Ordinace: Ha Thanh s Liborem Stachem
21.12.

Ordinační Vánoce: Libor Stach má přání pro Ježíška Ha Thanh! Co mu má splnit? Je v tom panda s koledou

Během vánočního čau se plní přání a právě tohoto hesla se chopili herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. A mezi sebou odstartovali bláznivé vánoční prosby. Představitel Adama dostal možnost přát si jako první a představitelku Tien požádal o zpívající pandu! Podívejte se na její reakci. A jde do toho?

Ordinace: Adam po pokusu o sebevraždu
aktualizováno 02.11.

Co je s Adamem z Ordinace poté, co se rozhodl ukončit svůj život? Je to k pláči

Adam podlehl beznaději a sáhl si v cele na život. Vyjde mu jeho zoufalý čin a stane se z pokusu sebevražda? Budou se s ním muset diváci Ordinace v růžové zahradě 2 navždy rozloučit? Co je s Adamem čeká, web Ordinace odtajňuje.

Ordinace: Adam se oběsí
aktualizováno 26.10.

POKUS O SEBEVRAŽDU tento týden v Ordinaci: Adam se oběsí!

Adam Svoboda je citlivý mladý muž, pro kterého se prostředí plné zoufalství, zlosti a temnoty stalo místem, které ho pohltilo. A možná pro něj bude i osudným… Cítil, že není dost silný pro boj s ním a věděl, že se do vazby vrátit prostě nemůže. Jenomže díky Marice je v díře zpět a únik je pro něj jenom jeden, definitivní…

Ordinace: První setkání Sekory a Adama
22.10.

Vyostřená úterní Ordinace: Sekora potká vraha otce a po Adamovi skočí!

Adam se raduje, neboť je na kauci propuštěn domů! Vyšetřování tedy probíhá na svobodě. Šťastný a nic netušící si to nakráčí do nemocnice, kde chce Mariku znovu překvapit. Jenomže místo ní se potká s mužem, kterému zabil tátu! Úterní díl bude hodně emoční. Co víc nabídne?

Ordinace: Adam Svoboda se vrací domů - 8
aktualizováno 17.10.

Adam Svoboda se vrátí domů dřív, než si myslíte! Kdy zaklepe na dveře šéru? Datum a foto

Adama Svobodu pustí z vazby na kauci domů, jeho táta se postaral o to, aby byl nadále vyšetřován na svobodě, a tak znenadání zaklepe na dveře šéru. Od kdy opět začne razantně měnit chod Maričiného života?

Ordiance: Adam Svoboda v autě
04.10.

Svoboda pro Adama z Ordinace ANO, NE: Jak byste o jeho osudu rozhodli vy? Hlasujte

Mladý a bláhově zamilovaný Adam Svoboda, který je v současnosti ve vyšetřovací vazbě za smrtelnou dopravní nehodu, by mohl být brzo doma! Souhlasíte s tím?

Ordinace: Šťastný Adam
04.10.

Ukázka z Ordinace: Překvapivá zpráva od Adama Svobody!

Ve vazbě zadržený Adam Svoboda má radostnou a překvapivou novinu! O co jde? Na to odpoví tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ordinace.

Ordinace: Libor Stach v rozhovoru o své postavě
10.08.

NÁVRAT ADAMA do Ordinace: I zpoza mříží se postará o rozruch. Připravte se. VIDEO

Mladík bezhlavě zamilovaný do Mariky, odpykávající si za ni trest, se vrací do děje! S Adamem Svobodou se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 budou opět setkávat, a to v nadcházející čtrnácté sezoně seriálu. A byť je za mřížemi, nuda s ním rozhodně nebude. Jeho představitel naznačuje, co se bude dít. A přiznává, jaký to je nosit vězeňský mundúr.

Ordinace: Móda herců - 16
19.02.

PŘISTIŽENI NA VEŘEJNOSTI: Komu z Ordinace to sekne nejvíc? Vojta s Babetou překvapují, stejně jako Tien!

V bílých pláštích, sesterských mundúrech a praktickém oblečení je znáte. Jak se ale oblékají oblíbenci z Ordinace sami za sebe, když vyrazí ven? Na jedné akci jsme vyfotili Andreu, Babetu, Tien, Zdenu, Jonáše, Vojtu i Adama! Kdo se umí hodit do gala, posuďte sami. A poslechněte si rozhovor s exotickou sympaťandou Ha Thanh, rozesměje vás vyprávěním o nákupech v dětském oddělení.

Ordinace: Vyšetřování Adama
aktualizováno 05.10.

Co teď bude s Adamem dál? S Marikou se ještě uvidí!

Adam se udal, je ve vazbě. Bere na sebe – za Mariku – vinu za smrt člověka při autonehodě. Mariku miluje a vše se stalo kvůli němu, tak to cítí a proto se policii vzdal. Trest mu hrozí vysoký, pokud Marika nepromluví. Musí ji ještě vidět a udělá pro to vše...

Ordinace: Adam Svoboda
aktualizováno 05.10.

NATÁČENÍ SEBEVRAŽDY v Ordinaci: Žaludeční problémy a žlutá pusa! Co herec podstoupil?

Benjamínek kamenické chirurgie, mladý doktor Adam Svoboda, už nedokázal unést tíhu černého svědomí a smířit se s faktem, že způsobil smrtelnou autonehodu. Východisko z tíživé situace viděl jen jediné – vysokou dávku léků! Na vypjatou scénu se herec připravoval poctivě, možná až moc...

Ordinace: Jak skončí Adam s Marikou?
aktualizováno 29.09.

ROZUZLENÍ TENTO TÝDEN: Dramatická situace Mariky a Adama skončí! Co je čeká?

Zabili člověk a tají to. Svědomí je ovšem dohání, stejně jako důkazy. Tíživá situace je velmi brzy dožene, verdikt padne už tento týden! Co Mariku s Adamem čeká? Tady jsou tři verze příběhu, z nichž jedna je pravdivá, poznáte ji?