Ordinace: Co je s Eduardem?
aktualizováno 27.11.

Z nového dílu Ordinace: Co je s Eduardem? Běla dostane špatné zprávy

Eduard se v úterním díle skácel k zemi. Z celkového nervového vypětí a stresu mu selhalo srdce! Jak na tom bude? Jeho, Bělu i Jindřicha čekají nesnadné a proplakané chvíle...

Ordinace: Rána pro Valšíky
22.11.

Krutá dohra nevěry v příští Ordinaci. Půjde o život!

Rodina Valšíků i tak zažívá těžké časy, bohužel ještě zhořknou. Tereza přišla o dítě a přistihla milovaného chlapa při nevěře. Následně se po ní slehne zem a rodina se obává nejhoršího, že spáchala sebevraždu! Dochází k další ráně v jejich životech! Podívejte se v ukázce ze zbrusu nového dílu, co se u nich bohužel stane…

Ordinace: Petr Štěpánek a Zlata Adamovská
26.09.

Ze zákulisí: Štěpánek se smíchem vypráví, jak Zlatka trénuje běh! Jako Valšíkovým jim do smíchu ale nebude

Manželská dvojice Zlata Adamovská a Petr Štěpánek se dala do vyprávění svých letních činností a zážitků, mezi kterými je trénink běhu představitelky Běly na maratón. Ano, slyšíte správně a s jejich veselým vyprávěním si vše můžete poslechnout. Naznačí také, co je v nových dílech jako Bělu a Edu čeká, prý půjde o život!

Ordinace: Tereza v úzkých
11.09.

VIDEO: Zabilas pacientku! Vpálila Běla Tereze. Jak zareagovala, co Běle udělala?

Panuje mezi nimi tiché příměří, které brzy skončí. Běla při své upřímnosti Tereze znovu připomene bolestivý moment a zároveň ji naštve i ublíží. Dohra bude...

Ordinace: Eduard a Tereza
aktualizováno 10.09.

Z ÚTERNÍ ORDINACE: Tereza šokuje otce. Co od něj chce? VIDEO

Tahá ji ze dna, kryje její chyby, pomáhá jí na sále, je vydírán jejím ničemným přítelem, mlčí o jejím zabití pacientky a teď tohle... Možná na to má nárok, ale určitě ne způsob, jakým si o to žádá. Tereza opět nemile překvapí svého otce. Co na něj vybalí?

Ordinace: Svatba Běly a Eduarda
aktualizováno 26.06.

FOTO: Svatby Běly z Ordinace

Svatby Běly - s Eduardem Valšíkem, Martinem Jánským a Viktorem Hofmanem.

Ordinace: Ota Kovář
aktualizováno 12.06.

Nová práce pro Otu Kováře! Dostává nečekanou nabídku. Kam by mohl zamířit? VIDEO

Co bude s Otou Kovářem po jeho nucené výpovědi z Kamenické nemocnice? Dnes večer dostane pro něj velmi nečekanou nabídku práce! Usednout by velmi brzy mohl na tuto židli... Odpověď najdete v ukázce z úterního dílu Ordinace.

Ordinace: Herečka Zlata Adamovská coby Běla
aktualizováno 12.01.

Vrátí se Běle rakovina? A co ji čeká s Márou? Adamovská promluvila i o dítěti Aleny. Dokonce zazpívala!

Uznávaná herečka a dabérka Zlata Adamovská, představitelka nezapomenutelné doktorky Běly, v tradičním livechatu na facebooku seriálu Ordinace odpovídala na dotazy diváků a témata byla opravdu výživná. Volby, manžel, pohádky a dění v nových dílech. Podívejte se, ať vám nic neuteče!

Ordinace: Radostná Běla s Jindřichem
17.11.

NÁVRATY Z MINULOSTI V ORDINACI NEKONČÍ! Kdo další se objevil u Valšíků?

Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 dostali další dárek v podobě návratu postavy z minulosti. Po několikaleté odmlce se na obrazovkách opět setkali s mužem ze života Terezy Benešové a rodiny Valšíků. Byl to Radek Beneš, nebo Lukáš Beneš? Či někdo další? Odpověď najdete přímo tady a teď.

Ordinace: Pomsta Markovi
aktualizováno 13.11.

VIDEO z úterní Ordinace: Zuřivý útok na Marka! Jak dopadne? A co od něj schytá Bibi?

Z Vilíka se na chvíli stane otec! Bibi čeká bolestivé zklamání a Marka rvačka, ze které tentokrát vyjde jako oběť... Úterní díl Ordinace v růžové zahradě 2 toho přinese ještě víc, podívejte se.

Ordinace v Růžové zahradě 2
aktualizováno 21.08.

Viděli jste: Nové osudy a zvraty! Zdenin návrat, Bibi na záchrance i Bobův syn

Švarc je v šoku, v Kamenici se z ničeho nic objevil malý chlapec, který tvrdí, že je jeho syn. Na záchranku nastoupil nový doktor Marek a Ema před rodinou tají začínající anorexii. Co ještě se odehrálo v prvních poprázdninových dílech? Nové osudy a zvraty!

Ordinace: Nej momenty 12. sezóny
aktualizováno 16.06.

NEJSILNĚJŠÍ MOMENTY ORDINACE z 12. sezóny: Narození Bětušky, návrat Eduarda, smrti i Otovy rozchody! Hlasujte

Dvanáctá sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 je za námi. Přinesla nové tváře, vrátila ty staré a pár z nich vzala navždy. Životy hrdinů byly během ní plné štěstí i smutku. Krásných chvil i těch trpkých. Tady jsou ty nejzásadnější z nich. Hlasujte pro ten váš.