Ordinace: Vilíka napadl šílený pacient - 3
aktualizováno 13.02.

Vilíka napadl paranoidní a agresivní pacient Burda

Vilíka napadl paranoidní a agresivní pacient Burda

Ordinace: Vilíka napadl šílený pacient
12.02.

Co je s Vilíkem po útoku? Vyhlídky jsou špatné. VIDEO

Vilík zachránil pacienta od druhého značně paranoidního a agresivního. Měl být na pokoji sám, jenomže jeho snoubenka a vrchní sestra tomu nevěnovala značnou pozornost. Teď jí to bude mrzet dvojnásob. Vilík při pomoci utržil velkou ránu židlí do hlavy a zůstal ležet v bezvědomí. Strach o něj je na místě. Co s ním bude? Zjistěte dřív než v TV.

Ordinace: Vyděšená Květa
06.12.

Ukázka z Ordinace: Ze syna je drogový dealer. Květa čelí otřesné zprávě

Květa dostane ťafku v práci, kdy za ní přijde policie s tím, že podezření z kšeftování s léky pro drogové dealery padá i na ni. Je z toho nešťastná a doma pláče, jak s ní teprve zamává zjištění, že v tom jede její milovaný synáček… Podívejte se.

Ordinace: Květa, Denisa a Vilík
aktualizováno 07.06.

Ukázka z Ordinace: Květa skoro vynese Denisu v zubech. Za její nabídku

Co by čert nechtěl, po dalších špatných zprávách a nervech nadranc, se ve dveřích objevuje člověk, kvůli kterému se všechny současné trable odehrávají. Denisa si svůj příchod za Květou s jistou nabídkou pěkně naplánovala... Má štěstí, že mezi ní a zuřivou dámou stojí stůl.

Ordinace: Denisa v rozhovoru s Vilíkem
17.05.

VIDEO: Mrcha?! Denisa tasí drápy a vyhrožuje. O co jí jde?

Vykresluje se skrytá povaha mrchy, nebo jen Denisa bojuje o to své? Poslechněte si, co vypustí z úst a zaskočí tím Vilíka, který se poté raději sebere a ihned odejde.

Ordinace: Zoufalá Květa Hrzánová
17.05.

Ukázka z Ordinace: To mě zabije! Vilíku, tak řekni něco! Uslyšela Květa pravdu o synovi a milence?

Květa Hrzánová se ve svém životě bojí jedné věci, aby si její syn nezačal něco s milenkou jejího manžela Denisou. Pravda je taková, že v tom lítá až po uši a už začal. „To by mi neudělal,“ zní z jejích úst. Poté, co je spolu uvidí tokat na ulici, má obavy z nejhoršího. Dozví se pravdu? Určitě by ji to zničilo...

Ordinace: Jonáš Hrzán
12.04.

Z ORDINACE: Jonášova drzost nezná mezí! I Vilíkovi zatne. VIDEO

Vilíkovi se po příchodu domů naskytne obrázek, který ho rozzuří. Co Jonáš udělá? Na to odpoví ukázka ze čtvrtečního dílu Ordinace v růžové zahradě 2.

Ordinace: Babeta, Tien, Lada a Radka
20.02.

Ukázka z Ordinace: Květa vyrazí sestrám v práci dech! Čím?

Hned dvě tajemství Květy se dnes večer odhalí! První se bude týkat dluhu jejího muže, o čemž se dozví syn Jonáš. A to druhé? Na to se podívejte v ukázce!

Ordinace: Kohoutová coby Denisa a Peroutka coby Jonáš
aktualizováno 02.02.

Milan Peroutka PROZRAZUJE další zvrat v rodině Hrzánových z Ordinace! VIDEO

Milana Peroutku znají diváci Ordinace v růžové zahradě 2 jako medika Jonáše Hrzána, syna sestřičky Květy a bráchu Františky. Jeho chování je občas zkráceně řečeno na facku, je totiž povýšené a arogantní hlavně vůči příteli mámy. Vše se ale velmi brzy změní, Jonáš se dozví pravdu o otci, pozná jeho milenku a taky... Peroutka odhaluje!

Ordinace: Vánoce u Květy
19.12.

Ukázka z Ordinace: Vánoční dárek pro Františku. V krabici není, přesto se splní!

Věřit na Ježíška je krásné a nejen Františce Hrzánové dá v dnešním díle důkaz o své existenci... Vánoční díl přichází a s ním splněná přání!

Ordinace: Zhroucený VIlík, Babeta a Jonáš
aktualizováno 23.11.

VIDEO: Zoufalá chvíle Vilíka, Jonáše i Květy. Co je s Františkou?

Babeta podává Vilíkovi léky na uklidnění, Květa je v slzách a Kovář s Alenou si vyměňují pohledy. Sklíčenou atmosféru z prožívaného neštěstí kvůli zraněné Františce, ještě ztíží chování jejího bratra Jonáše. Je pochopitelné, nikomu však nepomůže...

Ordinace: Františka bojuje o život!
aktualizováno 21.11.

SMRT I ZMRZAČENÍ: Vyhlídky Františky z Ordinace jsou po nehodě děsivé!

Jedna malá chvíle změní život celé rodině. Dcera sestřičky se nerozhlédla, když spěchala za Vilíkem a s kolem vjela na silnici, kde ji bohužel srazilo auto! Okamžitě je přivezena do nemocnice, má silné bolesti, vnitřní krvácení a zraněnou nohu. Přežije? Doktoři udělají vše, osud ale změnit nedokážou...