Ordinace: Ultrazvuk dítěte Aleny Rytířové
aktualizováno 06.03.

DEN D V ORDINACI NASTAL: Ne jeden, rovnou tři tátové se dnes mohou zrodit

Alena konečně zjistí, s kým čeká dítě. Mázl s Rytířem se dozví, kdo z nich je otec. Dítě dostane biologického tatínka. Ve hře je otců ale ještě mnohem víc. To důležité však zůstává v zapomnění.

Ordinace: Kdo je otcem Alenina dítěte?
aktualizováno 21.02.

Mázlovi, nebo Rytířovi: Komu přejete být otcem Alenina dítěte?

Oba dva touží po tom, mít s milovanou Alenou dítě. Oba dva chtějí být jeho šťastným tátou! Jenom jeden bude tím biologickým, avšak všem třem to obrátí život naruby. Kdybyste mohli, komu byste přání splnili? Čestmírovi, nebo Karlovi?

Ordinace: Je otcem Mázl, nebo Rytíř?
aktualizováno 12.01.

S kým čeká Alena z Ordinace dítě? TIPUJTE tatínka!

Čekám s tebou dítě! Přesně tato věta dnes večer ohromila Čestmíra Mázla. Těhotná Alena mu v tu chvíli oznámila jen padesátiprocentní pravdu, o čemž on nemá ponětí. Jak je však divákům Ordinace známo, ve hře je ještě jeden potencionální tatínek, a to Karel Rytíř. Už se tak stalo, doktorka neví, s kým čeká dítě. Co myslíte vy, kdo bude otcem?

Ordinace: Daniel Svoboda, Matyáš Svoboda a reportérka Volejte Novu
24.11.

HUGO PŘEDSTAVUJE PRAVÉHO OTCE: Jsou si podobní? A vyfoukl mu roli! Cože? Pobavte se nad historkou

Matyáše Svobodu znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako Huga, seriálového syna Boba Švarce. Svůj první casting absolvoval talentovaný chlapec už ve čtyřech letech, náhodou, a byl tak dobrý, že svému vlastnímu tátovi vyfoukl roli! Jak je to možné?

Ordinace: David Suchý se synem
aktualizováno 17.09.

NEJLEPŠÍ TÁTA Z ORDINACE: Kdo to je? Podpořte ho!

Každý den bojují o životy druhých a ve svém povolání se snaží být nejlepší. A těmi nejlepšími chtějí být i doma, v očích svých ratolestí, zastávají totiž i role otců. A jako tátové jsou skvělí, ať už jsou ostřílení, či se ji teprve učí. Který tatínek z Ordinace v růžové zahradě 2 je vám nejsympatičtější? Kdo si ve vašich očích zaslouží titul "NEJ táta"? Dejte mu hlas!