Ordinace: Adamovská se Štěpánkem
08.10.

Ze zákulisí: Dostal dceru! Ten nejhezčí dárek pro Štěpánka a tajemství šťastného vztahu. VIDEO

Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem tvoří harmonický manželský pár, který si je vědom svého společného štěstí. Jsou příkladem v tom, jak by se dva zamilovaní lidé k sobě měli chovat. Tato reportáž je toho důkazem i malým návodem pro ostatní. Pohled na ně je okouzlující, a takové bylo i Petrovo narozeninové překvapení. A jeho dárek? Podívejte se.

GRATULUJEME: Petr Rychlý slaví narozeniny
aktualizováno 18.08.

PŘEPADOVKA na place: Oslavenec Petr Rychlý a dárek, který zmizel. VIDEO ze zákulisí

Všestranně nadaný Petr Rychlý dodává divákům pravidelnou porci emocí v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 už čtrnáctým rokem, nepočítaje tomu předcházející léta bavení při moderování zábavných pořadů. Svou práci miluje, což dokazuje i fakt, že narozeninový den strávil v ateliérech oblíbeného seriálu. Malé překvapení tak putovalo za ním.

Berenika Kohoutová
aktualizováno 15.02.

Euforie střidala beznaděj a naopak. Život Bereniky Kohoutové je dnes mnohem klidnější. Ale něco se chystá!

Herečku Bereniku Kohoutovou diváci Novy mohou nyní vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako Denisu Vlachovou, milenku a mámu dvou děti. A jak to má v soukromém životě mladá kráska?

Ordinace: Bára Štěpánová coby Babeta
aktualizováno 14.12.

Na 36 let staré fotografii Báru Štěpánovou nepoznáte! Babeta z Ordinace oslavila narozeniny, její věk vás překvapí

Barbora Štěpánová, představitelka jedné z nejoblíbenějších postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, slaví narozeniny. Na fotografii z jednoho z Bářiných prvních filmů by slavnou herečku poznal málokdo!

Herečka Dana Morávková
aktualizováno 29.07.

SYMPATICKÁ herečka z Ordinace slaví narozeniny! Jak se Dana Morávková měnila v průběhu let? GALERIE

Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slaví narozeniny. Z celkem nevýrazné dívky se během let stala nejen výborná herečka ale také manželka, matka a v neposlední řadě i módní ikona. Podívejte, jak se během let Dana Morávková měnila.

Dana Morávková
28.07.

Dana Morávková z Ordinace slaví narozeniny! Během let se neuvěřitelně změnila

Oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 slaví narozeniny. Z nevýrazné dívky se během let stala nejen výborná herečka ale také manželka, matka a v neposlední řadě i módní ikona. Podívejte, jak se během let Dana Morávková měnila.

Ivana Jirešová - 1
aktualizováno 17.07.

Dospěla se seriálem Ordinace a oslavila kulatiny. Tolik let byste jí netipovali ani náhodou!

Herečka seriálu Ordinace v růžové zahradě Ivana Jirešová, kterou diváci ze seriálu moc dobře znají jako ztřeštěnou barmanku Lucii, oslavila 15. července významné jubileum. Od pohledu byste milé Ivaně tolik let v žádném případě netipovali!

Ordinace: Martin Zounar
aktualizováno 11.06.

Martin Zounar alias Bobo bilancuje: Co by v životě udělal jinak?

Martin Zounar oslavil nedávno své padesáté narozeniny! S přibývajícím věkem leckdy přichází určité bilancování nad životem, a představitele Boba Švarce z Ordinace neminulo. O tom, čeho v životě lituje a co by udělal jinak, se herec rozpovídal na kameru televize Nova.

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková - 2
aktualizováno 03.06.

14 maličkostí ze života ´Tomáše Hrušky´! Jak si DNES žije?

Pamatujete si na doktora Tomáše Hrušku, který v seriálu Ordinace v růžové zahradě zamotal hlavu nejedné ženě? Ovšem! Jak byste mohli zapomenout. Jeho představitel Jiří Langmajer je i dnes stejný svůdník jako tenkrát. A slaví narozeniny! Že neuhodnete kolik mu je?

Michal Novotný a Ivana Jirešová
aktualizováno 12.04.

VELKÁ GALERIE: Michal Novotný oslavil narozeniny. Koukněte, jak se v průběhu let změnil!

Michal Novotný v úterý oslavil velký den – narozeniny! Věřili byste, že je seriálovému Darkovi Vágnerovi už tolik let? Podívejte se, jak s ním šel čas!

MUDr. Petr Hanák - herec Radim Fiala
09.01.

Charismatický fešák z Ordinace slaví narozeniny. Na svůj věk vypadá Radim Fiala neuvěřitelně dobře!

Jedna z hereckých hvězd Ordinace slaví dnes narozeniny! Je to vtipálek a charismatický herec Radim Fiala. Přejeme mu všechno nejlepší! Připomeňte si seriálovou cestu oblíbeného doktora Petra Hanáka.

Ordinace: Jak šel čas s Babetou - Bárou Štěpánovou - 8
aktualizováno 14.12.

Babeta oslavila narozeniny! Uhodnete, kolik jí je? Nevypadá na to!

Herečka Bára Štěpánová, kterou pravidelně vídáte v Ordinaci jako vrchní sestru Babetu, má dnes narozeniny a na svůj věk teda rozhodně nevypadá! Uhodnete, kolikáté narozeniny slaví?