Ordinace: Ke které se Adam hodí víc?
aktualizováno 07.09.

MARIKA VS. NICKY: Ke které se Adam z Ordinace hodí víc? Hlasujte

Deset let byl ve vztahu šťastný, pak ho pobláznila kolegyně a dnes už kamarádka Marika. Kvůli ní odmítá společnou budoucnost s holkou, o které si myslel, že je ta pravá. Je to jen dočasné zatmění mysli, nebo přišel konec jednomu vztahu a začátek druhému? Kterou by si měl vybrat podle vás?

Ulice, Ordinace: Rumlovi
aktualizováno 20.11.

Partnerský duel po 11 letech manželství: Jak dobře se znají herci Matouš a Tereza Rumlovi

Tušíte, co mají společného sympatický učitel David ze seriálu Ulice a nová ajťačka Nicky z Ordinace? Přesvědčíme vás, že více než si myslíte! Herci Tereza a Matouš Rumlovi jsou totiž manželé! Co myslíte, znají se opravdu dobře?

Ordinace: Libor Stach a Tereza Rumlová, coby Adam a Nicky
aktualizováno 17.10.

Švihlo to s ním. Pak kolegy pobavil ještě dvakrát! Představitel Adama je teda číslo!

Ona je mamina dvou dětí! A manželka Lexy z Comebacku. On je smíšek, který má v rukávu hned tři trapasy z prvních dnů natáčení! Řeč je o představitelích mladého doktora Adama a jeho přítelkyně Nicky. Mladé herce jsme vyzpovídali a nestačili jsme se divit! Poznejte je víc.

Tereza Rumlová v Ordinaci - 8
aktualizováno 12.10.

VIDEO: Nová dvojice v Ordinaci takhle rozvíří děj. Seznamte se!

Prvním nováčkem bude mladý a sympatický doktor, kterého si sestřičky velmi rychle oblíbí pro jeho nezištné šarmantní chování a vtip. Je to prostě sympatický pohodář. Ale v Kamenici nebude jediná novinka.

Ordinace: Tereza Rumlová coby Nicky a Libor Stach coby Adam Svoboda
aktualizováno 11.10.

V Ordinaci se objeví další nová postava! Asi vám přijde povědomá...

Do Ordinace v růžové zahradě 2 přichází nová krev. Spolu Liborem Stachem (25), který vás už toto úterý okouzlí coby sympatický mladý lékař Adam Svoboda, se do Kamenice přistěhuje i někdo jiný.

Tereza Rumlová v Ordinaci - 2
10.10.

Tereza Rumlová v Ordinaci

Tereza Rumlová

Ordinace: Herec Libor Stach coby doktor Adam Svoboda
aktualizováno 09.10.

Tohoto NOVÉHO doktůrka budete v Ordinaci zbožňovat! A svou historkou vás pobaví už teď!

V kamenické nemocnici se na novou posilu čeká jako na smilování. A ta přijde už v úterý! Chirurgický tým se rozšíří o mladého a pohledného lékaře Adama Svobodu. A bude s ním zábava! A ta je i s jeho představitelem Liborem Stachem, který nás vždy odzbrojí svým vtipem a tentokrát i historkou z natáčení, o které se mluví doteď! :)