Ordinace: Vysmátý Štěpán Benoni
28.11.

Zákulisní převtělení v Ordinaci: Bibi Markem a on Bobem! VIDEO

Proč by se Marika Šoposká chtěla stát na chvíli svým seriálovým přítelem Štěpánem Benonim? Důvod vás rozesměje stejně jako reakce Benoniho, kdyby se měl stát na chvíli ženou.

Ordinace: Šoposká, Benoni, Stavná a Lupták
aktualizováno 24.11.

Bibi, Marek, Inna a Vojta: Jak ve skutečnosti herci čelí střetům se svými expartnery? Někdo nepřekvapí! VIDEO

Bibi opustila Vojtu, Marek Innu. Bibi je teď s Markem, Inna s Vojtou. Spletitý milostný čtyřúhelník diváci Ordinace dobře znají. Čtveřice složená ze dvou párů a čtyř expartnerů se několikrát postarala o rozruch. Není se čemu divit, intenzivní střet s bývalými partnery v tomto případě ideální není. A jak by to ustáli ve skutečnosti jejich představitelé? Přiznali se.

Ordinace: Inna
19.10.

Zůstat, nebo odjet: Sbalili byste si kufry na místě Inny? Hlasujte

Chtěla odjet, zastavila ji však policie s prosbou o pomoc v usvědčení nebezpečných žoldáků. Její strach z prožitého si jednoho vybarvil a zatáhl ji i Marka do nejednoho průšvihu. Naštestí vše skončilo dobře. Ale co dál? Zůstat a napravit si reputaci, odčinit chyby? Nebo raději zmizet?

Ordinace: Vojta a Inna v nových dílech spolu? - 4
aktualizováno 21.08.

FOTO z nových dílů Ordinace: Bibi načape Vojtu s Innou v posteli!

Společný žal Vojtu a Innu v premiérových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 semkne. Oba dva se nacházejí ve stejné situaci, proto pro sebe budou mít notnou dávku pochopení a zároveň si budou oporou v hořkých chvílích, kdy se v práci budou střetávat s těmi, kteří je odkopli. Zamilovaná dvojice Marek a Bibi je poženou k častějším společným večerům…

Ordinace: Vojta s Innou
26.07.

Vojta a Inna coby NOVÝ PÁR V ORDINACI: Spojí je zoufalství z rozchodu a mělo by?

Oběma jim v jeden den skončilo manželství, i když své protějšky milují. Oba dva je evidentně čeká rozvod a hlavně Innu s Vojtou spojuje bolestivý fakt, že jejich ex-partneři to dali dohromady. Jmenují se Bibi a Marek a zařadily se u diváků mezi favoritní páry. To však bolest opuštěných neutlumí. Zapíjení žalu a životní svízel je sblíží, otázkou je: Jak moc?

Ordinace: Zuzana Stavná coby Inna
aktualizováno 12.01.

MUDr. Inna Lysenko - Doležalová

Osmadvacetiletá lékařka pocházející z Doněcka na Ukrajině. Půvabná, křehce působící dívka, která je však velmi silnou a energickou osobností.

Ordinace: Smutná Bibi
07.12.

Ukázka z Ordinace: Inna opět naruší hezkou chvilku Bibi s Markem

Marek přesvědčuje Bibi, že s ní chce být a přítomnost Inny na tom nic nemění. Jí ale přijde, že Marek od toho spíš utíká, nežli má jasno. A nutí ho si to vyřešit i na úkor svého štěstí...

Ordinace: Zuzana Stavná coby Inna na scéně
30.11.

Mrcha z Ulice míří do Ordinace: A VSTALA Z MRTVÝCH. Zesnulá žena Marka se DNES objeví v nemocnici! Jak zareaguje? VIDEO

V mysli už ji dávno pohřbil, v srdci mu ale zůstala. Marek Doležal prožije v dnešním díle Ordinace v růžové zahradě 2 jedno z největších rozčarování svého života. Jeho manželka, kterou dosud považoval za mrtvou, žije. A co víc, je v Kamenici! V roli ukrajinské lékařky Inny tak do Ordinace přichází herečka Zuzana Stavná (33), kterou si diváci TV Nova pamatují coby zhrzenou milenku Zoru Kruntorádovou ze seriálu Ulice. Vody rozvíří i tady...

Ordinace: Bibi jako rukojmí
aktualizováno 29.11.

Ze čtvrteční Ordinace: Bibi v ohrožení života, vzplanutí citů a zjevení Markovy manželky!

Nadcházející čtvrteční díl by si diváci Ordinace v růžové zahradě 2 neměli nechat ujít, odehrají se v něm zásadní okamžiky v životě oblíbených hrdinů. Jaké přesně? Dozvíte se přímo nyní.

Ordinace: Marek v šoku
aktualizováno 29.11.

NEČEKANÁ ZPRÁVA A NOVÁ POSTAVA v Ordinaci: Markova žena žije! A brzy se objeví. Kdy a kdo ji ztvární?

Do Ordinace v růžové zahradě 2 vstupuje nová postava. Doktorka Inna Doležalová se z nenadání objeví v Kamenici a Markovi vyrazí dech. Je to totiž jeho manželka, o které si myslel, že zemřela! Pravda je zcela jiná a Ordinačními kartami hodně zamíchá…