Ordinace: Překvapený Vojta
aktualizováno 08.01.

Ukázka z dnešní Ordinace: Vojta se dozví o těhotenství Bibi! Jak to s ním zamává?

Bibi má ranní nevolnosti, kteréch se nemůže zbavit. Dokonce kvůli nim zůstane i doma a nemocnicí, se hlavně díky Babetě a Radce, začne bleskově šířit zpráva o tom, že je těhotná. Co jiného by za tím stálo, že? A tato zpráva doputuje i k Vojtovi, podívejte se, jak se k tomu postaví.

Ordinace: Je Inna těhotná? - 6
aktualizováno 30.05.

Těhotenství ve čtvrteční Ordinaci: Čeká Inna s Markem dítě?

A je to tady, výsledek! Diváci jistě pamatují, jak Inna oznámila Markovi, že nebere antikoncepci a není vyloučené, že by mohla být těhotná. Uplynul čas a ona po ranních nevolnostech vyráží pořídit těhotenský test, který ukáže pravdu. Budou mít miminko?

Ordinace: Jak se bude jmenovat syn Aleny, Karla a Čestmíra?
12.05.

ANKETA: Jak se bude JMENOVAT SYN Aleny, Karla a Čestmíra? Jedno jméno je to pravé!

Dítě Aleny dostane hned po narození krásný dárek – dva tatínky! Biologického otce Karla Rytíře, pro kterého je druhou šancí a životním motorem a milujícího tátu Čestmíra Mázla, který ho i přes jiné geny už teď považuje za svého. Tatínci začnou velmi brzy řešit výběr jména pro svého syna a mámu Alenu svými návrhy zprvu šokují, až jedna varianta všem vykouzlí blažený úsměv…

Ordinace: Herečka Zuzana Stavná jako Inna Lysenko Doležalová
aktualizováno 11.05.

HLASUJTE: Měla by mít Inna s Markem v Ordinaci dítě?

Inna by se svým manželem záchranářem Markem ráda založila rodinu! Informací o tom, že se už dlouhou dobu proti početí nechrání, mu zprvu vyrazila dech a pohádali se. Vadilo mu, že rozhodnutí o vysazení antikoncepce udělala bez něj. Následně však pronesl větu, kterou jí vykouzlil úsměv ve tváři: „Pokud jsi těhotná, tak budeme mít dítě.“ Chcete i vy, aby měli miminko a začali být konečně rodinou, jak se patří? Nebo je to krok do průšvihu?

Ordinace: Inna s Markem
08.05.

VIDEO: Šok pro Marka. Inna je těhotná?

Inna v Ordinaci Markovi pořádně zvedla tlak, byť jde o krásnou věc. Pravda, musíte být připraveni, což Marek evidentně není...

Předčasný porod
aktualizováno 24.04.

PŘEDČASNÝ POROD V ORDINACI: Jednu z těhotných žen dnes čeká pořádný stres!

Ne vždy probíhá těhotenství podle plánu a předčasný porod je pro matku i dítě rizikový. Jedna z nastávajících maminek v Ordinaci v růžové zahradě 2 se o tom už dnes večer přesvědčí na vlastní kůži!

Ordinace: Bibi s Markem
05.04.

Ukázka z Ordinace: Čeká Bibi dítě? Marek dostane přímou odpověď

Bude mít Bibi miminko? To se jak Marek, tak diváci dozví přímo nyní! Zda je skutečně těhotná, o tom promluví v této ukázce z dnešního dílu Ordinace v růžové zahradě 2, podívejte se dřív než v TV.

Ordinace: Marek obdrží šokující zprávu
aktualizováno 29.03.

Těhotenství Bibi už tento týden! Marek obdrží pro něj šokující zprávu

Bibi s Vojtou docela tlačí na svatbu a zdá se, že za tím nebude jen Vojtův strach z konkurence v záchranářovi, zřejmě taky rostoucí bříško!

Ordinace: Smutný Čestmír Mázl
20.03.

VIDEO: Mázl se skoro sesypal poté, co oznámil Aleně a Karlovi pohlaví miminka

Čestmír Mázl je frajer a tato ukázka z Ordinace v růžové zahradě 2 to dokazuje. Respektuje přání Aleny, že mezi nimi je konec bez jakýchkoliv zoufalých výstupů a dokonce ji podporuje v tom, aby byla s otcem jejího dítěte Karlem Rytířem, jeho sokem!

Ordinace: Bude mít Alena Rytířová holku, nebo kluka?
aktualizováno 15.03.

Tipujte: Čeká těhotná Alena Rytířová z Ordinace holku, nebo kluka? Odpověď přijde brzy

Už příští týden uslyší Alena Rytířová z úst už jen svého gynekologa Čestmíra Mázla pohlaví svého dítěte. Co myslíte, bude mít druhou dceru, nebo prvního syna?

Ordinace: Hana Kusnjerová
10.03.

Hana Kusnjerová z Ordinace v nové roli: Bude maminkou!

Už jen pár týdnů mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 sledovat ztřeštěnou sestřičku Ladu Hrůzovou. Její představitelku, sympatickou herečku Hanku Kusnjerovou (32), totiž čeká nová životní role. Bude maminkou!

Ordinace: Mázl a Alena
06.02.

Ukázka z Ordinace: Alena v slzách! Co od Mázla rozhodně nečeká a položí ji to?

Je snad skutečně mezi nimi konec? Utne Mázl vztah se ženou, kterou sice miluje, ale která mu neustále lže v důležitých životních momentech? Nebo si jen bere čas na zahojení čerstvých ran, jenž mu zasadila pochybnostmi o jeho otcovství miminka? Video vám odpoví.