Ordinace: Z natáčení příjezdu zraněného Sekroy
20.12.

Ordinace ze zákulisí: Fialu pobaví, jak zůstane při hromadné scéně zcela opuštěn. VIDEO

11 herců a 4 kamery si vyžádala 1 scéna, kdy je do nemocnice přivezen zraněný Sekora. Zatímco jeho představitel pochrupával na nosítkách, jeho kolegové museli záběr vyladit. Podívejte se, jak to vypadalo.

Jan Čenský s manželkou Danou a synem Matyášem - 3
29.10.

Tip na vánoční dárek: Jan Čenský vydal knihu. Na křtu představil celou rodinu, i přítelkyni syna

Vánoce se blíží a web Ordinace přináší jeden zajímavý tip. Věděli jste, že Jan Čenský je také lektorem? Nejen svou tváří, také příkladným chováním i komunikací je známý. Svá korektní moudra nyní předává v knize, kterou řádně pokřtil s celou svou rodinou. Podívejte se a zjistěte víc.

Uhodnete, kdo namaloval tyto obrazy?
aktualizováno 26.10.

UMĚLECKÉ GENY: Kdo namaloval tyto obrazy? Nesou slavné jméno z Ordinace

Na plátno zachycen pohled na vábení a pražské město pyšnící se svou historickou perlou. Obrazy pocházejí z ruky umělkyně, která nese slavné příjmení a chlubit se může pohádkovým princem. Už tušíte? Podívejte se na fotky celé rodiny a zjistěte, co chystá.

Jan Čenský s manželkou Danou a synem Matyášem - 5
aktualizováno 29.10.

FOTO: Jan Čenský přivedl na křest své knihy celou rodinu

FOTO: Jan Čenský přivedl na křest své knihy celou rodinu

Ben Cristovao v Ordinaci
aktualizováno 08.07.

PUNK A ŠKOLA STRESU: Ben Cristovao vzpomíná na Maxe z Ordinace. VIDEO

Ben Cristovao v letošním roce usedl do křesla jako jeden z porotců SuperStar. V minulosti ho diváci mohli pravidelně vídat i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde se objevil po boku mnoha známých tváří. Jak na toto období jedenatřicetiletý Ben vzpomíná?

Ordinace: Zákulisí natáčení domácího násilí, líčení zranění i loučení s Jackuliakem
aktualizováno 14.12.

DOMÁCÍ NÁSILÍ ZE ZÁKULISÍ: Přiznání Jackuliaka, pusa pro Morávkovou, krvavé líčení i loučení. VIDEO a GALERIE

Linka domácího násilí v životě seriálové Zdeny Suché a Andreje Martynčáka se v Ordinaci v růžové zahradě 2 stala na několik týdnů nesnadným, přesto vítaným a zodpovědně plněným úkolem pro celý tým. A jak shrnul s úsměvem představitel despoty Martynčáka: "Poprali jsme se s tím skvěle!" Podívejte se na rozhovor s ním i do galerie, která vás provede natáčením.

Ordinace: Zdena s Davidem
12.12.

NEČEKANÝ NÁVRH V ORDINACI: Zdena s Davidem opět spolu? Ve čtvrtek ji překvapí! Exkluzivní VIDEO

Teror Zdeny Suché je u konce, po dlouhém trápení a prožitých hrůzách je násilník Andrej Martynčák konečně zatčen. O Zdenu se s láskou stará právě David Suchý. Spojí je prožité znovu dohromady?

Mikuláš v Ordinaci v růžové zahradě 2 - 9
30.11.

MIKULÁŠ V ORDINACI: Komu to sluší nejvíc? HLASUJTE

Ani tento rok nemine Kamenickou nemocnici mikulášská nadílka! Spravedlivý Mikuláš, hodný anděl a zlý čert se každoročně postarají o rozzářené dětské úsměvy i pár slziček. Úsměvy vykouzlí i divákům Ordinace v růžové zahradě 2, neboť jsou prostě kouzelní. Kdo nejvíc?

Jan Čenský a Dana Morávková, fotografie ke knize - 11
aktualizováno 03.10.

GALERIE: Kniha Jana Čenského! Uvedl ji úžasnými fotkami s Danou Morávkovou

Věděli jste, že představitel oblíbeného doktora Davida Suchého, sympatický herec a nezapomenutelný pohádkový princ Jan Čenský chystá knihu? Nafotil k ní pozoruhodné snímky se svou seriálovou partnerkou Danou Morávkovou! Sekne jim to. A o co jde?

Ordinace: David Suchý se synem
aktualizováno 17.09.

NEJLEPŠÍ TÁTA Z ORDINACE: Kdo to je? Podpořte ho!

Každý den bojují o životy druhých a ve svém povolání se snaží být nejlepší. A těmi nejlepšími chtějí být i doma, v očích svých ratolestí, zastávají totiž i role otců. A jako tátové jsou skvělí, ať už jsou ostřílení, či se ji teprve učí. Který tatínek z Ordinace v růžové zahradě 2 je vám nejsympatičtější? Kdo si ve vašich očích zaslouží titul "NEJ táta"? Dejte mu hlas!

Ordinace: Čenský a Morávková
04.08.

Fórek Čenského z Ordinace: Nevydržel a napodobil Zdenu Suchou! VIDEO

Podívejte se na zkaženou klapku z natáčení Ordinace, kdy herec Jan Čenský nevydržel móresy seriálové Zdeny a napodobil ji. Zrovna natáčeli dialog týkající se rozvodu. Pobavil štáb i kolegyni Danu Morávkovou a doufáme, vykouzlí úsměv i vám.

Ordinace: Dana Morávková o Zdeně
aktualizováno 02.08.

Zdenu z Ordinace čeká peklo. Opravdu bude obětí domácího násilí? Morávková ODHALUJE!

Nové díly Ordinace klepou na dveře, 22. srpna se opět začíná Ordinovat! Ve 13. sezoně se do děje vrátí Zdena z Ameriky a kromě plných kufrů si veze i jedno velké, temné tajemství týkající se jejího vztahu s Andrejem Martynčákem. Jaké? Co přesně Zdenu vskutku čeká? Její představitelka odpovídá.