předává v knize, kterou řádně pokřtil s celou svou rodinou. Podívejte se a zjistěte víc.

Miroslav Etzler
aktualizováno 14.10.

Druhá tvář Mirka Etzlera: Jako režisér šéfuje nové posile Ordinace, jako táta lituje chyb. REPORTÁŽ

Herec Miroslav Etzler přijal pracovní výzvu a úplně poprvé se ve svém životě chopil úlohy režiséra divadelní inscenace! Zrada jméno její a obsadil do ní Pavlínu Němcovou s Tomášem Savkou. Štáb Volejte Novu do divadla vyrazil a zastihl trojici v plné polní. V upřímném rozhovoru pak Etzler přiznal zrady své vlastní…

Ben Cristovao v Ordinaci
aktualizováno 08.07.

PUNK A ŠKOLA STRESU: Ben Cristovao vzpomíná na Maxe z Ordinace. VIDEO

Ben Cristovao v letošním roce usedl do křesla jako jeden z porotců SuperStar. V minulosti ho diváci mohli pravidelně vídat i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde se objevil po boku mnoha známých tváří. Jak na toto období jedenatřicetiletý Ben vzpomíná?

Miroslav Etzler
aktualizováno 21.06.

Miroslav Etzler popsal detaily porodu. Připadá si jako na marihuaně. Proč u něj nakonec nebyl?

Herec Miroslav Etzler alias Karel Rytíř ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se stal již počtvrté otcem. Nyní se v exkluzivním rozhovoru rozpovídal o detailech porodu. Jak probíhal?

Sandra Nováková se synem Mikulášem a partnerem Vojtěchem Moravcem - 1
20.06.

PO ČASE: Gábina z Ordinace se svou rodinkou. Po kom jen má syn Sandry blonďaté vlasy? FOTO

Sympatickou Sandru Novákovou si diváci Ordinace v růžové zahradě 2 pamatují jako sestřičku Gábinu a první velkou lásku Petra Hanáka. Ve skutečném životě je jejím životním partnerem Vojtěch Moravec, se kterým vychovává syna Mikuláše. Podívejte se, jak se dnes má krásná rodinka!

Herec Miroslav Etzler
19.06.

GRATULUJEME: Miroslav Etzler se stal počtvrté otcem! Syn dostal krásné hebrejské jméno

Syn v seriálu i ve skutečnosti! Zatímco v Ordinaci se Miroslavu Etzlerovi coby Karlu Rytířovi narodil syn Benjamin, kterého má s bývalou partnerkou Alenou, v reálném životě je hercova situace mnohem méně komplikovaná. Dítě mu porodila jeho dlouholetá přítelkyně Helena Bartalošová.

Ordinace: Benjamin, syn Aleny a Karla Rytíře - 1
aktualizováno 14.06.

Alena DNES porodí. Podívejte se na PRVNÍ FOTO Benjamina z Ordinace!

Ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2, posledním před prázdninami, přijde na svět klubko štěstí, Aleně se narodí syn Benjamin! Podívejte se zcela exkluzivně na první fotky s ním! Je nádherný.

Ordinace: Benjamin, syn Aleny a Karla Rytíře - 1
13.06.

Galerie: Alena ve čtvrtek porodí! Podívejte se na PRVNÍ FOTKY Benjamina

Alena ve čtvrtek porodí! Podívejte se na PRVNÍ FOTKY syna Benjamina z Ordinace!

Herec Lukáš Hejlík se synem - 1
aktualizováno 01.08.

POZNÁTE HO: Šibalský úsměv má po tátovi, blond vlasy po mámě! Už víte?

Bezmála dvouletý Vojtíšek je syn charismatického herce a sympatické modelky. Jeho táta na nějaký čas odložil bílý plášť kamenického doktora, aby se mohl naplno věnovat své životní roli. Už víte, kdo jsou jeho rodiče?