Ordinace: Napadení a zbití Marka
11.10.

Ukázka z Ordinace: Co se Markovi podaří zjistit předtím, než bude surově zbit? Jen tak nevyvázne...

Marek kvůli bezpečí Inny dává všanc to své. Riskuje, aby se přesvědčil, zda je Loukota oním nebezpečným žoldákem, který po Inně jde. Pátrání ho zavede do jistého army shopu, kde se však situace vymkne kontrole…

Ordinace: Rvačka Vojty a Marka
aktualizováno 04.05.

VIDEO: Marek brutálně zbil Vojtu ve ČTVRTEČNÍ ORDINACI!

Mezi Vojtou a Markem to vře již delší dobu. A první fotografie, která se objeví ze svatby Bibi a Vojty, tomu rozhodně nepřidá...

Ordinace - zákulisí rvačky
aktualizováno 03.12.

ZÁKULISÍ RVAČKY Mázla s Rytířem: Jaký rituál Etzler podstoupil a co na place dělal Zounar? Podívejte se

V Ordinaci v růžové zahradě 2 to pořádně vřelo. Dva sokové - Mázl a Rytíř - se servali kvůli jedné ženě. Jak to vypadalo, když se natáčela seriálová rvačka? Přítomen byl i kaskadér! Co udělali herci předtím a kdo by ve skutečné rvačce vyhrál? Odpoví reportáž.

Ordiance: Rychlý o rvačce
30.11.

Rychlý o potyčce s Etzlerem: Ve skutečnosti bych vyhrál! Víte proč? Udělal by tohle! VIDEO

Dva na sebe žárliví chlapi, jedna žena, odhalená nevěra, testosteron a zlost = rvačka, při které lítají rány a teče krev. Čestmír Mázl se serval s Karlem Rytířem kvůli Aleně. Ve skutečnosti si představitelé soků notují, přesto jsme je postavili proti sobě. Kdo by odešel z reálné bitky s hlavou vzhůru? Rychlý má jasno.

Ordinace: Rvačka Mázla s Rytířem! - 10
23.11.

RVAČKA VE ČTVRTEK V ORDINACI: Mázl napadne Rytíře! FOTO

Mázl s Rytířem, dva sokové, se příští týden v Ordinace servou! Co bude stát za jejich oboustrannou zlostí? Dozví se snad Mázl z úst Karla o nevěře Aleny? O pár facek rozhodně nepůjde, pustí se do sebe ostře! Podívejte se v předpremiéře na fotky z potyčky, která proběhne přímo na operačním sále!

Ordinace: Návštěvníci baru U Čerta
16.11.

Ukázka z Ordinace: Rvačka v baru! Kdo a proč se pustí do potyčky s drsnými chlápky? To neuhodnete!

Bude to jeho vůbec první nefalšovaná rvačka, do které se pustí! Skončí sice potlučený, rozdá ale pár pěkných ran. A na chvíli se stane hrdinou! O koho jde a co se dnes večer v baru U Čerta semele? Podívejte se.

Ordinace: Zákulisí natáčení zbití Marka
aktualizováno 14.11.

JEN TAK NEUVIDÍTE: Takto vzniklo Markovo zranění po útoku. Práce maskérů KROK PO KROKU

Několik tržných ran v obličeji Marka po napadení bandou pomstychtivých Rusů, pro maskérky Ordinace v růžové zahradě 2 hračka. Stačila tekutá a tuhá umělá krev, kapátko a štěteček. Máte možnost, se detailně podívat. Natáčení zmlácení už si vyžádalo víc času.

Ordinace: Pomsta Markovi
14.11.

VIDEO: Krvavá msta pro Marka nedopadne vůbec dobře!

Pěstí a prudké kopance do břicha i hlavy. Banda ruských agresorů si jde pro svou pomstu, Markovi je jasné, že z této bitky už jako vítěz nevyjde. I když se brání, jsou v přesile a dají mu pořádnou nakládačku! Skončí zkrvavený a zkroucený v bolestech na zemi…

Ordinace: Útok a zmlácení Marka - 6
14.11.

FOTO: Útok a zmlácení Marka v Ordinaci

FOTO: Útok a zmlácení Marka v Ordinaci

Ordinace: Rvačka Marka s Rusem - 6
aktualizováno 07.11.

PĚSTI, NŮŽ A KREV: Marek se cíleně a bezhlavě pustil do bitky! Koho tak nenávidí? VIDEO

Bolestivá minulost dohnala záchranáře Marka. Při výjezdu se potkal s jistým potetovaným mužem, který v něm vyvolal zlostné vzpomínky. A svůj vztek si také vybil. Drsně se s ním porval! A jak je vidět, není to jeho první bitka... Podívejte se.