Ordinace: Adamovská se Štěpánkem
08.10.

Ze zákulisí: Dostal dceru! Ten nejhezčí dárek pro Štěpánka a tajemství šťastného vztahu. VIDEO

Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem tvoří harmonický manželský pár, který si je vědom svého společného štěstí. Jsou příkladem v tom, jak by se dva zamilovaní lidé k sobě měli chovat. Tato reportáž je toho důkazem i malým návodem pro ostatní. Pohled na ně je okouzlující, a takové bylo i Petrovo narozeninové překvapení. A jeho dárek? Podívejte se.

Ordinace: Petr Štěpánek a Zlata Adamovská
26.09.

Ze zákulisí: Štěpánek se smíchem vypráví, jak Zlatka trénuje běh! Jako Valšíkovým jim do smíchu ale nebude

Manželská dvojice Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se dala do vyprávění svých letních činností a zážitků, mezi kterými je trénink běhu představitelky Běly na maratón. Ano, slyšíte správně a s jejich veselým vyprávěním si vše můžete poslechnout. Naznačí také, co je v nových dílech jako Bělu a Edu čeká, prý půjde o život!

Ordinace: Svatba Bibi a Vojty ze zákulisí
06.05.

ZE ZÁKULISÍ: Adamovská s polštářky, Lupták v jégrovkách a Šoposká o trápení s vlastní svatbou

Zatímco kalendář ukazoval 23. únor a teploměr v průměru -5°C, štáb a herci seriálu Ordinace předváděli teplý květnový den, ve značně chladném Říčanském kostele se natáčela svatba Bibi a Vojty, se zimou se tak bojovalo hřejivými polštářky i dobrou náladou. A vzpomínalo se i na vlastní svatby, více už ve videu předvedou i odhalí Adamovská, Lupták, Stránský, Šoposká, Zavřel a další.

Ordinace: Kostková, Špetlíková, Peroutka a Rychlý
aktualizováno 13.04.

ZE ZÁKULISÍ: Mázl, Běla, Jonáš, Lucie i Mandlová vtipně vysvětlují, co u nich znamená fráze „Leze na mě jaro“

Co se vám vybaví, když se řekne známá fráze: "Jde na mě jaro?" Tváře seriálu Ordinace v růžové zahradě se nad otázkou pousmějí a pak bezostyšně odpovídají. Kdo dělá co, se dozvíte ve videu!

Ordinace: Večírek 1000. dílu
aktualizováno 30.03.

VÍTEJTE NA PÁRTY 1000. DÍLU I VY: Vtipné momenty z pódia, zákulisní perličky, dojaté rozhovory i pěvecká vystoupení ve VIDEU

Dvanáct let, šest měsíců a dvacet osm dní. To je doba, kterou Ordinace v růžové zahradě urazila od prvního vysílání k 1 000. dílu. Ten diváci TV Nova uvidí v úterý 3. dubna ve 20:20. Takové jubileum si vyžádalo velkolepou oslavu. Na té se setkaly stovky tváří a duší seriálu. Večerem provedl Petr Rychlý, který v Ordinaci působí od samého začátku. VSTUPTE S NÁMI NA PÁRTY TAKÉ!

Ordinace: Monika Zoubková o náročném natáčení
25.03.

ZPOVĚĎ ZOUBKOVÉ: V Ordinaci hraje se svými rodiči. A pro ztrápenou Terezu má řešení. VIDEO

Rány osudu dovedly Terezu Benešovou až k těm nejčernějším myšlenkám. Sebevraždu sympatická lékařka viděla jako jediné východisko z nešťastné situace. Jak se její představitelce Monice Zoubkové scény zoufalství natáčely?

Ordinace: Klapka 1000. dílu, z obou řad!
25.01.

SLAVÍME KLAPKU 1000. dílu Ordinace: Mázl snědl Mázla! A 13 let ve 2 minutách ve VIDEU!

Ve čtvrtek 25. ledna 2018 oslavil seriál Ordinace v růžové zahradě svou 1000. klapku, počítaje i první řadu! Významné jubileum se samozřejmě muselo řádně oslavit, pracovní šum tak na chvíli přerušila zábava, při které Rychlý chrlil vtipné hlášky a pak se zakousl sám do sebe. Podívejte se na fotky ze zákulisí a také na video, třináct let v několika minutách vás dojme jako herce.

Ordinace: Herečka Zlata Adamovská coby Běla
aktualizováno 12.01.

Vrátí se Běle rakovina? A co ji čeká s Márou? Adamovská promluvila i o dítěti Aleny. Dokonce zazpívala!

Uznávaná herečka a dabérka Zlata Adamovská, představitelka nezapomenutelné doktorky Běly, v tradičním livechatu na facebooku seriálu Ordinace odpovídala na dotazy diváků a témata byla opravdu výživná. Volby, manžel, pohádky a dění v nových dílech. Podívejte se, ať vám nic neuteče!

Ordinace: Rozešel se Eduard s Bibi kvůli Běle?
06.06.

Rozchod kvůli jiné ženě! VRÁTÍ se Eduard k Běle? Tady je odpověď!

Byli zamilovaní, plánovali svatbu, vše je rázem pryč. Eduard Valšík si uvědomil, že mladou přítelkyni Bibi už nemiluje! Vzbudily se v něm snad staré city a dal kopačky snoubence kvůli exmanželce? Odhalujeme, jak to je a bude dál!

Ordinace: Běla a Eduard
aktualizováno 04.05.

NÁVRAT VELKÉ LÁSKY: Měla by se Běla vrátit k Edovi? On jasno má! HLASUJTE

Líbili by se vám Běla a Eduard z Ordinace opět jako pár? Důkazem toho, že stará láska nerezaví, dnes bude Eduard Valšík z Ordinace, který jasně projeví své city k bývalé manželce. Rozhodnutí bude na Běle, zda jim dvěma dá znovu šanci. Mají ji vůbec, jak byste Běle poradili? Hlasujte v anketě.

Ordinace: Eduard s Bělou
04.05.

Dojemná ukázka z Ordinace: Bělo, vrať se ke mě! Ohromí ji Eduard

Eduard Bělu naprosto zaskočí a ohromí svou upřímností a především city, které k ní stále chová! Na tento moment diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dlouho čekali, teď je tady…

Ordinace: Bělin nový vzhled! - 10
27.04.

Z NOVÝCH DÍLŮ ORDINACE: Proměna Běly! Podívejte se, jak jí to sekne!

V úterním díle příští týden se Běla vrátí z Prahy a bude jen zářit! Má nový účes a ve tváři úsměv. Zdá se, že to nejhorší už je za ní. Podívejte se na FOTKY s její proměnou už teď. Jak se vám líbí?