Ordinace: Sekora s Marikou
06.11.

Mohla zabít jeho otce, Sekora už to ví. Co udělá, až Mariku uvidí? Je to k nevíře. VIDEO

Byl opilý namol a ona ho vezla, taková slova si Sekora vyslechne dnes večer od právničky Nadi, která mu poví o změně výpovědi Adama Svobody před pokusem o sebevraždu. Marika by mohla být vražedkyní jeho otce. Jak se k tomu postaví, až se s ní setká? Jeho chování možná nepochopíte, nebo ano? A víc dnes večer v 847. díle od 20:20 na Nově.

Ordinace: První setkání Sekory a Adama
22.10.

Vyostřená úterní Ordinace: Sekora potká vraha otce a po Adamovi skočí!

Adam se raduje, neboť je na kauci propuštěn domů! Vyšetřování tedy probíhá na svobodě. Šťastný a nic netušící si to nakráčí do nemocnice, kde chce Mariku znovu překvapit. Jenomže místo ní se potká s mužem, kterému zabil tátu! Úterní díl bude hodně emoční. Co víc nabídne?

Ordinace: Marika se Sekorou
09.10.

Ukázka z Ordinace: Sekora vyvede Mariku z míry. Co zjistil o ní a osudné noci?

Marika má v práci průšvih kvůli dívce, která vyskočila z okna! Mára po ní jde a ona je v úzkých. Sekroa ji proto pozve na panáka, aby ji uklidnil. Ovšem, jak se ukáže, jeho záměr je zcela jiný. Využije příležitost, aby z ní vytáhl informace o osudné noci a leccos se mu už podařilo zjistit! Ustojí Marika jeho tlak?

Ordinace: Jan Sekora se hroutí
aktualizováno 25.09.

Celý 835. díl Ordinace: Jan Sekora se hroutí, zemřela mu máma

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Buď tu pro mě? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Marika se Sekorou
aktualizováno 23.09.

Poraďte Marice z Ordinace: Měla by Sekorovi povědět pravdu o smrti jeho otce? HLASUJTE

Marika zabila otce Jana Sekory, teď to ví. Zná totožnost muže, kterého srazila autem a neposkytla mu první pomoc. Za osudovou chybu platí a trpí, neboť se do Sekory zakoukala a děsivou informaci dostala po vášnivé noci s ním strávené. Může ji napravit pravdou, vše mu povědět. Měla by?

Ordinace: Rande Mariky se Sekorou
18.09.

Ukázka z Ordinace: Rande Mariky a Sekory začíná. Kam si ji odveze?

To už tak v životě chodí, že si zprvu do oka vůbec nepadli a po krátkém čase spolu míří na rande. Z nesympatií se staly sympatie, když se blíže poznali a z prvotního odmítnutí úspěch u druhého pokusu. A tak si Jan Sekora dnes večer posadí půvabnou doktorku Mariku na motorku a odveze na místo jeho srdci blízkému...

Ordinace: Dramatický příchod nové postavy
28.08.

Nový lékař vtrhne do Kamenice za dramatických událostí, jde o životy

Jen co na silném stroji s větrem v zádech mine hranice Kamenice, bude muset vytasit zbraně a ukázat svaly, ty doktorské. Tajemný drsňák cestou do Kamenické nemocnice zabojuje o životy dvou dětí a pak rozdrtí hlavního nemocničního parchanta. Tak to je nástup do práce par excellence! Jmenuje se Sekora, Jan Sekora. Jeho tempo je neúnavné a jeho revírem je ode dneška Ordinace. Klaďas každým coulem je tu!

Ordinace v růžové zahradě 2 - Jan Hájek a Simona Matásková
28.08.

Porazil 30 mužů a stal se novým ´panem Božským´. Nováček Ordinace má další tajemství, která nyní praskla. VIDEO

Doktor Jan Sekora, to je jméno nového doktora v Ordinaci v růžové zahradě 2, o kterém se hlavně Leoši Márovi a Marice Lukáčové bude dlouho zdát. Jeho představitel Jan Hájek slibuje zajímavou podívanou, kdy děj pořádně rozvíří. Ostatně o rozruch se postaral už při prvním natáčení, kdy mu odborný poradce zachránil nohu! A překvapuje dál, při určitých scénách ho nahrazuje dublér, protože mu něco chybí… Vám s ním ale nebude chybět vůbec nic.

Ordinace: Jan Hájek jako MUDr. Jan Sekora
27.08.

Vousy nosí z velmi zajímavého důvodu. Nováček z Ordinace Jan Hájek na sebe naprášil ještě víc

Už v úterý vtrhne na televizní obrazovky pokračování Ordinace v růžové zahradě 2 a s ním také nová posila lékařského týmu v divácky známé Kamenici. Český herec Jan Hájek se představí jako doktor Jan Sekora, na kterém jen stěží jeho představitel hledá mouchy. Oba to jsou sympatičtí pohodáři, kteří se divákům jistě brzy vryjí pod kůži. Přesvědčit se o tom mohou sami už nyní, kdy v Tajnostech Jan Hájek povypráví o svém životě: jak vylítl ze školy, kvůli čemu nosí vousy a co si ve svých letech uvědomil.

Ordinace: První natáčení po prázdninách
aktualizováno 20.08.

Ze zákulisí nových dílů: Jan Hájek o boji s labutí a Růžičková o prokletí Mariky

Nový primář chirurgie Sekora se po svém nástupu brzy spřátelí s kolegyní Lukáčovou, kvůli nenávisti Leoše Máry se ocitnou na jedné lodi, obrazně i doslova. Jan má totiž hausbót a rád bude trávit volno s doktorkou, která v Kamenici moc přátel nemá. Diváci tak v nových dílech tuto dvojici uvidí pohromadě poměrně často. Díky zábavě při prvním natáčení, se herci na stejnou vlnu naladili hladce, i když museli odolávat velkému lákadlu. Zavítejte na plac.

Ordinace: Sekora na konkurzu o primariát setře Máru - 2
aktualizováno 12.08.

Exkluzivní ukázka z Ordinace: Nováček Sekora hned dvakrát knokautuje Leoše Máru!

Zná ho jen pár vteřin a už mu podkopává zem pod nohama, Leoš Mára se obouvá do svého protivníka, seč může. Bojuje o svůj vytoužený primariát, avšak je knokautován. Sice jen slovně, zato rázně a totálně. Vztekem i žárlivostí se mu protáčejí panenky, zatímco jeho soupeři a nově příchozímu doktoru Janu Hájkovi se mírně zvedají koutky. Sledujte v předpremiéře „zápas“ z nového dílu Ordinace.

Ordinace: Jan Hájek jako MUDr. Jan Sekora
08.08.

Nováček Sekora to v Kamenici rozsekne. Je tak lidský, až to bolí. Zabolí však hlavně jeho minulost

Jeho tajemství změní životy. Do Kamenice se doslova přiřítí a hnaný zatím neprozrazeno čím, rozvíří stojaté vody v nemocnici. O rozruch v životě se především ale postará doktorce Marice Lukáčové. Jmenuje se Jan Sekora a jeho představitel si vás získá. Tady je hned několik důvodů.