Ordinace: Andrej Martynčák u výslechu
aktualizováno 14.01.

ÚTERÝ V ORDINACI: Na Martynčáka padá podezření z únosu Haničky. Věříte tomu, nebo jemu? VIDEO

Pátrání po ztracené Haničce postupuje bezúspěšně, kdyby se vskutku ztratila, už by se našly nějaké stopy nebo by se někdo ozval. V úvahu tak přichází plánovaný únos, Zdenu okamžitě napadne Andrej Martynčák. Policie si ho proklepne a něco najde. Náhoda, nebo součást plánu? Dokážete poznat, zda lže, nebo říká pravdu?

Ordinace: Vojta s Bibi pátrají po Inně
06.12.

Zabíjejí mu holku! A tak se Vojta bláhově pouští do záchrany Inny… VIDEO

Díky pátrání policie a Vojty, Marka i Bibi na vlastní pěst se najde úkryt agresivního únosce, který chce Innu zabít, neboť je pro něj nebezpečným svědkem.

Ordinace: Poslední chvíle Inny v zajetí
04.12.

Děsivý čtvrteční díl Ordinace: Poslední chvíle Inny v zajetí! VIDEO

Unesená a mučená Inna se pro Viktora Zbytka definitivně stává nepohodlným svědkem, kterého se musí zbavit nejodpornějším činem – chladnokrevnou vraždou. Tohle jsou její poslední chvíle v zajetí… Podívejte se na smutnou a dramatickou ukázku z dílu, který v TV teprve uvidíte.

Ordinace: Únos Inny
04.12.

Boj Inny o přežití: Co od ní nelítostný únosce chce? VIDEO

Nikdo nepočítal s tím, že Inně skutečně hrozí nebezpečí ze strany žoldáků, kteří na Ukrajině působili v separatistických jednotkách. Hlavně poté, co se zmýlila v Loukotovi. Kdo by tedy čekal, že se to vážně stane. Tak co od ní jeden z nich chce?

Ordinace: Inna je v nebezpečí života
03.12.

Drama v úterní Ordinaci: Mára kraluje a Inna bojuje s krutým násilníkem! VIDEO

Innu unáší krutý žoldák a vybíjí si na ni svou zlost... Nemocnici a její zaměstnance čeká překvapení, z Leoše Máry se stává nový ředitel, který okamžitě zavádí změny... Úterní díl s názvem Tohle je tvůj konec bude drsný.

Ordinace: Bobo a Heluš
21.11.

Bobo s Heluš v koncích: Co se odehrálo po zaplacení výkupného?

Vypečený synek Hugo způsobil svým rodičům pořádné vrásky na čele. S otčímem Kunešem nafingoval svůj únos, což Bobo s Heluš netuší a několik dní žijí ve strachu o život a zdraví svého syna...

Ordinace: Únos Huga
aktualizováno 16.11.

ÚNOS v Ordinaci: Vymkne se kontrole a půjde Hugovi skutečně o život?

Důvod proč byl Hugo podstrčen do rodiny Švarců, je s dnešním dílem jasný, jde o velké peníze. Jeho otčím ho proto "naoko" unáší a Bobovi s Heluš posílá výhružný dopis s žádostí výkupného. Proběhne vše hladce, nebo se plán zvrtne a Hugovi půjde skutečně o život? Znační rizika tu jsou…

Ordinace: Vystrašený Bobo Švarc
16.11.

Děsivá zpráva pro Boba s Heluš: Unesli jim dítě! Jaká je jejich první reakce? VIDEO

Noční můru všech rodičů dneškem počínaje začnou prožívat manželé Švracovi. Život jim změní jedna malá bílá obálka. Je v ní dopis od únosců, kteří odvlekli jejich syna Huga a chtějí výkupné! Bobo s Heluš nemají tušení, kdo za tím vězí, jsou zděšeni… Podívejte se na moment, kdy se o únosu Huga dozví.