Ordinace: Ota varuje Mariku
aktualizováno 22.11.

OBROVSKÝ PRŮŠVIH: Naštvaný Kovář vystartuje na Mariku kvůli Sekorovi! Žárlí snad? VIDEO

Kovář má k Marice stále dost blízko, však mají také společnou minulost, proto jej doslova šokuje, když ji přistihne se Sekorou, jehož otec je právě kvůli Marice a Adamovi mrtvý. Jak Kovář zareaguje? A co na to Marika? Podívejte se!

Ordinace: Saša, Rytíř, Mázl, Hanák
aktualizováno 31.10.

Mázl vybral atraktivní Sašu Rytířovi: Komu ji ale vyberete vy? Ve hře je pánů hned několik, tak hlasujte

Že je v laboratoři Kamenické nemocnice ukrytý půvabný poklad, odhalil Čestmír Mázl teprve nedávno. Na seznamce našel pohlednou Sašu Kouteckou, kterou chce dohodit Karlovi. Teda, pokud se do ní dřív nezamiluje sám. Ke komu z Ordinace se milá laborantka hodí podle vás?

Ordinace: Kovář se Sekorou prvně na pívu
04.09.

Ukázka z Ordinace: Sekora si vyžádá setkání s Kovářem. Něco od něj totiž chce

První setkání současného primáře chirurgie a toho bývalého proběhne v baru U Čerta, kam Sekora Otu pozve. Obrací se na něj hned z několika důvodu. Chce z něho snad svého zástupce? Nebo jde o něco soukromého? Je v tom od všeho trochu, tak se podívejte v ukázce z dnešního dílu na přátelský pokec této dvojky.

Ordinace: Marika nečekaně navštíví Otu
aktualizováno 30.08.

Ukázka z Ordinace: Překvapení! Marika se nečekaně zjeví u Oty. Co si po dlouhé době poví?

Milovali se a po jejím potratu bolestivě rozešli. Pak zjistil, že zabila člověka, načež mu ze života zcela zmizela i z Kamenice. Nyní otevírá jeho dveře a opět se na něj usmívá, vroucně jako kdysi. Marika vyrazí Otovi dech nečekanou návštěvou po dlouhých měsících. Podívejte se.

Ordinace: Marika Lukáčová
aktualizováno 17.08.

Strach v podobě Máry, stará láska jménem Kovář i pan nový. Kráska Marika o tom, co ji brzy čeká. VIDEO

Změnila jim životy, nyní jí ho budou měnit oni. Leoš Mára, Ota Kovář, Adam Svoboda a Jan Sekora, to jsou muži, kteří v životě Mariky Lukáčové sehrají znovu i nově významné role. Bezesné noci, touha po změně, bolestné ozvěny minulosti, nové naděje, city, přátelství, radost, bolest i strach. Každý z nich má pro ni připravený jiný koktejl emocí, který ji zabolí i zachutná...

Ordinace: Ota Kovář
aktualizováno 12.06.

Nová práce pro Otu Kováře! Dostává nečekanou nabídku. Kam by mohl zamířit? VIDEO

Co bude s Otou Kovářem po jeho nucené výpovědi z Kamenické nemocnice? Dnes večer dostane pro něj velmi nečekanou nabídku práce! Usednout by velmi brzy mohl na tuto židli... Odpověď najdete v ukázce z úterního dílu Ordinace.

Ordinace: Martin Stránský coby Ota Kovář
aktualizováno 06.06.

Nemocnice se loučí s Kovářem! Rozloučí se Ordinace i s Martinem Stránským? Odpověď

Ota Kovář, jak už diváci z upoutávky na nový díl vědí, opustí v premiérové epizodě ve čtvrtek post primáře chirurgie. Zůstávat dál na oddělení nemůže, kvůli Márovi i vedení. A tak si po letech sbalí věci do krabice a odkráčí pryč rovnou z celé nemocnice! Zamíří zase do Počátků? A znamená to konec jeho představitele v seriálu?

Ordinace: Hanák ublíží Otovi
aktualizováno 31.05.

VIDEO: Moment, za který budou diváci Hanáka nenávidět?!

To už Petr Hanák trochu přehání, ne? Otovi dal zase sežrat vinu na smrti Andrey, ale jak hnusně! A ke všemu si ho vychutnal před Márou, který jde Otovi dennodenně po krku a vlastně mu tak vrazil nabitou zbraň přímo do ruky. Asi záměr... Podívejte se. Chápete Hanáka, nebo byste mu dali jednu výchovnou, aby se probral?

Ordinace: 821. díl, Hanák se pomstil Prchalovi
aktualizováno 29.05.

Celý 821. díl Ordinace: Hanák se pomstil vrahovi Andrey! A Jonáš vyměnil rodinu za Denisu

Nestihli jste díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Ona, nebo my!? Podívejte se na něj nyní. A co se v něm odehrálo?

Ordinace: Pohřeb Andrey Hanákové - 21
29.05.

DOJEMNÉ FOTO: Srdceryvný pohřeb Andrey v příští Ordinaci. Co se stane s Hanákem?

Jak ustojí Petr Hanák poslední rozloučení se svou ženou? Na pohřbu dojde hned ke dvěma neveselým událostem, které životy hrdinů silně ovlivní. Co se stane? Zjistěte v předpremiéře a podívejte se na smutné fotky říkající: Sbohem, Andreo.

Ordinace: Hanák napadne Otu Kováře - 1
28.05.

VIDEO z úterní Ordinace: Zuřivý Hanák napadne Otu Kováře! A Květa prožije noční můru

Jedno kamarádství tento týden skončí. Hanákovi zoufalství zatemní mozek a dopustí se nejednoho přešlapu. Bolestivé chvíle pocítí i Květa, když na vlastní oči uvidí syna líbat se se ženou, která ji ničí život. Úterní díl byste si neměli nechat ujít.

Ordinace: Co bude dál s Hanákem?
aktualizováno 26.05.

VIDEO: Co bude dál s Hanákem po životní tragédii? Čeká ho pekelná jízda a nepojede sám!

Hanákovi zemřela milovaná žena. Co mu v tuto truchlivou chvíli vůbec říct, když mu žádná slova stejně nepomohou zmírnit jeho bolest? Ota Kovář mu i přesto nějaká věnuje a ví, proč zrovna tahle. Hanákovy kroky totiž v nových dílech povedou za ním a proti němu!