Ordinace: Heluš při fingovaném přepadení sejme Boba
dnes 15:45

Ukázka z Ordinace: Heluš sejme Boba šutrem! To se může stát jen u Švarců

Heluš se jen tak něčeho nezalekne, ani přepadení na ulici. Švarcův plánovaný hrdinský čin tak nevyjde. Místo toho, aby ji zachránil a ona se do něj znovu zamilovala, od ní všichni zúčstnění dostanou nakládačku! Musíte vidět :-).

Ordinace: Hanák napadne Otu Kováře - 1
28.05.

VIDEO z úterní Ordinace: Zuřivý Hanák napadne Otu Kováře! A Květa prožije noční můru

Jedno kamarádství tento týden skončí. Hanákovi zoufalství zatemní mozek a dopustí se nejednoho přešlapu. Bolestivé chvíle pocítí i Květa, když na vlastní oči uvidí syna líbat se se ženou, která ji ničí život. Úterní díl byste si neměli nechat ujít.

Ordinace: Co přinese 814. díl?
02.05.

ČTVRTEK V ORDINACI: Strach o nenarozené dítě i ošklivá žárlivá scéna. Co se stane? VIDEO

Aleně je čím dál hůř a Mázl s Rytířem konečně zjistí, co jí je – dětská infekce, která pro ni nebezpečná není, mohla by však mít fatální následky pro nenarozené dítě!

Ordinace: Rvačka Boba s bráchou Milanem - 13
26.04.

Ukázka z Ordinace: Bráchové se servou! Skončí to zlomenou rukou

Podrazy bolí, obzvlášť uvnitř rodiny. A dokonce učiní paseku i u Švarců, kteří s nimi nikdy moc problém neměli. Tohle ale trabl je – když vám brácha vrazí kudlu do zad! A je to i příčina si jednu vrazit, což Bobo s Milanem také ve vzteku učiní a nedopadne to dobře... Sledujte v ukázce.

Ordinace: Hanák v nemocnici zmlátí pacienta
29.03.

Ukázka z Ordinace: Hanákovi přeskočilo! Surově si vybije vztek na kolemjdoucím

Hanák v nemocnici napadne a zmlátí mladíka jenom proto, že v sobě dlouho potlačuje vztek s beznadějí ze situace kolem nemoci Andrey. Když se s ní dnes večer znovu pohádá, své emoce už neukočíruje, vymknou se mu kontrole. Jakou cenu zaplatí za tuto zkratovou a násilnou chvíli?

Ordinace: Naštvaný Rytíř napadne Mázla
15.03.

Ukázka z Ordinace: Rytíř vztekle napadne, ztrapní a zraní Mázla! Před očima Kvitové

Karla Rytíře naštve, když u Mázla v ambulanci na stole, kam si přijde pro kartu pacientky, najde zfalšované výsledky testu otcovství. Rozzuří ho fakt, že si Mázl pohrával s myšlenkou překroutit pravdu ohledně otce Alenina dítěte ve svůj prospěch. A tak si to Mázl pěkně odskáče!

Ordinace: Naštvaný Rytíř napadne Mázla - 1
15.03.

FOTO: Rozzuřený Rytíř napadne ztrapní a zraní Mázla

FOTO: Rozzuřený Rytíř napadne ztrapní a zraní Mázla, najde totiž falešný test otcovství

Ordinace: Rvačky Boba Švarce
aktualizováno 23.01.

RVAČKY BOBA ŠVARCE: Byl pořádné kvítko! Vskutku se změnil?

Když do Kamenické nemocnice Bobo Švarc před více jak šesti lety nastoupil, byl to grázl od kosti. Podvody, lsti, intriky a podrazy pro něj byly denním chlebem, a tak není divu, že nejednu ránu dostal i schytal. Bratr hejtmana Milana Švarce je však příkladem toho, že se lidé mohou změnit k lepšímu... Vskutku?

Ordinace: Rvačka Boba s bráchou hejtmanem - 10
18.01.

Exkluzivně z nového dílu Ordinace: RVAČKA Švarce s bráchou! Co se to děje? VIDEO

Bobo Švarc se v premiérovém úterním díle serve s bráchou Milanem Švarcem do krve! Pustí se do sebe u oběda v pizzerii. Bobo na hejtmana nepříčetně křičí a pak ho napadne! Co se to mezi nimi, proboha, stane? Není to tak, jak se zdá!.

Ordinace - zákulisí rvačky
aktualizováno 03.12.

ZÁKULISÍ RVAČKY Mázla s Rytířem: Jaký rituál Etzler podstoupil a co na place dělal Zounar? Podívejte se

V Ordinaci v růžové zahradě 2 to pořádně vřelo. Dva sokové - Mázl a Rytíř - se servali kvůli jedné ženě. Jak to vypadalo, když se natáčela seriálová rvačka? Přítomen byl i kaskadér! Co udělali herci předtím a kdo by ve skutečné rvačce vyhrál? Odpoví reportáž.

Ordiance: Rychlý o rvačce
30.11.

Rychlý o potyčce s Etzlerem: Ve skutečnosti bych vyhrál! Víte proč? Udělal by tohle! VIDEO

Dva na sebe žárliví chlapi, jedna žena, odhalená nevěra, testosteron a zlost = rvačka, při které lítají rány a teče krev. Čestmír Mázl se serval s Karlem Rytířem kvůli Aleně. Ve skutečnosti si představitelé soků notují, přesto jsme je postavili proti sobě. Kdo by odešel z reálné bitky s hlavou vzhůru? Rychlý má jasno.

Ordinace: Rvačka Mázla s Rytířem! - 13
30.11.

Ukázka z Ordinace: Rozzuřený Mázl se vrhne na Rytíře a vypukne bitka!

Poslouchat nenáviděného soka, jak vypráví o sexu s vaší partnerkou, která vám nevěrou zasadila bolestivou ránu, neustojí snad nikdo. Ani poklidný Čestmír Mázl, zatmí se mu před očima a zuřivě se vrhne na Karla Rytíře! Podívejte se v ukázce.