Ordinace: Sekora seřve Máru
05.02.

´Nakopu vám zadek!´ Uslyší Mára od Sekory, když ho přede všemi poníží ještě víc. VIDEO

I klidnému Sekorovi s Márou bouchnou saze, slibuje mu nakopat zadek hned, jak se uzdraví. Rozčílí ho, že chce z jeho oddělení, kde je stále ještě primářem, vyhazovat zaměstnance bez jeho vědomí. Neváhá a Márovi ukáže, kde je jeho místo.

Ordinace: Jan Sekora po nehodě
25.01.

Nehoda Sekory přináší následky. Co s ním je? VIDEO

Probudil se z kómatu, zcela vyhráno ale ještě nemá. Jan Sekora bude v nových dílech bojovat s neblahými následky své těžké nehody. Částečné ochrnutí v jistých částech těla mu může zničit dosavadní život, ve kterém i tak bojuje s faktem, že mu milovaná žena zabila otce. Obdrží o ní ale překvapivou zprávu...

Ordinace: Jan Hájek při vyprávění
aktualizováno 24.01.

Probuzení Sekory v ZÁKULISÍ ORDINACE doprovázel smích. VIDEO

Milovaný muž Mariky a oblíbenec chirurgického oddělení se po své vážné nehodě na motorce konečně probírá z kómatu a začíná komunikovat. Jan Sekora svým návratem "z druhé strany" kolegy i diváky potěšil. A teď to udělá zas, a to zákulisní historkou s tímto momentem spojenou.

Ordinace: Jan Sekora
23.12.

Zlomové Vánoce Jana Hájka: Konečně podědí zásadní věc. A kde ho během svátků potkáte?

Tradice k vánočním svátkům neodmyslitelně patří a ty v rodině ještě o něco víc. Slavnostní stůl se tak neobejde bez jistých tradičních pokrmů, které si ideálně žádají osvědčené recepty od maminek a babiček. Představitel Jana Sekory z Ordinace má z letošních Vánoc ještě o něco větší radost, neboť mu jeho máma konečně předá rodinný recept na bramborový salát. A ten od mámy je ten nejchutnější na světě, což všichni známe a culení Jana Hájka při vyprávění to jen potvrzuje. Více ve videu.

Ordinace: Jan Hájek, představitel Jana Sekory
aktualizováno 24.01.

Dokáže Sekora Marice někdy odpustit? Hájek má jasnou odpověď

Může láska vyhrát po touze nad spravedlností? Taková otázka vyvstává poté, co Jan Sekora z úst milované ženy uslyšel zdrcující slova o tom, že je vrahem jeho otce. Zároveň to bylo přiznání ke sprostým lžím, které mu dlouhou dobu servírovala a řekla je i u soudu, i když ji o pravdu prosil. Bude moci někdy Sekora takovou hrůzu Marice odpustit?

Ordinace: Sekora s Marikou
06.11.

Mohla zabít jeho otce, Sekora už to ví. Co udělá, až Mariku uvidí? Je to k nevíře. VIDEO

Byl opilý namol a ona ho vezla, taková slova si Sekora vyslechne dnes večer od právničky Nadi, která mu poví o změně výpovědi Adama Svobody před pokusem o sebevraždu. Marika by mohla být vražedkyní jeho otce. Jak se k tomu postaví, až se s ní setká? Jeho chování možná nepochopíte, nebo ano? A víc dnes večer v 847. díle od 20:20 na Nově.

Ordinace: První setkání Sekory a Adama
22.10.

Vyostřená úterní Ordinace: Sekora potká vraha otce a po Adamovi skočí!

Adam se raduje, neboť je na kauci propuštěn domů! Vyšetřování tedy probíhá na svobodě. Šťastný a nic netušící si to nakráčí do nemocnice, kde chce Mariku znovu překvapit. Jenomže místo ní se potká s mužem, kterému zabil tátu! Úterní díl bude hodně emoční. Co víc nabídne?

Ordinace: Marika se Sekorou
09.10.

Ukázka z Ordinace: Sekora vyvede Mariku z míry. Co zjistil o ní a osudné noci?

Marika má v práci průšvih kvůli dívce, která vyskočila z okna! Mára po ní jde a ona je v úzkých. Sekroa ji proto pozve na panáka, aby ji uklidnil. Ovšem, jak se ukáže, jeho záměr je zcela jiný. Využije příležitost, aby z ní vytáhl informace o osudné noci a leccos se mu už podařilo zjistit! Ustojí Marika jeho tlak?

Ordinace: Jan Sekora se hroutí
aktualizováno 25.09.

Celý 835. díl Ordinace: Jan Sekora se hroutí, zemřela mu máma

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Buď tu pro mě? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Marika se Sekorou
aktualizováno 23.09.

Poraďte Marice z Ordinace: Měla by Sekorovi povědět pravdu o smrti jeho otce? HLASUJTE

Marika zabila otce Jana Sekory, teď to ví. Zná totožnost muže, kterého srazila autem a neposkytla mu první pomoc. Za osudovou chybu platí a trpí, neboť se do Sekory zakoukala a děsivou informaci dostala po vášnivé noci s ním strávené. Může ji napravit pravdou, vše mu povědět. Měla by?

Ordinace: Rande Mariky se Sekorou
18.09.

Ukázka z Ordinace: Rande Mariky a Sekory začíná. Kam si ji odveze?

To už tak v životě chodí, že si zprvu do oka vůbec nepadli a po krátkém čase spolu míří na rande. Z nesympatií se staly sympatie, když se blíže poznali a z prvotního odmítnutí úspěch u druhého pokusu. A tak si Jan Sekora dnes večer posadí půvabnou doktorku Mariku na motorku a odveze na místo jeho srdci blízkému...

Ordinace: Dramatický příchod nové postavy
28.08.

Nový lékař vtrhne do Kamenice za dramatických událostí, jde o životy

Jen co na silném stroji s větrem v zádech mine hranice Kamenice, bude muset vytasit zbraně a ukázat svaly, ty doktorské. Tajemný drsňák cestou do Kamenické nemocnice zabojuje o životy dvou dětí a pak rozdrtí hlavního nemocničního parchanta. Tak to je nástup do práce par excellence! Jmenuje se Sekora, Jan Sekora. Jeho tempo je neúnavné a jeho revírem je ode dneška Ordinace. Klaďas každým coulem je tu!