Ordinace: Zkažená klapka, Marek
aktualizováno 31.12.

ZKAŽENÉ KLAPKY: Uvězněný Marek i uvíznutý Prchal, když dekorace zlobí, herci perlí

Štěpán Benoni coby Marek se marně dobývá na šér a postupně baví představitelku Bibi i štáb, neboť rekvizitáři nechali na dveřích zámek. Další nástraze čelí při scéně v koupelně, kdy má pln zoufalství usednout na koš, a to doprovází takový rachot, že následuje výbuch smíchu. A to není vše, podívejte se na novou várku (ne)povedených záběrů, kdy herci „válčí“ s dekorací.

Ordinace: Vysmátý Štěpán Benoni
28.11.

Zákulisní převtělení v Ordinaci: Bibi Markem a on Bobem! VIDEO

Proč by se Marika Šoposká chtěla stát na chvíli svým seriálovým přítelem Štěpánem Benonim? Důvod vás rozesměje stejně jako reakce Benoniho, kdyby se měl stát na chvíli ženou.

Ordinace: Šoposká, Benoni, Stavná a Lupták
aktualizováno 24.11.

Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům se svými expartnery? Někdo nepřekvapí! VIDEO

Bibi opustila Vojtu, Marek Innu. Bibi je teď s Markem, Inna s Vojtou. Spletitý milostný čtyřúhelník diváci Ordinace dobře znají. Čtveřice složená ze dvou párů a čtyř expartnerů se několikrát postarala o rozruch. Není se čemu divit, intenzivní střet s bývalými partnery v tomto případě ideální není. A jak by to ustáli ve skutečnosti jejich představitelé? Přiznali se.

Ordinace: Šoposká a Benoni v zákulisí
19.10.

Zákulisní poškádlení Marka s Bibi: Šoposká skončila na kapotě auta. VIDEO

Marek s Bibi se usmiřují a končí spolu v objetí. Takto končí scéna zamilované dvojky, načež za kamerou se ještě pokračuje malým kolegiálním fórkem. Mrkněte se.

Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář
aktualizováno 16.09.

TO TU NEBYLO: Děj Ordinace se přenese do show Tvoje tvář! Přijde i Prokop Hrubý? Exkluzivní VIDEO ze zákulisí

Dva projekty, dva týmy, dva štáby a jeden cíl. Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se na chvíli přenese do právě probíhající show Tvoje tvář má známý hlas. Týkat se to bude Marka, Bibi, Inny i Vojty. Přítomen bude i Ondřej Sokol, moderátor Tváře, který je divákům Ordinace však znám jako doktor Prokop Hrubý, tak jak to bude? A jak dopadne netradiční propojení dvou projektů a postav? Podívejte se na natáčení už nyní.

Herečky Marika Šoposká a Berenika Kohoutová v plavkách - 8
aktualizováno 17.07.

Léto plné sexy křivek: Představitelky Bibi a Denisy jsou vskutku šťabajzny! FOTO

Hrají ve stejném seriálu, jsou nejlepší kamarádky, mají společné projekty a také je spojuje další věc, obě mají sexy křivky! Podívejte se na jejich ladná těla v plavkách, do kterých se obléknou, aby nezkazili žádnou legraci, klidně i v zimě.

Ordinace: Marika Šoposká jako Bibi
aktualizováno 04.07.

Osmnáctileté blonďaté pískle: Bibi z Ordinace před 10 lety musíte vidět! FOTO

Pohlednou lékařku Bibi Mrázkovou z Ordinace v růžové zahradě 2 diváci dobře znají. Jen málo z nich však tuší, že v mládí byla blondýnkou. A už vůbec si ji v jejích osmnácti letech s touto světlovlasou hřívou nedokáží představit. Neotálejte a podívejte se!

Marika Šoposká v roce 2008 v seriálu Kriminálka Anděl - 2
04.07.

GALERIE: Marika Šoposká v seriálu Kriminálka Anděl, v roce 2008

Herečku Mariku Šoposkou diváci Ordinace v růžové zahradě 2 znají jako doktorku Bibi. Ve svých osmnácti letech si střihla malou roli sestřičky v seriálu Kriminálka Anděl.

Ordinace: Milostný trojúhelník Bibi, Marek, Vojta
aktualizováno 12.06.

MAREK, BIBI, VOJTA: Čím brzy skončí milostný spletenec této trojice? Jedna z možností se stane

Marek miluje Bibi. Vojta také miluje Bibi. Bibi miluje Marka víc, ale v manželství je s Vojtou. Několik měsíců se poznávali, zažívali spolu strastné i krásné chvíle a postupně zabředávali do citů vášnivých i romantických. Než se v nich však vyznali a ujasnili si je, lítá tahle trojice v bolestivém, milostném trojúhelníků, který je všechny ničí. Jak z něho ven? Rozuzlení se blíží! Co myslíte, jaké bude?

Ordinace: Bibi s Markem a Bibi s Vojtou, který je ten osudový?
aktualizováno 06.06.

Osudový muž: Vojta, nebo Marek. Který patří k Bibi podle vás? Dejte mu hlas, třeba to klapne

I když je provdaná za Vojtěcha Kratochvíla, její srdce patří Markovi Doležalovi. Bibi se na své cestě za láskou ztratila. Od jednoho myšlenkami i srdcem běhá k druhému, a city se v ní jen zmítají. Oni ji milují oba dva. Osudový může být však jenom jeden, který je to podle vás?

Ordinace: Svatba Bibi a Vojty ze zákulisí
06.05.

ZE ZÁKULISÍ: Adamovská s polštářky, Lupták v jégrovkách a Šoposká o trápení s vlastní svatbou

Zatímco kalendář ukazoval 23. únor a teploměr v průměru -5°C, štáb a herci seriálu Ordinace předváděli teplý květnový den, ve značně chladném Říčanském kostele se natáčela svatba Bibi a Vojty, se zimou se tak bojovalo hřejivými polštářky i dobrou náladou. A vzpomínalo se i na vlastní svatby, více už ve videu předvedou i odhalí Adamovská, Lupták, Stránský, Šoposká, Zavřel a další.

Ordinace - Kiro
02.05.

EXKLUZIVNĚ ZE ZÁKULISÍ: Jak se natáčí Ordinace? Pronikli jsme do skrytých míst, kde kamera nikdy nebyla!

Štáb Ordinace v růžové zahradě 2 vyrazil natáčet mimo ateliéry, protože kameničtí doktoři zasahovali u nehody autobusu. Jak to vypadá v zákulisí? Podívejte se, jak náročné natáčení probíhalo!