Ordinace: Stryková o rozchodu Kateřiny a Oty
aktualizováno 11.05.

STRYKOVÁ O ROZPADU VZTAHU: To je jako kdyby někdo umřel!

Krutá rána, trpké zjištění a bolestivý moment. Kateřina se dozvěděla pravý důvod toho, proč ji její láska Ota Kovář opouští. Stojí za tím jiná žena, se kterou ji několik měsíců podváděl! Chtěla ještě vztah zachránit, po tomhle ho pochopitelně nemůže ani vidět. Být v její kůži, tak to si nechce představovat ani její představitelka herečka Jana Stryková. Udělala by něco jinak?

Ordinace: Kateřina a Marika, která je větší sympaťačka?
aktualizováno 11.05.

Která je větší sympaťačka: Kateřina, nebo Marika z Ordinace? Hlasujte v ANKETĚ

Usměvavá sestřička, nebo ambiciózní doktorka? Kateřina Vránová a Marika Lukáčová, dvě ženy, které dokázaly nejen Otovi Kovářovi poplést hlavu. Obě mají své kouzlo, jsou pohledné a osobité, i odlišné. A která z nich je vám milejší?

Ordinace: Ota Kovář, Marika, Kateřina
30.01.

Martin Stránský a dvě krásky z Ordinace: Kterou by si vybral on? Přiznává!

Otovi by mohl jeden muž závidět. Doma má milující Kateřinu. V práci koketní Mariku. A obě jsou přitažlivé. Nebo to naopak zavání průšvihem a závidět není co? Ota nyní žije s Kateřinou. Ale jak víme, pro Mariku má slabost. A jak to má jeho představitel Martin Stránský?

Ordinace: Marika, Ota, Kateřina
19.01.

KATEŘINA vs. MARIKA: Ota Kovář už má jasno... Ke které patří podle vás?

Ota Kovář se pohybuje na tenkém ledě, ve spleti přitažlivosti dvou žen. Kateřinu miloval, Marika ho ale okouzlila natolik, že i k ní vzplanuly silné city. Dlouhou dobu se pohyboval mezi dvěma ženami, ráno byl s přítelkyní, večer s milenkou. Tomu už je ale konec. Ota se rozhodl, svou budoucnost vidí po boku Mariky! Patří k ní? Nebo je to jen momentální poblouznění a tou pravou pro něj vždy bude Kateřina?

Takhle budou herci z Ordinace trávit Vánoce?
aktualizováno 24.12.

Pomoc v Tanzanii, nebo sledování seriálů! I takto tráví Vánoce vaši oblíbenci z Ordinace

Jak tráví letošní VÁNOCE představitelé vašich oblíbených kamenických hrdinů? Někdo jede do Tanzanie, jiný do Beskyd a někdo bude celý den doma jen koukat na seriály. Každý dle svého gusta, takže kdo má plány jaké?

Ordinace: Hádka Kateřiny a Oty
14.11.

Z Ordinace: Hádka Kateřiny a Oty. Vydrží spolu? VIDEO

On tráví dny i noci v práci, ona nad postýlkou malé Verunky čekáním na jeho příchod. Ota s Kateřinou se odcizují čím dál tím víc a zdá se, jako by už neměli takřka nic společného...