Ordinace: Leoš Mára
02.12.

ROBERT JAŠKÓW: Nekontrolovatelný Leoš Mára ještě přitvrdí! VIDEO

Robert Jašków, představitel doktora Leoše Máry, naznačuje, jak se bude chování ryzího seriálového záporáka v Ordinaci vyvíjet dál. Po tom všem, co v poslední době napáchal, by se dal očekávat obrat k lepšímu. Žádné sypání popela na hlavu se však konat nebude. Naopak pojede ve svých zajetých kolejích dál a ještě přitvrdí! Více v rozhovoru.

Ordinace: Šoposká, Benoni, Stavná a Lupták
aktualizováno 24.11.

Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům se svými expartnery? Někdo nepřekvapí! VIDEO

Bibi opustila Vojtu, Marek Innu. Bibi je teď s Markem, Inna s Vojtou. Spletitý milostný čtyřúhelník diváci Ordinace dobře znají. Čtveřice složená ze dvou párů a čtyř expartnerů se několikrát postarala o rozruch. Není se čemu divit, intenzivní střet s bývalými partnery v tomto případě ideální není. A jak by to ustáli ve skutečnosti jejich představitelé? Přiznali se.

Ondřej Sokol dnes a v Ordinaci
aktualizováno 23.11.

Ondřej Sokol už brzy v Ordinaci: Objeví se nakonec i jako Prokop Hrubý? Konec všem spekulacím. ODPOVĚĎ

Příští týden se děj Ordinace v růžové zahradě 2 přenese do show Tvoje tvář má známý hlas. Neojedinělé propojení dvou oblíbených a významných projektů nabídne divákům zajímavou podívanou. Ovšem kladou si otázku, v jaké roli se zjeví Ondřej Sokol. Zahraje si sám sebe, tedy moderátora Tvojí tváře, nebo přijde jako Prokop Hrubý, Kamenický lékař? Tak i tak je na co se těšit.

Ordinace: Život Jarmily
20.11.

VIDEO: Jako Jarmila bude brzy zachraňovat dceru. A v životě nyní diktuje tam, kde byste nečekali

Herečka Jana Paulová alias sex koučka Jarmila Kočková se rozpovídala o tom, na co se mohou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 těšit. V rozhovoru ve Snídani s Novou prozradila, že kromě záchrany pošramoceného vztahu manželů Švarcových, bude dávat do kupy i manželství své seriálové dcery Míši Badinkové alias Aleny Mázlové. A taky leccos prozradila o sobě.

Ordinace: Boušková a Zavřel
09.11.

Ze zákulisí: První svatební šaty Bouškové měly fakt grády. A Zavřel o prvním sňatku v 58 letech

Druhá svatba Aloisie a Jindřicha z Ordinace v růžové zahradě 2 se blíží. A herci Boušková se Zavřelem slibují, že už klapne a bude krásná i humorná. Oba se ve videu podělí o veselé zážitky jak ze seriálové veselice, tak i ze svých soukromých. Proč Zavřel čekal až do 58 let? A co měla na sobě zajímavého Boušková?

Ordinace: Etzler, Němcová a Rychlý
19.10.

Světová mola ji od trémy neubránila: Pavlína Němcová je taky jenom žena, co se občas stydí. ROZHOVOR

Roky strávila na světových přehlídkových molech, a když kariéru modelky pověsila na hřebík, zalíbily se jí filmové kamery. Vidět ji diváci mohli třeba ve filmu Příběh nevěrné Kláry i oscarovém snímku Edith Piaf. A i přes zářivý lesk hollywoodských či pařížských červených koberců stojí česká kráska a fanynka Ordinace nohama pevně na zemi. A věděli jste, že má krevní pouto s Mirkem Etzlerem?

Ordinace: Pavlína Němcová při natáčení
aktualizováno 16.10.

Pavlína Němcová nastupuje do Ordinace: Saša Koutecká je jedno velké překvapení

Už v dnešním díle se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 seznámí s novou a půvabnou posilou. Do děje vstupuje laborantka Saša Koutecká, kterou ztvárňuje topmodelka a příležitostná herečka Pavlína Němcová. Jaké obě jsou?

Miroslav Etzler
aktualizováno 14.10.

Druhá tvář Mirka Etzlera: Jako režisér šéfuje nové posile Ordinace, jako táta lituje chyb. REPORTÁŽ

Herec Miroslav Etzler přijal pracovní výzvu a úplně poprvé se ve svém životě chopil úlohy režiséra divadelní inscenace! Zrada jméno její a obsadil do ní Pavlínu Němcovou s Tomášem Savkou. Štáb Volejte Novu do divadla vyrazil a zastihl trojici v plné polní. V upřímném rozhovoru pak Etzler přiznal zrady své vlastní…

Ordinace: Adamovská se Štěpánkem
08.10.

Ze zákulisí: Dostal dceru! Ten nejhezčí dárek pro Štěpánka a tajemství šťastného vztahu. VIDEO

Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem tvoří harmonický manželský pár, který si je vědom svého společného štěstí. Jsou příkladem v tom, jak by se dva zamilovaní lidé k sobě měli chovat. Tato reportáž je toho důkazem i malým návodem pro ostatní. Pohled na ně je okouzlující, a takové bylo i Petrovo narozeninové překvapení. A jeho dárek? Podívejte se.

Simona Lewandowská - Den s Novou
29.09.

Simona Lewandowská coby Ema o nejzábavnější scéně v Ordinaci a velké novině v soukromém životě. VIDEO

Jak se má Ema Rytířová dnes? Teda, čemu se nyní věnuje milá herečka Simona Lewandowská a jakou novinu prožívá? Zjistěte o ní víc a zavzpomínejte s ní i na zajímavé momenty z Ordinace v růžové zahradě 2, které zvesela komentuje.

Ordinace: Petr Štěpánek a Zlata Adamovská
26.09.

Ze zákulisí: Štěpánek se smíchem vypráví, jak Zlatka trénuje běh! Jako Valšíkovým jim do smíchu ale nebude

Manželská dvojice Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se dala do vyprávění svých letních činností a zážitků, mezi kterými je trénink běhu představitelky Běly na maratón. Ano, slyšíte správně a s jejich veselým vyprávěním si vše můžete poslechnout. Naznačí také, co je v nových dílech jako Bělu a Edu čeká, prý půjde o život!

Ordinace v růžové zahradě 2 - Jan Hájek a Simona Matásková
28.08.

Porazil 30 mužů a stal se novým ´panem Božským´. Nováček Ordinace má další tajemství, která nyní praskla. VIDEO

Doktor Jan Sekora, to je jméno nového doktora v Ordinaci v růžové zahradě 2, o kterém se hlavně Leoši Márovi a Marice Lukáčové bude dlouho zdát. Jeho představitel Jan Hájek slibuje zajímavou podívanou, kdy děj pořádně rozvíří. Ostatně o rozruch se postaral už při prvním natáčení, kdy mu odborný poradce zachránil nohu! A překvapuje dál, při určitých scénách ho nahrazuje dublér, protože mu něco chybí… Vám s ním ale nebude chybět vůbec nic.