Ordinace: Zákulisí natáčení domácího násilí, líčení zranění i loučení s Jackuliakem
aktualizováno 14.12.

DOMÁCÍ NÁSILÍ ZE ZÁKULISÍ: Přiznání Jackuliaka, pusa pro Morávkovou, krvavé líčení i loučení. VIDEO a GALERIE

Linka domácího násilí v životě seriálové Zdeny Suché a Andreje Martynčáka se v Ordinaci v růžové zahradě 2 stala na několik týdnů nesnadným, přesto vítaným a zodpovědně plněným úkolem pro celý tým. A jak shrnul s úsměvem představitel despoty Martynčáka: "Poprali jsme se s tím skvěle!" Podívejte se na rozhovor s ním i do galerie, která vás provede natáčením.

Ordinace: David Suchý u dveří bytu
12.12.

Ukázka z Ordinace: Ťuk, ťuk, klepe Suchý na dveře Zdenina bytu. Co se stane pak?

Dlouho se neozvala, nebere mobil, neodpovídá na zprávy, David Suchý jen stěží věří Martynčákovi historku o Zdenině nemoci. Je nervózní a tuší, že se děje něco víc, než jen chřipka. Rozhodne se proto za Zdenou zajít. Co jeho příchod způsobí? Podívejte se na ukázku z dnešního dílu.

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché
aktualizováno 10.12.

POMOC: Co by měla týraná Zdena Suchá v Ordinaci dělat? Poraďte jí

S každým dnem stupňující se domácí násilí od partnera. Tělo plné modřin, šok a omezení svobody. V úterním díle zbitá a svázaná ve vlastním bytě Zdena už ví, že to nechala dojít moc daleko. Má šanci boj o svůj život vyhrát? Co by podle vás měla udělat, poraďte jí.

Ordinace: Zmlácená, týraná a svázaná Zdena Suchá - 9
09.12.

Ordinace V PŘEDPREMIÉŘE: Zdena na pokraji života a smrti. Zbitá, svázaná a v přítomnosti pistole! FOTO

Tvrdé rány do obličeje, škrcení i neustálé ponižování. Tím vším si v Ordinaci Zdena Suchá nyní prochází. Už má tělo plné modřin, podlitiny v obličeji a ve tváři strach a bolest. A bude hůř…

Ordinace: Teror v životě Zdeny Suché - 14
aktualizováno 07.12.

BITÍ, ŠKRCENÍ A VÝSTŘEL: Má Zdena Suchá z Ordinace vůbec šanci přežít?

„Zabij mě! Tak mě zabij, nebo já skočím z okna!“ Tato slova bude křičet terorizovaná Zdena v novém díle při dalším střetu s Martynčákem. Přiškrtí ji, aby ji uklidnil… Skončí snad Zdenin život rukama násilného partnera? Bez boje se nevzdá, jakou má ale šanci?

Ordinace: Teror v životě Zdeny Suché - 9
07.12.

GALERIE: Teror v životě Zdeny Suché

GALERIE: Teror v životě Zdeny Suché z Ordinace v růžové zahradě 2

Ordinace: Teror u Zdeny Suché
aktualizováno 08.12.

TEROR ZDENY V ORDINACI: Inspirovaný je skutečnými příběhy! Producentka naznačuje

Nejdřív psychický útlak, pak výhružky, nakonec první rána do obličeje, později znásilnění a následně agresivní zbití a dál? Gradující se domácí násilí, ve kterém půjde o život! V příběhu seriálové Zdeny Suché se scénáristé inspirovali skutečnými případy domácího násilí, které skončily tragicky. Zemře i Zdena?

Ordinace: Martynčák si na Zdeně vymůže sex - 7
09.11.

Co zlého dnes Martynčák provede Zdeně? To, čeho se každá žena děsí. Odpověď v GALERII

Zdena Suchá bude dnes večer pykat za to, že ji přijde navštívit David, chce se přestat hádat a o všem si popovídat. Ve dveřích se však z ničeho nic zjeví Martynčák a moment, kdy se Zdena chtěla svěřit se vším, je pryč. Pak přijde žárlivý výstup a trest...

Ordinace: Zdena Suchá
08.11.

Proč chodí Dana Morávková z natáčení v slzách? Promluvila o hrůzách, které Zdenu Suchou ještě čekají!

Postava Zdeny Suché, v současné době v seriálu Ordinace prochází pekelnými chvílemi kvůli domácímu násilí. Martynčák ji uhodil a v novém díle se na ni dopustí ohavné věci! Tím hrůzy pro Zdenu ještě nekončí, její představitelka prozradila dění z nadcházejících dílů, která nejsou snadná ani pro ni.

Ordinace: Co se bude dít v 769. díle?
08.11.

VIDEO ze čtvrteční Ordinace: Martynčák opět ublíží Zdeně!

Co čeká na nevěrnou Alenu, přizná se Mázlovi a rozejdou se? Jasné je jedno, bude uvažovat o návratu ke Karlu Rytířovi, aby opět byli kompletní rodina! Marek se stane součástí tragédie a Zdena prožije noční můru každé ženy... Co víc přinese nový díl? Podívejte se.

Ordinace: Domácí násilí v životě Zdeny Suché - 7
aktualizováno 03.11.

ANKETA: Lapena v síti násilníka! Poraďte Zdeně Suché, co by měla dělat

Opustila kariéru i domov a vydala se s ním do Ameriky, kde si léčil zraněné rameno. Stála po jeho boku, když ji nejvíce potřeboval. Je mu oporou a on jí vřelost vrací agresí. Své nepřípustné chování svádí na léky, kaje se a přislibuje lepší časy. Říká, že ji miluje a nemůže bez ní žít. Přesto ji udeřil. Co by měla Zdena dělat, aby jí Andrej už neublížil?

Ordinace: Zhroucená Zdena Suchá
02.11.

DRAMATICKÉ VIDEO z Ordinace: Tvář Zdeny schytala surovou ránu, která rozpoutá pekelné chvíle

Šrámy na duši skrýt můžete, ale ty na těle už jen tak schovat nepůjde. Andrej Martynčák poprvé ukázal svoji sílu, Zdenu praštil. Fyzické násilí se pro něj od této rány stane prostředkem proti vzteku společně s psychickým útlakem ženy, která se kvůli němu vzdala všeho…