Ordinace: Andrej Martynčák u výslechu
aktualizováno 14.01.

ÚTERÝ V ORDINACI: Na Martynčáka padá podezření z únosu Haničky. Věříte tomu, nebo jemu? VIDEO

Pátrání po ztracené Haničce postupuje bezúspěšně, kdyby se vskutku ztratila, už by se našly nějaké stopy nebo by se někdo ozval. V úvahu tak přichází plánovaný únos, Zdenu okamžitě napadne Andrej Martynčák. Policie si ho proklepne a něco najde. Náhoda, nebo součást plánu? Dokážete poznat, zda lže, nebo říká pravdu?

Ordinace: Návrat Andreje Martynčáka
aktualizováno 10.01.

NÁVRAT agresora Andreje Martynčáka: Přijíždí do Kamenice pro pomstu, nebo odpuštění?

Zdeně Suché se ztratí dcera zrovna v den, kdy se v Kamenici objeví Andrej Martynčák. Víc než náhoda?

Ordinace: Marek s Bibi
aktualizováno 07.01.

MIMINKO Bibi s Markem: Je na něj už ten správný čas? Hlasujte

Bibi bude v nových dílech pociťovat nevolnosti, a jelikož několikrát na antikoncepci zapomněla, způsobí to vlnu podezření o jejím těhotenství. Začne se těšit, jak se ukáže, Marek se na roli táty ještě necítí. Obavy ale bývají na místě a vše se s příchodem miminka může změnit k lepšímu. Nebo je ještě opravdu brzy? Co si o tom myslíte vy: Přáli byste jim už dítě, nebo nejdřív svatbu?

Ordinace: Leoš Mára coby nový ředitel nemocnice
30.11.

Šmejd Leoš Mára se stává novým ředitelem nemocnice! Podepíšete proti němu petici?

Eduard Valšík je po operaci srdce stále v kritickém stavu. A zatímco v nemocnici bojuje o život, na jeho místu usedá náhradník. Post ředitele nemocnice přebírá Leoš Mára, který se tetelí blahem – grázl vyhrál. Sesadit ho rovnou, nebo počkat, co se vyvrbí? Třeba překvapí... Nuda s ním rozhodně nebývá, jak budete hlasovat?

Ordinace: Inna s Vojtou
aktualizováno 16.11.

NOVÝ PÁR v Ordinaci: Inna s Vojtou to dali dohromady. Vydrží to, co vy na to?

Jejich partneři se dali dohromady a jim zůstala jen vzájemná opora, ze které se rychle stalo přátelství plné pochopení. A to už je krok k něčemu víc, který ve čtvrtečním díle Inna s Vojtou udělali. Sice si zbyli, ze žalu spolu ale nejsou. TO mají za sebou, nyní je to jiné, bez sebe už totiž být nechtějí. Jak se vám nová zamilovaná dvojice líbí?

Ordinace: Saša, Rytíř, Mázl, Hanák
aktualizováno 31.10.

Mázl vybral atraktivní Sašu Rytířovi: Komu ji ale vyberete vy? Ve hře je pánů hned několik, tak hlasujte

Že je v laboratoři Kamenické nemocnice ukrytý půvabný poklad, odhalil Čestmír Mázl teprve nedávno. Na seznamce našel pohlednou Sašu Kouteckou, kterou chce dohodit Karlovi. Teda, pokud se do ní dřív nezamiluje sám. Ke komu z Ordinace se milá laborantka hodí podle vás?

Ordinace: Libor Stach jako Adam Svoboda
24.10.

ÚTĚK VS. PRAVDA: Kterou možnost by měl Adam zvolit? Poraďte mu v anketě

Je krok od života za mřížemi, stejně jako krok od svobody. Adam z lásky k Marice raději jako zločinec plánuje útěk do ciziny, než aby pověděl pravdu a oba dva je vystavil nesnadným, avšak férovým následkům osudové chyby. Měl by začít rychle balit, nebo konečně hájit pravdu a sebe? Stalo by se to sprostým podrazem, nebo správnou věcí?

Ordinace: Inna
19.10.

Zůstat, nebo odjet: Sbalili byste si kufry na místě Inny? Hlasujte

Chtěla odjet, zastavila ji však policie s prosbou o pomoc v usvědčení nebezpečných žoldáků. Její strach z prožitého si jednoho vybarvil a zatáhl ji i Marka do nejednoho průšvihu. Naštestí vše skončilo dobře. Ale co dál? Zůstat a napravit si reputaci, odčinit chyby? Nebo raději zmizet?

Ordinace: Políbí Marek Innu?
16.10.

Polibek Marka s Innou na spadnutí! Podlehne jí, nebo ucukne? Hlasujte

Marek se s Innou díky kauze Loukota opět sblížil, riskuje pro ni a večer tomu nebude jinak. Po konfliktu na šéru s Bibi, doprovodí Innu do nemocnice na lékařák, kde dojde k této situaci. Sledujte ve videu a hlasujte o konci scény – dokážete správně odhadnout chování oblíbence?

Ordinace: Inna s Markem
aktualizováno 11.10.

Reálné nebezpečí, nebo chytrý plán: Věříte Inně v kauze Loukota?

Hrozí Inně od Loukoty vskutku reálné nebezpečí, nebo je to jenom dobře naplánovaná hra, aby získala svého manžela zpátky? Prokoukli jste ji, nebo není co? Hlasujte!

Ordinace: Hanák a Denisa
aktualizováno 10.10.

Ladí jim to čím dál víc. Dokážete si Hanáka s Denisou představit jako pár? HLASUJTE

Oba dva už ví, že se v sobě mýlili. Prvotní vzájemná nevraživost je rázem pryč a z Petra a Denisy se pomalu stávají dobří přátelé. A možná i něco víc... Dokázali byste si je představit spolu?

Ordiance: Adam Svoboda v autě
04.10.

Svoboda pro Adama z Ordinace ANO, NE: Jak byste o jeho osudu rozhodli vy? Hlasujte

Mladý a bláhově zamilovaný Adam Svoboda, který je v současnosti ve vyšetřovací vazbě za smrtelnou dopravní nehodu, by mohl být brzo doma! Souhlasíte s tím?