Ordinace: Smutný Vojta
aktualizováno 04.12.

Ukázka z Ordinace: Špatné zprávy pro smolaře Vojtu, chudák

O tom, jak zle na tom Inna je, nemá smysl hovořit. Je však důležité si uvědomit, že byť Vojta není mučen, uvnitř sebe prožívá možná obdobná muka. To, co se děje s Innou, mění jeho život k horšímu...

Ordinace: Vysmátý Štěpán Benoni
28.11.

Zákulisní převtělení v Ordinaci: Bibi Markem a on Bobem! VIDEO

Proč by se Marika Šoposká chtěla stát na chvíli svým seriálovým přítelem Štěpánem Benonim? Důvod vás rozesměje stejně jako reakce Benoniho, kdyby se měl stát na chvíli ženou.

Ordinace: Šoposká, Benoni, Stavná a Lupták
aktualizováno 24.11.

Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům se svými expartnery? Někdo nepřekvapí! VIDEO

Bibi opustila Vojtu, Marek Innu. Bibi je teď s Markem, Inna s Vojtou. Spletitý milostný čtyřúhelník diváci Ordinace dobře znají. Čtveřice složená ze dvou párů a čtyř expartnerů se několikrát postarala o rozruch. Není se čemu divit, intenzivní střet s bývalými partnery v tomto případě ideální není. A jak by to ustáli ve skutečnosti jejich představitelé? Přiznali se.

Ordinace: Vojta zamete s Bibi
15.11.

Vojta slušně odpálkuje Bibi za přednášku o randění s Innou! VIDEO

Vojta s Innou se sbližují čím dál víc, což neujde pozornosti jeho bývalé manželce. Nelib se jí to, žárlí snad? A nemělo by jí to být už jedno? A tak mu jde pro jeho dobro domluvit, alespoň je o tom přesvědčená. Jenomže pořádně narazí.

Ordinace: Šoposká a Benoni v zákulisí
19.10.

Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO

Marek s Bibi se usmiřují a končí spolu v objetí. Takto končí scéna zamilované dvojky, načež za kamerou se ještě pokračuje malým kolegiálním fórkem. Mrkněte se.

Ordinace: Inna s Bibi
18.10.

Ukázka z Ordinace: Po všech útrapách přichází nenávistný střet Bibi s Innou…

Pro Bibi je Inna příčinou všech útrap. Z Loukoty udělala žoldácké zvíře a rozhádala i rozdělila ji s Markem, který skončil zatčený! A teď před ní stojí, obhajuje se a žádá pochopení? To asi těžko... Podívejte se na jejich neplánované setkání.

Ordinace: Zaskočená Bibi
16.10.

Bibi fakt nečeká, že Marek domů přitáhne Innu. Jak zareaguje? VIDEO

Bibi připravuje večeři a těší se na Marka, který byl celý den pryč. Místo romantiky na ni čeká odhalená lež a jeho bývalka. Marek přivede Innu na šér v domnění, že Bibi s Innou dokážou vyjít i přes svou nenávist, když je to vážné. To se chlapec trochu mýlí…

Ordinace: Inně a Markovi jde o život - 4
aktualizováno 15.10.

Dramatická úterní Ordinace: Ukončí výstřelem Loukota Markův život? Pátrání se vymyká. VIDEO

Marek s Innou se dostávají k Loukotovi nebezpečně blízko, na dosah jeho výstřelu! Zaplatí Marek za bezpečí Inny cenu nejvyšší? A přeroste rozvíjející přátelský vztah Hanáka a Denisy v něco víc? Úterní díl by si fanoušci Ordinace rozhodně neměli nechat ujít.

Ordinace: Hádka Bibi a Marka
27.09.

Exkluzivně z Ordinace: Krize u Bibi s Markem kvůli ex! K čemu dojde? VIDEO

Bibi se chytne s Markem kvůli bývalce, tedy Inně. Tráví s ní až moc času, protože je údajně v nebezpečí. Podle Bibi si to jen nebezpečně vymýšlí, aby Marka dostala zpět. Jeho reakce? Vyhrocená chvíle... Podívejte se na ukázku z nového dílu v předpremiéře.

Ordinace: Vyjukaná Bibi
27.09.

Ukázka z Ordinace: Bibi zírá, jak je Vojta úplně mimo! Co vyvádí?

Paří o sto šest, pije a nebere léky na ADHD, pak není divu, že je v takovémto stavu. Podívejte se na vyjukanou Bibi a roztěkaného Vojtu, který skoro neví, která bije... Zarazí ho včas?

Ordinace: Marek pomáhá Inně, Bibi Vojtovi
aktualizováno 26.09.

Zpřeházené zájmy ve čtvrteční Ordinaci: Marek se znovu sbližuje s Innou a Bibi s Vojtou…

Zatímco Marek drží vystrašenou Innu za ruku a chlácholí ji, Bibi zamíří k Vojtovi domů... Zájmy zamilované dvojice se ve čtvrtečním díle upřou k expartnerům. Jde Inně skutečně o život, nebo je to tah na bránu, který se jí daří? Podívejte se, co se bude dít.

Ordinace: S Vojtou je zle - 6
25.09.

Ukázka z Ordinace: Bibi nevěří svým očím, najde Vojtu úplně odrovnaného na podlaze baru!

Bibi má s Hanákem noční výjezd do baru a přispěchá na pomoc mladíkovi, který se válí na zemi a neví o sobě. Je v bezvědomí, zraněn a přebral, kdo víc co. Záhy se šokem zjistí, že jde o Vojtu! O toho slušného kluka, co takovéto přešlapy nedělá. Udělal a budě hůř…