Ordinace: Zákulisí natáčení domácího násilí, líčení zranění i loučení s Jackuliakem - 18
aktualizováno 14.12.

Domácí násilí ZE ZÁKULISÍ: Natáčení, líčení i loučení s Jánem Jackuliakem

Domácí násilí ZE ZÁKULISÍ: Natáčení, líčení i loučení s Jánem Jackuliakem coby Andrejem Martynčákem

Ordinace: Zákulisí natáčení domácího násilí, líčení zranění i loučení s Jackuliakem
aktualizováno 14.12.

DOMÁCÍ NÁSILÍ ZE ZÁKULISÍ: Přiznání Jackuliaka, pusa pro Morávkovou, krvavé líčení i loučení. VIDEO a GALERIE

Linka domácího násilí v životě seriálové Zdeny Suché a Andreje Martynčáka se v Ordinaci v růžové zahradě 2 stala na několik týdnů nesnadným, přesto vítaným a zodpovědně plněným úkolem pro celý tým. A jak shrnul s úsměvem představitel despoty Martynčáka: "Poprali jsme se s tím skvěle!" Podívejte se na rozhovor s ním i do galerie, která vás provede natáčením.

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché
aktualizováno 10.12.

POMOC: Co by měla týraná Zdena Suchá v Ordinaci dělat? Poraďte jí

S každým dnem stupňující se domácí násilí od partnera. Tělo plné modřin, šok a omezení svobody. V úterním díle zbitá a svázaná ve vlastním bytě Zdena už ví, že to nechala dojít moc daleko. Má šanci boj o svůj život vyhrát? Co by podle vás měla udělat, poraďte jí.

Ordinace: Zmlácená, týraná a svázaná Zdena Suchá - 9
09.12.

Ordinace V PŘEDPREMIÉŘE: Zdena na pokraji života a smrti. Zbitá, svázaná a v přítomnosti pistole! FOTO

Tvrdé rány do obličeje, škrcení i neustálé ponižování. Tím vším si v Ordinaci Zdena Suchá nyní prochází. Už má tělo plné modřin, podlitiny v obličeji a ve tváři strach a bolest. A bude hůř…

Ordinace: Teror v životě Zdeny Suché - 14
aktualizováno 07.12.

BITÍ, ŠKRCENÍ A VÝSTŘEL: Má Zdena Suchá z Ordinace vůbec šanci přežít?

„Zabij mě! Tak mě zabij, nebo já skočím z okna!“ Tato slova bude křičet terorizovaná Zdena v novém díle při dalším střetu s Martynčákem. Přiškrtí ji, aby ji uklidnil… Skončí snad Zdenin život rukama násilného partnera? Bez boje se nevzdá, jakou má ale šanci?

Ordinace: Teror u Zdeny Suché
aktualizováno 08.12.

TEROR ZDENY V ORDINACI: Inspirovaný je skutečnými příběhy! Producentka naznačuje

Nejdřív psychický útlak, pak výhružky, nakonec první rána do obličeje, později znásilnění a následně agresivní zbití a dál? Gradující se domácí násilí, ve kterém půjde o život! V příběhu seriálové Zdeny Suché se scénáristé inspirovali skutečnými případy domácího násilí, které skončily tragicky. Zemře i Zdena?

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché - 7
aktualizováno 03.11.

ANKETA: Lapena v síti násilníka! Poraďte Zdeně Suché, co by měla dělat

Opustila kariéru i domov a vydala se s ním do Ameriky, kde si léčil zraněné rameno. Stála po jeho boku, když ji nejvíce potřeboval. Je mu oporou a on jí vřelost vrací agresí. Své nepřípustné chování svádí na léky, kaje se a přislibuje lepší časy. Říká, že ji miluje a nemůže bez ní žít. Přesto ji udeřil. Co by měla Zdena dělat, aby jí Andrej už neublížil?

Ordinace: Zhroucená Zdena Suchá
02.11.

DRAMATICKÉ VIDEO z Ordinace: Tvář Zdeny schytala surovou ránu, která rozpoutá pekelné chvíle

Šrámy na duši skrýt můžete, ale ty na těle už jen tak schovat nepůjde. Andrej Martynčák poprvé ukázal svoji sílu, Zdenu praštil. Fyzické násilí se pro něj od této rány stane prostředkem proti vzteku společně s psychickým útlakem ženy, která se kvůli němu vzdala všeho…

Ordinace ze zákulisí: Zranění Zdeny Suché - 10
aktualizováno 31.10.

Martynčák ublížil Zdeně! Podívejte se na FOTKY zranění v GALERII

Zdena Suchá byla vystavena domácímu násilí ze strany jejího přítele Andreje Martynčáka. Silně ji udeřil do obličeje a překročil tak hranici psychického útlaku k fyzickému útoku, který se od této chvíle bude jenom zhoršovat. Podívejte se v galerii, jak takové zranění ve tváři vzniká.

Ordinace: Martynčák silně udeří Zdenu do obličeje! - 6
21.10.

GALERIE: Tvrdá rána do obličeje! Zdeně začíná peklo…

Varovali ji, přesto mu dala druhou šanci. Teď na ni začne doplácet. Jejího partnera Andreje Martynčáka agrese znovu pohltí a naplno. Zdenu udeří tak silně, až upadne. Podívejte se v předpremiéře na vypjatý okamžik, který započne koloběh Zdenina psychického a fyzického teroru!

Ordinace: Líbačka Zdeny a Andreje
21.09.

Ukázka z Ordinace: Zdena podlehla Martynčákovi! Z donucení, nebo z vášně?

Hlasitý dialog Zdeny a Andreje končí vášnivou líbačkou! Je Zdena donucena podvolit se dominantnímu příteli, který nebere "ne" jako odpověď? Nebo dělá životní chybu, odpouští mu a znovu vstupuje na tenký led? A co si o tom myslíte?

Ordinace: Nečekaný návrat Andreje Martynčáka - 3
aktualizováno 14.09.

Ukázka z Ordinace: Letí přes půl světa, aby se omluvil. Agresi ale Martynčák neovládne! Jak Zdena zareaguje?

Prožila si kvůli němu těžké chvíle, nakonec našla sílu se s ním rozejít. Najednou však stojí před ní a ona má strach, aby celý kolotoč jeho manipulativního a agresivního chování nezačal znovu. Aby byla dost silná na to mu opět nepodlehnout. Andrej Martynčák se vrací do Kamenice, obstojí před touto zkouškou Zdena?